320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas aanvaller Vaata postitust
    mis kuradi moodi said venemaa ja Katar endale õiguse korraldada suurturniiri? No Venemaast saan aru - pistised.. Aga kääbus- ja naftariik Katar? No tere talv, aga kui nimodi jätkub siis pakkuge kes 2024 suurturniiri korraldab!
    Ise oleks oodanud Inglismaad ja Austraaliat. Esimene on ju täielik jalgpalliriik, eelmisest MM-ist ka parajalt aega möödas.
    Austraalias pole kunagi MMi korraldatud, saaks veel ühe mandri jalust. Katari valimine on paras lollus.

    Kommentaar


      Kas keegi tunneb siin iPhone unlock asju hästi? Ise pole neid kunagi puutund, aga sain jailbreak tehtud aga siiani pole aru saand kas 5.14.02 basebandiga pole lihtsalt veel välja mõeldud kuda unlock-ida?

      Kommentaar


        mis kuradi moodi said venemaa ja Katar endale õiguse korraldada suurturniiri? No Venemaast saan aru - pistised.. Aga kääbus- ja naftariik Katar? No tere talv, aga kui nimodi jätkub siis pakkuge kes 2024 suurturniiri korraldab!
        Miks sa arvad et Katar pistist ei andnud?

        Kommentaar


          kes juutuubi ära sittus?

          Kommentaar


            mul rebasega kõik toimib.

            Kommentaar


              Mina sain selle abil kõik tööle http://apple.spot.ee/viewtopic?f=10&t=11730

              Algselt postitas CD7 Vaata postitust
              Kas keegi tunneb siin iPhone unlock asju hästi? Ise pole neid kunagi puutund, aga sain jailbreak tehtud aga siiani pole aru saand kas 5.14.02 basebandiga pole lihtsalt veel välja mõeldud kuda unlock-ida?

              Kommentaar


                Kuda ühistranspordiga Sisekaitseakadeemiasse laupäevasel päeval saada?
                slimm.ee

                Kommentaar


                  Algselt postitas JanK Vaata postitust
                  Kuda ühistranspordiga Sisekaitseakadeemiasse laupäevasel päeval saada?
                  Oleneb kustkohast sa sinna tahad saada, aga eeldades, et kesklinnast, siis hüppaks ma kuskilt nr. 5 bussi peale ja tuleks Urva peatuses maha. Pead ei anna, aga sellise kaardi järgi tunduks loogiline valik.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                    mul rebasega kõik toimib.
                    toimib minulgi nüüd Operaga ilma midagi tegemata. ainuke kadu on aeg.

                    Kommentaar


                      kuskohast ma leian andmeid palju on kulutatud vanemahüvitusele aastate lõikes?

                      Kommentaar


                        Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
                        kuskohast ma leian andmeid palju on kulutatud vanemahüvitusele aastate lõikes?
                        Riigieelarve.
                        "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                        Kommentaar


                          Kas on triobetile alternatiive ?
                          Kuidas on lood triobetis/või alternatiivides NBA panustamisega, ehk on seal võimalik panustada ka muudele asjadele kui ainult lõpptulemusele ?
                          Kogemused, soovitusi ?

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Thugie Vaata postitust
                            Kas on triobetile alternatiive ?
                            May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                            Kommentaar


                              Küsimus meie finantskeenjustele. Kas saab näiteks õppelaenu tagasi makstes valida, et kas sa tasud esmalt tagasi põhiosa ja seejärel intressi?

                              Näiteks praegu on kuisest tagasimaksest 50% intress ja 50% põhiosa, aga kas see suhe on paigas laenulepingus või on see muudetav?

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Maarek Vaata postitust
                                Juurdepääs on blokeeritud, 393 teise taolise saidiga.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X