320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Jalkakohtunik obv.
    Algselt postitas JT8055
    Olge aktiivsemad!

    Kommentaar


      Algselt postitas Undi Vaata postitust
      Välimuse järgi hinnates on see hoopis üsna arvestatava kvaliteediga (ekstreem)spordi jäädvustamiseks mõeldud GoPro kaamera. Sa ei ole täpsustanud, mis alaga tegemist on. Võib-olla mingi sarnane projekt sellele jalkakohtunike filmile..
      Päris äge vidin, kuigi mulle avaldas selline aparaat rohkem muljet (kena URL):

      www.yellowbirdsdonthavewingsbuttheyflytomakeyouexp eriencea3dreality.com
      DELFI: FC Levadia võitis 24:0 (vs. FC Soccernet)
      Ljohha: "See number 14 oli soccernetil ainuke mees kes midagi jagas"

      AD e. Andekas Disainer...

      Kommentaar


        Selline küsimus,et kas K-vitamiin ja kaalium on põhimõtteliselt sama asi või mitte?

        Kommentaar


          Algselt postitas WeThePeople Vaata postitust


          mis eesmärki see veebikaamera täidab?
          Videokorduseid njetu... Ehk on fotokordused nüüd kasutusel
          "Ajakirjaniku eelis on see, et tema saab oma arvamuse avaldamise eest raha, tavainimene aga peksa."

          Kommentaar


            Selline probleem, et ei saa avatarilt valget tausta ära, oskab keegi aidata? Muidu nagu mujale üles laadides kaob kenasti ära, aga Soccernetis avatarina kasutades jääb alles. Milles probleem? Mingid teravad naljad seoses klubiga jätke enda teada, eks.

            Üles laadides kaob taust kenasti ära, erinevalt Soccerneti laadides:

            Kommentaar


              misasi see veel on
              slimm.ee

              Kommentaar




                Kas keegi oleks nii nummi ja teeks selle gif faili 200KB suuruseks?
                The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                Kommentaar


                  miks Nohik kunagi täpitähti ei kasuta?

                  Kommentaar


                    Oskab keegi öelda,kui hea on draamateatris suures saalis tagumistest ridadest vaadata,on viimased vabad kohas veel 12 reas,a ei teagi nüüd kuidas seal taga olla on?

                    Kommentaar


                      Ei tea, kas keegi teist veel mäletab neid aegu, kui Heidi Purga veel kodumaist ZTV-d juhtis? Igatahes, nendel headel aegadel, tuli sealt 1 teatud laul, mida asja pulsil kätt peal hoidvad inimesed ehk teavad. Oskan vaid öelda, et see oli mingi serbia räpp(artisti nimi oli vist mingi Skabo vms) ja ta kandis karvase kraega jopet( mis tol ajal vist ei olnud veel nii "in" nagu tänapäeval seda on, niiet ta oli mingimääral prohvetlike võimetega, nagu seda olen mina, Teeba pime( see on tõsi, ma ise ka ei oska väga hästi seletada, kuidas ma nii hästi trükin arvuti taga) ennustaja Teiresias.
                      Last edited by Teiresias; 12.12.10, 02:31. Põhjus: oopis serblane, mitte venelane

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Teiresias Vaata postitust
                        Ei tea, kas keegi teist veel mäletab neid aegu, kui Heidi Purga veel kodumaist ZTV-d juhtis? Igatahes, nendel headel aegadel, tuli sealt 1 teatud laul, mida asja pulsil kätt peal hoidvad inimesed ehk teavad. Oskan vaid öelda, et see oli mingi serbia räpp(artisti nimi oli vist mingi Skabo vms) ja ta kandis karvase kraega jopet( mis tol ajal vist ei olnud veel nii "in" nagu tänapäeval seda on, niiet ta oli mingimääral prohvetlike võimetega, nagu seda olen mina, Teeba pime( see on tõsi, ma ise ka ei oska väga hästi seletada, kuidas ma nii hästi trükin arvuti taga) ennustaja Teiresias.
                        skazo - gde respekt?
                        Слава Україні! Героям слава!

                        Kommentaar


                          Oletame.
                          Üleminekumängüd. Võiskont nimega Võistkond 1 võidab võistkonda nimega Võistkonda 2 skooriga 5-0 .
                          Aga kuna ühel spordipoisil on käimas autokool ja ta ei saa teisele üleminekumängule minna, siis nad ei saa võistkonda kokku (kuna viiel teisel mängijal on autokooliga samal ajal ka vaja veredoonoriks minna)...
                          Nii, loobuvad siis teisest üleminekumängust. Mis saab edasi? Kas kohe on asjal kriips peal kõrgemasse liigasse minekul? Või saavad lihtsalt 0:3 kaotuse?
                          Rumalaid küsimusi on palju.. aga ainult ühte vastust oleks vaja.
                          Last edited by plekkpurk; 12.12.10, 15:03. Põhjus: lisasin paar kirjaviga

                          Kommentaar


                            12.11 Esimesel üleminekumängul diskvalifitseeritud või loobumiskaotuse andnud võistkond loetakse üleminekumängude kaotajaks. Juhul kui teisel üleminekumängul võistkond diskvalifitseeritakse või annab loobumiskaotuse, loetakse võistkond kaotajaks sõltumata esimese mängu tulemusest.
                            .....
                            armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                            Kommentaar


                              Kui ma nüüd ostan netipulga https://pood.tele2.ee/et/product/1622 , siis kas niisama lihtne see ongi, et kliendihinnaga plekin 490kr, panen oma 2-3a tagasi saadud läppari USB'sse ja ehk lasen mingi tarkvara veel alla ja whalaa internet olemas? Kas seda siis ainult wifi näol või saan ka munamäe otsast ilusti kätte? Pluss, ei loe kuskilt välja, aga tuttav mainis, et tuleb maksta vastavalt netikasutusele (1MB=mingisumma?) ka mingi summa? Täiesti võhik netipulga abil, aga samas tuleks üks praegu kasuks..

                              Kommentaar


                                Ainult tele2 levialas minu arust.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X