320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Black Magic Vaata postitust
    Millal Luis Antonio Valencia taas väljakule saab naasta?
    vb ka kiiremini

    Antonio Valencia is making good progress in his rehabilitation from a fractured ankle and damaged ligaments and could be back in training in 5-6 weeks, with a return to action as early as the end of February.
    GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
    GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
    (Seinfeld, The Pitch)

    Kommentaar


      Ja tugevamana kui kunagi varem. Kui uskuda kõigi lemmiktviitijat Rio Ferdinandi: I saw Valencia in the gym today...the guy throws the wieghts around like how I threw @RobbieSavage8 about!
      Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

      Kommentaar


        Kui jalg ei tööta, töötavad käed.

        Kommentaar


          Algselt postitas plekkpurk Vaata postitust
          Kas sul ei ole võimalus passi andmeid kasutada?
          Sellega välistad keerulise olukorra.
          ei ole passi.

          Kommentaar


            Vaadake YouTube'is huvitavaid videoid, nautige head muusikat, laadige üles originaalsisu ning jagage seda kõike oma sõprade, perekonna ja kogu maailmaga


            Mis selle video alguses olev laul on? Enne seda, kui isa peale lendab.

            Kommentaar


              Algselt postitas Saarlane Vaata postitust
              http://www.youtube.com/watch?v=WT1LXhgXPWs

              Mis selle video alguses olev laul on? Enne seda, kui isa peale lendab.
              You're watching the official music video for Twisted Sister - "I Wanna Rock" from the album 'Stay Hungry' (1984). "I Wanna Rock" was featured on VH1's list o...


              Twisted Sister- I wanna Rock ?
              #Manchester United
              #Juventus

              Kommentaar


                Olge tänatud.

                Kommentaar


                  Üks asi veel.

                  Kui meeskond, kes on hooaja lõpus premieri tipust kaugel(10-20.koht või madalamad liigad), aga võidab FA Cupi siis mis faasis ta eurosarjaga liituda saab?(ja mis sarjaga, kas EL või CL ning mitmendast eelringist).
                  Küsin sellepärast, et mängin Fifas praegu Npowerit Leicesteriga, liigas olen 21.kohal, aga FA cupis olen finaalis.

                  JA muide, kas kellegil on infot, on Zenja Fokin puhkusel või haige? 2 päeva pole teda StarFmi hommikuprogrammis olnud.

                  Kommentaar


                    Google on abiks.
                    As well as being presented with the trophy, the winning team also qualifies for the UEFA Europa League (formerly named the UEFA Cup). If the winners have already qualified for the UEFA Champions League via the Premier League, the UEFA Europa League place goes to the FA Cup runners-up.[4] If they also have qualified for the UEFA Champions League, or are not entitled to play in UEFA competitions for any reason, the place goes to the next highest placed finisher in the league table.

                    Kommentaar


                      Tänud.

                      Kommentaar


                        kas on võimalik blokeerida üks number ära, et tal puuduks võimalus mulle helistada?

                        Kommentaar


                          Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
                          kas on võimalik blokeerida üks number ära, et tal puuduks võimalus mulle helistada?
                          jah.

                          helista operaatorfirmasse.

                          Kommentaar


                            keegi oskab mulle seda domeeni teemat seletada tapsemalt. ehk kas siis kui mul oli blogspot lopuga leht ja nuud paar kuud tagasi muutsin.com iks, siis tuleb samuti kinnitada domeen or
                            i don t like u u don t like me

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Piaoviaopiuviao Vaata postitust
                              keegi oskab mulle seda domeeni teemat seletada tapsemalt. ehk kas siis kui mul oli blogspot lopuga leht ja nuud paar kuud tagasi muutsin.com iks, siis tuleb samuti kinnitada domeen or
                              ei, ee-domeeni reform sind ei puuduta.

                              üldsielt, need kellesse see puutus, neile saadeti ka vastavasisulisi meile mitmeid ja mitmeid kordi.
                              BVB - Vaprus

                              Kommentaar


                                Proovin siin avada epb faili. Tõmbasin isegi cahoots i programmi, aga ikkagi ei saa faili avada. Annab sellise veateate- An error occured while loading the project.

                                Nõuandeid kellegil?
                                Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X