320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas K Punkt Vaata postitust
    Kuulge, kui alaealine jookseks täis peaga mendi eest ära ? Palju trahv on ?
    Kui see tal õnnestub, siis trahvi ei tulegi.
    The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

    Kommentaar


      Kas siin on ajaloohuvilisi ka ? Kui kellegil aega on, siis võiks kirjutada väikese jutu teemal "Kas II MS oleks saanud ära hoida?". See peab olema ainult pool vihiku lehekülge pikk, nii et ühel tõsisel ajaloolasel võtaks see aega vähem kui 5 minutit
      sigpic

      Kommentaar


        Kaua keskmiselt põlvekõõluse (hamstring) vigastuse tõttu väljas ollakse? Jalgpallis.

        Kommentaar


          Oleks küll kui tema : vanemad
          ja tema vanemad oleksid kasutanud seda:


          Tegelt pole see eriti raske , kirjuta otsingusse could WWII have been avoided ja peaks vasteid küll tulema

          Kommentaar


            Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
            ----
            ei kurat, see oli küll hea vastus Selle ma kasutan kindlasti enda väikeses kirjandis ära
            sigpic

            Kommentaar


              Algselt postitas TheGunner Vaata postitust
              Kaua keskmiselt põlvekõõluse (hamstring) vigastuse tõttu väljas ollakse? Jalgpallis.
              Kolm nädalat peaks olema see kõige tavapärasem taks.

              Kommentaar


                Kas ma saan õigesti aru, et Inglismaal tuleb peale League Two'd Conference National, kus klubid on veel üle terve riigi (nagu esimeses tugevuselt neljas liigas) ning siis pärast seda hakkavad hargnema liigad eritsoonidesse ? Ja kust maalt täisprofessionaalsed klubid lõppevad ?

                Kommentaar


                  Algselt postitas erxu Vaata postitust
                  Miks ma ei saa Triobetis raha välja võtta? Sain küll selle alustusraha, aga endaarust olen piisavalt panuseid juba teinud, et välja võtta. Ütleb nii:
                  "Sinu vahendid ei võimalda hetkel väljamaksetaotlusi. Rohkem informatsiooni leiad rubriigist “Minu konto” ja “Piiratud vahendid”. "
                  Mul on sama jama. Kontol on üle 15 euro ja ma pole ühtegi boonust saanud.

                  Kommentaar


                    Kas keegi oskaks leida selle video presidendi visiidist Rootsi, kus ta peenikese häälega naise riietust kommenteerib?

                    Kommentaar


                      Algselt postitas ericbana Vaata postitust
                      Kas keegi oskaks leida selle video presidendi visiidist Rootsi, kus ta peenikese häälega naise riietust kommenteerib?

                      Kommentaar


                        Ilvesel näitlejaannet jagub! Väga lahe esitus.

                        Kommentaar


                          Küsimusi tekib vastu õhtut päris palju.

                          Kas keegi oskaks öelda, kui suur on hetkel elatusmiinimum? Kuidagi ei suutnud netist leida mingit tõest arvu.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas aldr Vaata postitust
                            Kas ma saan õigesti aru, et Inglismaal tuleb peale League Two'd Conference National, kus klubid on veel üle terve riigi (nagu esimeses tugevuselt neljas liigas) ning siis pärast seda hakkavad hargnema liigad eritsoonidesse ? Ja kust maalt täisprofessionaalsed klubid lõppevad ?
                            Ja ikka tahaks teada saada

                            Kommentaar


                              Algselt postitas ericbana Vaata postitust
                              Küsimusi tekib vastu õhtut päris palju.

                              Kas keegi oskaks öelda, kui suur on hetkel elatusmiinimum? Kuidagi ei suutnud netist leida mingit tõest arvu.
                              Ei oska numbrit öelda, aga kaldun arvama, et eks ta umbes nii on, nagu presidendi palk. Lähtudes sellest memost, kus olla juttu vaesusesse tulemisest.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas K Punkt Vaata postitust
                                ei kurat, see oli küll hea vastus Selle ma kasutan kindlasti enda väikeses kirjandis ära
                                aga sa ära mine lihtsat vastupanuteed ja vasta hoopis "ei" ning põhjenda ära.
                                BVB - Vaprus

                                Kommentaar

                                Working...
                                X