320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Scooter Vaata postitust
    Nagu igal pool mujalgi... paremklikk ja open in new tab või siis ctrl+klikk (peab olema seadetes lubatud).
    FF lubab ju seadetes nii muuta, et lihtsalt klikk teeb seda. Ilmselt oli siis küsimus sama mõttega esitatud, et kuidas Safaris seda teha.
    BVB - Vaprus

    Kommentaar


      Kas keegi eesti keele spetsialist saaks appi tulla? Õunal on ühes otsas karvane osa ja teises osas selline jäik osa. Et kuidas ametlikult nende osade nimed on? Me suutsime tööl mõelda välja ainult õunavars või -roots ja õunaklits.

      PS: Googledada "Õuna joonis" ei tulnud ühtegi mõistlikku vastet

      Kommentaar


        Algselt postitas eika Vaata postitust
        Kas keegi eesti keele spetsialist saaks appi tulla? Õunal on ühes otsas karvane osa ja teises osas selline jäik osa. Et kuidas ametlikult nende osade nimed on? Me suutsime tööl mõelda välja ainult õunavars või -roots ja õunaklits.(
        Arutasime seda asja siin minu hea sõbra, neeger Johniga, vaagisime asja nii morfoloogilisest, semiootilisest kui foneetilisest seisukohast ja jõudsime lõpuks järeldusele, et õuna karvast osa tuleks nimetada õunatussuks ja õuna jäika osa õunanokuks.
        sigpic

        Kommentaar


          Algselt postitas eika Vaata postitust
          Kas keegi eesti keele spetsialist saaks appi tulla? Õunal on ühes otsas karvane osa ja teises osas selline jäik osa. Et kuidas ametlikult nende osade nimed on? Me suutsime tööl mõelda välja ainult õunavars või -roots ja õunaklits.

          PS: Googledada "Õuna joonis" ei tulnud ühtegi mõistlikku vastet

          Õunasaba peaks olema ok.
          Teise otsa kohta ei oska ma küll mingit nime meelde tuletada.
          PS! Kui teada saad , siis karju ka siin seda.
          Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

          Kommentaar


            Keeleküsimus ka minul. Kuidas on korrektne tekst :kas "Mälestame Sind 99-l sünniaastapäeval" või "Mälestame Sind 99. sünniaastapäeval"?

            Kommentaar


              Algselt postitas Gallacher Vaata postitust
              Keeleküsimus ka minul. Kuidas on korrektne tekst :kas "Mälestame Sind 99-l sünniaastapäeval" või "Mälestame Sind 99. sünniaastapäeval"?
              Teine variant.
              armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

              Kommentaar


                Aitäh.

                Kommentaar


                  Palju need üksikkandidaadid riigilõivu plekkima peavad, et valimistel nimekirja saaksid?

                  Kommentaar


                    2011. a Riigikogu valimistel on kautsjoni suuruseks 8700 krooni (alates 1. jaanuarist 2011 556,04 EUR) kandidaadi kohta
                    olgem kristlased, vabandused on esitatud

                    Kommentaar


                      miks iga YT video kõrval on suggestion'ina katy perry-fireworks? tra. hirmsate lugude teema na.
                      jokers to the right
                      clowns to the left of me

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Jasper Vaata postitust
                        miks iga YT video kõrval on suggestion'ina katy perry-fireworks? tra. hirmsate lugude teema na.
                        Sellepärast, et see on "Featured video" ja neid tõstetakse esile. Ma ei ole küll päris kindel, aga ma arvan, et tuleb kuskile kontole mingi summa kanda ja siis on vidao "featured" ja siis seda määritakse igalt poolt kõigile pähe. Parandage kui eksin.
                        Muide päris iga loo juures ei ole, kui on mingi originaal videoga seotud (sama esitaja v sama kategooria vms) "Featured video" siis näitab seda seotud videot.

                        Kommentaar


                          Krt küll no, proovisin igasuguste firefox Fast Video Downloaderite ja Downloadhelperitega, aga ei saa seda videot kätte siit http://sport.err.ee/index.php?0&popup=video&id=3380, millegi pärast tõmmates tuleb alati alla 1KB suurune fail, mis ei mängi. Oskab keegi öelda kuidas see kätte saada?
                          Pareiko sõimab kaitset, aga see on sama mis seinaga rääkimine..

                          Kommentaar


                            eventech.ee, peotehnika.ee, hinnakirjad ja kõik olemas.
                            armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Janinho Vaata postitust
                              Krt küll no, proovisin igasuguste firefox Fast Video Downloaderite ja Downloadhelperitega, aga ei saa seda videot kätte siit http://sport.err.ee/index.php?0&popup=video&id=3380, millegi pärast tõmmates tuleb alati alla 1KB suurune fail, mis ei mängi. Oskab keegi öelda kuidas see kätte saada?



                              Here you are.

                              Kommentaar


                                Aitäh, aga mul jääb siiski arusaamatuks kuidas ma selle failina endale arvutisse saan? Ehk valgustad veel natuke mind?
                                Pareiko sõimab kaitset, aga see on sama mis seinaga rääkimine..

                                Kommentaar

                                Working...
                                X