320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Maarek Vaata postitust
    Proovi teise brauseriga. Minu näiteks Chrom'iga probleemi pole.
    Aitäh abi eest, Mozillaga töötab ka ilusti
    sigpic

    Kommentaar


      Mul on selline jama, et Orkutis olen registreeritud ühe e-maili aadressiga ja Youtubes teisega, Firefoxiga polnud probleemi, aga Chrome tahab, et oleks ühtne Google konto, seega kui login youtube ühe e-mailiga, siis logib orkutist välja ja vastupidi. Kas sellise jama vastu mingit rohtu ka on ?

      Kommentaar


        Koli Facefucki üle.
        You need people who score goals, that's how you win games.

        Kommentaar


          Algselt postitas P!NK Vaata postitust
          Koli Facefucki üle.
          Tehtud juba, aga paar korda nädalas viskan orkutile ka pilgu peale.

          Kommentaar


            Muuda mingi google acounti alt e-mail ära. Pead ei anna et aitab.

            Kommentaar


              Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
              Mul on selline jama, et Orkutis olen registreeritud ühe e-maili aadressiga ja Youtubes teisega, Firefoxiga polnud probleemi, aga Chrome tahab, et oleks ühtne Google konto, seega kui login youtube ühe e-mailiga, siis logib orkutist välja ja vastupidi. Kas sellise jama vastu mingit rohtu ka on ?
              Oli endal täpselt sama jama. Kahjuks sellele probleemile rohtu pole ega tule. Pead sellega leppima v orkuti kinni panema =(
              The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

              Kommentaar


                Endal oli sama jama, aga pärast mingit aega jäi kasutaja mõlemas kohas sisse logituna, ise ei teinud nagu midagi.

                Kommentaar


                  Okei, selge. Eks ma siis jätkan jäärapäiselt, äkki kunagi muutub. Ja ega siis seal väljasurevas orkutis peagi nii tihti käima...

                  Kommentaar


                    Kui sul mõlemad aadressid gmailid ei ole, siis peaksid saama aadressi muuta. Kui mõlemad on gmailid, siis lepi olukorraga.
                    "You didn't realize that they had guns? Big, long, dangerous machine guns. With war criminals attached to the trigger."

                    RocknRolla (2008)

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Maekas Vaata postitust
                      Kui sul mõlemad aadressid gmailid ei ole, siis peaksid saama aadressi muuta. Kui mõlemad on gmailid, siis lepi olukorraga.
                      Kumbki pole gmail... Aga kuidas muuta saab ?

                      Kommentaar


                        Kindlasti loll ja varem küistud küsimus, aga kas tv6-te on võimalik läbi neti näha?

                        Kommentaar


                          Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
                          Kumbki pole gmail... Aga kuidas muuta saab ?
                          Youtubes võtad ülevalt oma kasutajanime juures rippmenüü lahti ja valid Account, sealt Email Options ja muudad. Kui gmail ei ole, siis peaks lubama. Orkutit ma ei tea, sest pole enam kontot, aga mäletan, et kunagi seal muutsin küll e-maili.. vist. Ühesõnaga peaks saama muuta ka seal.
                          "You didn't realize that they had guns? Big, long, dangerous machine guns. With war criminals attached to the trigger."

                          RocknRolla (2008)

                          Kommentaar


                            Ega te ei tea, kust võiks A3 suuruses fooliumit saada?

                            Kommentaar


                              Algselt postitas präänik Vaata postitust
                              Ega te ei tea, kust võiks A3 suuruses fooliumit saada?
                              Toidupoes pakutav ei anna siis seda mõõtu välja?

                              Võid ka ehituspoodides pakutavat proovida.
                              DELFI: FC Levadia võitis 24:0 (vs. FC Soccernet)
                              Ljohha: "See number 14 oli soccernetil ainuke mees kes midagi jagas"

                              AD e. Andekas Disainer...

                              Kommentaar


                                kust ostsite naistepäevaks kõige odavamalt tulpe?
                                forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

                                Kommentaar

                                Working...
                                X