320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Rein Vaata postitust
    Lõhkusid enda oma ära vää?
    Jah.

    Algselt postitas elx Vaata postitust
    Samsungil peaks televiisoriremondiga tegelema Simson http://simson.ee, helista ja küsi.
    Pakkusid ~400-500 ekraani hinnaks + töö. Tuleb ikkagi uus osta.
    DELFI: FC Levadia võitis 24:0 (vs. FC Soccernet)
    Ljohha: "See number 14 oli soccernetil ainuke mees kes midagi jagas"

    AD e. Andekas Disainer...

    Kommentaar


      Algselt postitas budulojus Vaata postitust
      Keegi uuris MSN-i kohta. Sulgemine peaks toimuma esimese kvartali jooksul.
      http://www.e24.ee/1032300/skype-kinn...mist-skype-iga
      Mhm, seda nägin. Mõtlesin,et äkki mingi täpsem kuupäev kuskil olemas.

      Kommentaar


        Algselt postitas Tofoa Vaata postitust


        Mis antud august (või taolistest aukudest) saanud on?
        Ilmselt piiratud aiaga ja saanud pole midagi. Konkreetse augu põhjustas inimtegevus, seega hetkel tegeletakse kontrollidega, et rohkem selliseid auke ei tekiks. Seal linnas (Guatemala City) on neid auke juba kaks.

        Rohkem looduslikest aukudest ja nende tekkest: http://en.wikipedia.org/wiki/Sinkhole
        Rohkem tollest konkreetsest august: http://news.nationalgeographic.com/n...humans-caused/

        Kommentaar


          Keegi oskab soovitada head eestikeelset "space opera" stiilis raamatut?

          Kommentaar


            Kui mul on telefonis android v3, kuidas ma seda upgreidida v4ks saan?
            Ela ja tunne, et elad
            see on kõige lihtsam
            filosoofia, mis toimib
            sule silmad ära vaata
            tagasi, hinga sügavalt ja
            hüppa üle iseenda varju
            tule koos minuga.

            Kommentaar


              mis telefon on?
              BVB - Vaprus

              Kommentaar


                xperia 8
                Ela ja tunne, et elad
                see on kõige lihtsam
                filosoofia, mis toimib
                sule silmad ära vaata
                tagasi, hinga sügavalt ja
                hüppa üle iseenda varju
                tule koos minuga.

                Kommentaar


                  Ja mis versioon sul androidist täpsemalt on? See v3 tundub kuidagi liiga kahtleane, sest v3 oli vist ainult mingi tabletitele mõeldud vaheversioon, mis pole eriti kasutuses.
                  Üldiselt tundub, et sinu telefoni saab uuendada kuni 2.1-le. Üle selle on juba mittetoetatav ja riistvara ei pruugi ka välja vedada.
                  BVB - Vaprus

                  Kommentaar


                    Mis vahe on asian handicapil ja tavalisel handicapil ?

                    Kommentaar


                      Algselt postitas tannn Vaata postitust
                      Mis vahe on asian handicapil ja tavalisel handicapil ?
                      Most importantly, Asian Handicap betting reduces the possible number of outcomes from three (in traditional 1X2 wagering) to two by eliminating the draw outcome.

                      Kommentaar


                        Kui ma olen Tallinnasse registreeritud üliõpilane, kas ma pean selle ühistranspordikaardi endale hankima? Või mis teema sellega üldse on? Ühes lauses räägitakse rohelisest kaardist, teises mingist Ühiskaardist.

                        Tsiteerides Delfit:

                        Isikud alates vanusest 65 ja vanemad, lapsed, kooliõpilased, üliõpilased - kellelgi neist ei ole tänase päeva seisuga vaja rohelist kaarti. Kõik need inimesed saavad sõita ilma kaardita ja vaja on isikut tõestavat dokumenti koos näopildiga. Vanematel õpilastel ja eriti üliõpilastel aga õpilas-/üliõpilaspiletit. Õpilastel on tasuta sõidu õigus üksnes sõidu valideerimisel (ehk siis Ühiskaardiga või vastava tehnoloogiaga (üli)õpilaspiletiga).
                        Last edited by rauulo; 03.01.13, 15:23.
                        Newton Heath 1878

                        Kommentaar


                          Kui sa oled Tallinnasse sisse kirjutatud ehk Tallinna elanik, siis kehtib tasuta sõidusoodustus ka sulle. Roheline kaart = Ühiskaart. Üliõpilasena ei lähe sul vaja Ühiskaarti, kui omad ISIC kontaktivaba andmeedastusega üliõpilaspiletit ning selle enda isikuga ära seod pilet.ee lehel. Siis pead Ühiskaardi asemel ISIC kaardiga ennast valideerima hakkama.
                          BVB - Vaprus

                          Kommentaar


                            Algselt postitas elx Vaata postitust
                            Kui sa oled Tallinnasse sisse kirjutatud ehk Tallinna elanik, siis kehtib tasuta sõidusoodustus ka sulle. Roheline kaart = Ühiskaart. Üliõpilasena ei lähe sul vaja Ühiskaarti, kui omad ISIC kontaktivaba andmeedastusega üliõpilaspiletit ning selle enda isikuga ära seod pilet.ee lehel. Siis pead Ühiskaardi asemel ISIC kaardiga ennast valideerima hakkama.
                            Ehk siis mul on vaja ühte kahest:

                            1) teen endale ISIC-kaardi
                            2) hangin endale Ühiskaardi?
                            Newton Heath 1878

                            Kommentaar


                              Jah
                              ISIC-u koha https://www.minukool.ee/?structure=&...7&articleid=73
                              BVB - Vaprus

                              Kommentaar


                                Algselt postitas elx Vaata postitust
                                Kui sa oled Tallinnasse sisse kirjutatud ehk Tallinna elanik, siis kehtib tasuta sõidusoodustus ka sulle. Roheline kaart = Ühiskaart. Üliõpilasena ei lähe sul vaja Ühiskaarti, kui omad ISIC kontaktivaba andmeedastusega üliõpilaspiletit ning selle enda isikuga ära seod pilet.ee lehel. Siis pead Ühiskaardi asemel ISIC kaardiga ennast valideerima hakkama.
                                Krt kui hea ajastus. Mul tekkis pm sama küsimus. Mul on ISIC olemas, kuid kas olles mitte tallinlane (kes elab tallinnas ja ei plaani ka tallinlaseks hakata) on mul kohustus bussi sisenedes sõit valideerida või mitte? St. ma saan aru, et tasuta sõitu saada pead valideerima, kuid kas sooduspiletiga kaasneb samuti kohustus valideerida? See määrus on nii segane, et ma pole lõpuni kindel kuidas seda tõlgendada. Pigem vist mitte? Olen kaks hommikut tööle sõitnud ja mõelnud, et kas pean või ei pea...

                                Lisaks see küsimus ka, et sõiduõigust kontrollib MUPO jätkuvalt isikukoodi/ID-kaardi abil?

                                Edit: ID pilet kehtib märtsi lõpuni. Seega täna ei ole oluline valideerimine, kuid aprillist on juba kohustus?
                                How does Freddy Kruger wipe his butt?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X