320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    EE strateegiajuht ütleb, et Eestisse on võimalik importida rohkem elektrit, kui siin tarbitakse. Samas on siinse elektri hind põhjamaade börsil kõrgeim ning Eleringi boss tõdeb, et pudelikael on Eesti ja Soome vaheline merekaabel, mille läbilaskevõime ei ole odava elektri siiajõudmiseks piisav.

    Noppeid tänasest AK-st. Tavatarbija esitab selle peale lihtsa küsimuse: wtf?
    Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

    Kommentaar


      Estlinki merekaabel ei ole ainus ühendus välise maailmaga. Palju suuremad võimsused on võimalik tuua idast ja lõunast.

      Kommentaar


        Kust kohast oleks võimalik osta lauamängu täringujalgpall ?

        Kommentaar


          Algselt postitas meesmuiste Vaata postitust
          kui on põletik, siis ilmselt päris kaua sa sporti ei tee... mine arsti juurde.
          Mu treener rääkis luuümbrise põletikust, et see võib olla üks kõige valusamatest spordivigastustest, aga samas ka üks kõige süütumatest. Tavaliseim põhjus on ülekoormus. Fastum Geli või Volatreni vms peale määrida ja puhkust anda - see on parim ravi. Mul endal kulus umbes kuu-poolteist vähendatud koormusega trenni ja siis valu kadus.
          Muidugi spordiarstid kirjutaks välja vast umbes 10 seanssi laserravi/ultraheliravi, aga sellega kaasneks puhkus nii või teisiti.

          Kommentaar


            Algselt postitas wordprez Vaata postitust
            Kuna ei suutnud musahädaabi teemat enam tuvastada, siis peab siia pöörduma. Peaaegu nagu täitsa teemasse küsimus. Lihtsalt huvitab, et ega kellelegi ei ole kuskil vedelemas Def Räädu lugusid Reality ja Domestic Animal?
            ma oleks ikka arvand, et sa def räädult ühe teise nimega lugu tahad.

            tegelikkus: http://www30.zippyshare.com/v/73118771/file.html
            koduloomad: http://www30.zippyshare.com/v/39296995/file.html
            armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

            Kommentaar


              Algselt postitas vincent Vaata postitust
              ma oleks ikka arvand, et sa def räädult ühe teise nimega lugu tahad.

              tegelikkus: http://www30.zippyshare.com/v/73118771/file.html
              koduloomad: http://www30.zippyshare.com/v/39296995/file.html
              Esiteks, tuhat tänu. Teiseks, mul läks mingi huumor üle pea vist. Et selle teise nimega looga seoses?


              Edit. Uurisin. Well played.
              Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

              Kommentaar


                Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                Estlinki merekaabel ei ole ainus ühendus välise maailmaga. Palju suuremad võimsused on võimalik tuua idast ja lõunast.
                Järgmine aasta võiks aasta auhindades olla ka kategooria "foorumikasutaja-firmaesindaja"-auhind. Tõsised kandidaadid oleks Aramis-Triobet, Martin-Õhtuleht ja muidugi cannunergia.

                Kommentaar


                  Saalijalgpall: Tehakse viga, kohtunik peatab mängu ning kaitsemängija astub pallile ette, et ründaja ei saaks kiirelt lahti mängida. Ründaja lööb palli vastu kaitsjat ja hakkab kaitsjale kaarti nõudma.
                  (Minu meelest peaks mäng jätkuma, sest ründaja oleks pidanud kohtunikult nõudma, et kaitsja õigele kaugusele läheks. Kui ta seda ei teinud, siis sitt lugu. Tolles olukorras, muidu, lahendas kohtunik asja nii, et pidas mängu kinni ning lasi ründajal uuesti lahti mängida. See võis olla ka seetõttu, et nii kaitsja kui ründaja hakkasid suht segaselt sõimama ja nõudma mingeid asju).
                  Mis tegelikult õige oleks?

                  Kommentaar


                    Ette astumisel ja ette astumisel on vahe sees. Sõltub, millal astuti ja kui lähedalt astuti jne jne. Btw, kollase küsimise eest vastasele võid vabalt selle ise saada.
                    Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                    Kommentaar


                      Kaitsja ei teinud liigutust. Ründaja lõi palli vastu kaitsjat.
                      Sel juhul siis ründaja ise süüdi?
                      Kui aga ründaja oleks üritanud palli lahti mängida kiirelt, aga kaitsja oleks jala ette venitanud, siis oleks kaitsja viga?

                      Kommentaar


                        Algselt postitas billybob Vaata postitust
                        Kaitsja ei teinud liigutust. Ründaja lõi palli vastu kaitsjat.
                        Sel juhul siis ründaja ise süüdi?
                        Kui aga ründaja oleks üritanud palli lahti mängida kiirelt, aga kaitsja oleks jala ette venitanud, siis oleks kaitsja viga?
                        Mina olen täheldanud, et need jala ette venitamised lõppevad jah kaitsja kaardiga tavaliselt. Kui aga kaitsja paigal seisab ja ründaja tuimalt jalgadesse lööb, siis läheb löök enamasti lihtsalt kordamisele ja vähemalt mõistlik kohtunik kaitsjale kaarti ei anna. Ja nagu Rein juba ütles, siis on ründajad ka sellistes olukordadea endale kaarte suutnud " välja meelitada" liigse protestimisega.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas billybob Vaata postitust
                          Kaitsja ei teinud liigutust. Ründaja lõi palli vastu kaitsjat.
                          Sel juhul siis ründaja ise süüdi?
                          Kui aga ründaja oleks üritanud palli lahti mängida kiirelt, aga kaitsja oleks jala ette venitanud, siis oleks kaitsja viga?
                          Ise nägemata on väga raske öelda, palju sõltub kaitsja kehakeelest ja ründaja omast samuti.
                          Aga üldiselt oled sa õigel teel.
                          Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Stok
                            Vanasti müüdi seda ainult Selveris. Peakski omale uue ostma, need kuradi nukud-nupud on nii rabedad, et ei suutnud enam superliimi koos hoida.
                            Olen proovinud ise ka seda leida, aga pole silma hakanud. Samas pole ka väga aktiivselt otsinud.
                            Kuulsin ka jutte, et esimene ja ühtlasi ka viimane partiii on juba ammu läbi müüdud. Uut ei olevat ka plaanis tellida. Võimalik, et kuskilt raamatupoest ikka leiad, mõnest väikelinnast, näiteks.
                            Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                            Kommentaar


                              Selline küsimus, et kas jalgpallikohtunik võib kanda prille või mitte kanda putsasid (teised jalanõud jalas) mõnes Eesti madalamas liigas?

                              Kommentaar


                                Kas kellelgi on aimu kust võiks Tallinnas saada selliseid väikseid kinnitatavaid lipukesi, mida saaks näiteks maakaardi sisse kinnitada? Päris suvalist knopkat nagu kaardi sisse torgata ei raatsiks.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X