320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    "jessenini" dok-sarja reklaamilauluks (ETV2 peal) on üks väga kuulus klassikaline teos. palun aidake see tuvastada!

    Kommentaar


      Küsimus neile kes käinud EJL korraldatavatel kohtunike koolitustel. Kas pärast läbimist saate mängudele määramisi tihti? Milliste liiga mängudele näiteks? Kas mingit raha ka makstakse töö eest?

      Kommentaar


        Algselt postitas mihkel555 Vaata postitust
        Küsimus neile kes käinud EJL korraldatavatel kohtunike koolitustel. Kas pärast läbimist saate mängudele määramisi tihti? Milliste liiga mängudele näiteks? Kas mingit raha ka makstakse töö eest?
        Jah; IV, III, II, U17, U19, Väike karikas, Karikas; Jah. Kui ise huvi üles näitad, saad määramisi tihedamalt.

        Kommentaar


          Algselt postitas rallikas Vaata postitust
          Jah; IV, III, II, U17, U19, Väike karikas, Karikas; Jah. Kui ise huvi üles näitad, saad määramisi tihedamalt.
          Tänud vastamast! Kui tohib küsida siis kui suur see rahasumma on?

          Kommentaar


            Algselt postitas mihkel555 Vaata postitust
            Tänud vastamast! Kui tohib küsida siis kui suur see rahasumma on?
            Erinevatel tasemetel on erinev summa, Peakohtunik saab alati rohkem, kui abikohtunik. Tule tee litsents ära, siis saad teada. Aga võin öelda et normaalselt tehes on aastas 13 kuupalk olemas.

            Kommentaar


              Algselt postitas rallikas Vaata postitust
              Aga võin öelda et normaalselt tehes on aastas 13 kuupalk olemas.
              Et kui ma Taskila oleks siis makstaks 30 000 EUR (täiesti lampi summa) ja kui Maxima töötaja oleks siis makstaks 300 EUR (täiesti lampi summa) vilistamise eest? Noh...nii see 13. palk kipuks olema.

              Kommentaar


                Algselt postitas ballack Vaata postitust
                Et kui ma Taskila oleks siis makstaks 30 000 EUR (täiesti lampi summa) ja kui Maxima töötaja oleks siis makstaks 300 EUR (täiesti lampi summa) vilistamise eest? Noh...nii see 13. palk kipuks olema.
                Sa oled joonud jälle?

                Kommentaar


                  Algselt postitas rallikas Vaata postitust
                  Erinevatel tasemetel on erinev summa, Peakohtunik saab alati rohkem, kui abikohtunik. Tule tee litsents ära, siis saad teada. Aga võin öelda et normaalselt tehes on aastas 13 kuupalk olemas.
                  Palga saab ikka õigel ajal kätte või antakse hoopis talonge ?

                  Kommentaar


                    Algselt postitas rallikas Vaata postitust
                    Erinevatel tasemetel on erinev summa, Peakohtunik saab alati rohkem, kui abikohtunik. Tule tee litsents ära, siis saad teada. Aga võin öelda et normaalselt tehes on aastas 13 kuupalk olemas.
                    Oota, sa töötad EJLis?
                    Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Rein Vaata postitust
                      Oota, sa töötad EJLis?
                      Oota, ei tööta.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas rallikas Vaata postitust
                        Sa oled joonud jälle?
                        Pean sind kurvastama...ei ole. Aga arvestades kellaaega siis sa ise tulid kusagilt joomast. Nagu ma näen, siis sa ei saanud aru, et selles tekstis üldse mingi pointki oleks...loe uuesti...äkki saad aru. Annan aega otsida...tänavalastel see otsimine suht raske ja keeruline (kui ise juba teravaks läksid).

                        Kommentaar


                          Vastab see kuuldus tõele, et teiste linnade elanikest õpilased saavad ka tallinnas tasuta sõita?

                          Palju üksik pilet maksab tallinna linnaliini bussis?
                          Ela ja tunne, et elad
                          see on kõige lihtsam
                          filosoofia, mis toimib
                          sule silmad ära vaata
                          tagasi, hinga sügavalt ja
                          hüppa üle iseenda varju
                          tule koos minuga.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Iceman Vaata postitust
                            Vastab see kuuldus tõele, et teiste linnade elanikest õpilased saavad ka tallinnas tasuta sõita?

                            Palju üksik pilet maksab tallinna linnaliini bussis?
                            Jah saab tasuta sõita. Õpilaspilet peab kaasas olema sel juhul: http://www.tallinn.ee/pilet/

                            Piletihinnad: http://www.tallinn.ee/est/pilet/Soid...tes-21.09.2012

                            Kommentaar


                              Algselt postitas ballack Vaata postitust
                              Pean sind kurvastama...ei ole. Aga arvestades kellaaega siis sa ise tulid kusagilt joomast. Nagu ma näen, siis sa ei saanud aru, et selles tekstis üldse mingi pointki oleks...loe uuesti...äkki saad aru. Annan aega otsida...tänavalastel see otsimine suht raske ja keeruline (kui ise juba teravaks läksid).
                              Ma isegi ei viitsi sinuga vaidlema hakata. Loe parem ise mu postitus veel korra läbi. Ise sa läksid oma Taskilaga ning Maximaga full retard.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas rallikas Vaata postitust
                                Ma isegi ei viitsi sinuga vaidlema hakata. Loe parem ise mu postitus veel korra läbi. Ise sa läksid oma Taskilaga ning Maximaga full retard.
                                1) Lugesin uuesti läbi. Ikka küsiks sama asja.
                                2) See Taskila ja Maxima olid vägagi mõttega öeldud. Ma ütleks, et liigagi selge vihje. Kui ikka aru ei saa siis pole suga midagi teha. Inimene küsib otse aga vastuseks tuleb sult palju teksti aga mitte mingit vastust...kui vastad siis vasta konkreetselt mitte ära häma. Nahui on vaja tekitada inimesel uusi küsimusi kui saad vastata nii, et neid ei teki? Kui tead siis vasta ja kui ei tea siis ole kuss ja ära näita välja, et sa tead kõike kui tegelikult ei tea.

                                Kui võtsid seda küsimust ennist halvustavana siis on see sinu probleem või vigastus.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X