320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Uninstalling and Reinstalling the Windows Media Player:
    Step 1.
    Uninstalling the Windows Media Player:
    1. Go to Start and in the search type "Turn Windows features On or Off".
    2. Click on "Turn Windows features On or Off".
    3. Browse to the Media Features and uncheck the mark in front of Windows Media Player.
    4. Restart the computer

    Step 2.
    Reinstalling the Windows Media Player:
    1. Go to Start and in the search type "Turn Windows features On or Off".
    2. Click on "Turn Windows features On or Off".
    3. Browse to the Media Features and place a check mark in front of Windows Media Player.
    4. Restart the Computer.

    Kommentaar


      Kõik see järgi proovitud, lisaks veel paar meetodit, aga ei midagi

      Kommentaar


        Sopcast-i vaatamiseks vlc-d ei saa lihtsalt kasutada?

        Kommentaar


          Saab, aga minu meelest saab playerit vahetada vaid siis, kui stream juba käib või on vähemalt mingile maale buffitud. Mul aga jõuab natuke buffida ja viskab errori

          Kommentaar


            Algselt postitas markofkin Vaata postitust
            Kas kellelgi on kogemusi selle maakleriga, kes üürib (väidetavalt) kõiki neid pindu siin?

            Tüübil on City24 profiilis lademes täpselt selliseid ruume (nende väheste piltide põhjal), mida ma oma töökojale juba kergelt tekkiva ahastusega otsin. Aga kuulutused on kõik ühe mobiilifotoga ja kahesõnalise tekstiga. Meilidele tulevad vastused on umbes sama segased ja lakoonilised. Info, mis maakleri kohta googeldades välja tuleb on pehmelt öeldes... Huvitav. On see mees üldse maakler või on ta kinnisvaraportaalide ülemtroll?
            Ma annan alla. Tänahommikune e-mail:

            arki juures kadaka tee lopus oleks ca 85 m2 ruumis peaks ka vee voimalus olema usun et sinna voib ka diidel galoriiferi panna naiteks sellised ruumid on muidugi kallid seal on 3, 8 eur m2 + km + komm

            Kommentaar


              Algselt postitas markofkin Vaata postitust
              Ma annan alla. Tänahommikune e-mail:
              oü desperaado kinnisvara?
              Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

              Kommentaar


                Something along the lines of that, jah.

                Kirjutasin härrale pika kirja, kopeerisin City24-st tema pakutavate objektide URL-id ja palusin lisainfot nende kohta.

                Vastus ~2 minutit tagasi:
                ma ei leiagi teie poolt saadetud noudeid otsitavale ruumile ja millega te tegelesite

                Kommentaar


                  kas praegu on võimalik kuidagi lisada MTÜ tulumaksusoodustuse nimekirja?
                  forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

                  Kommentaar


                    aga ikkagi, mis on laulu nimi?


                    pumpa see välja, lenc, ja sa oled mu 2013 lemmikmängija.
                    jokers to the right
                    clowns to the left of me

                    Kommentaar


                      Kõlab nagu Jean Michel Jarre, aga ei pruugi olla.
                      Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                      Kommentaar


                        lucile thomas - worthy
                        forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

                        Kommentaar


                          Kuskohast võiks saada osta sangpommi - esimene eelistus korralik nõukogude aegne 16 kilone jurakas, kui seda ei tea siis mingit lödimat lääne värki...
                          "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

                          Kommentaar


                            osta.ee - proovi sealt.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas vello99 Vaata postitust
                              Kuskohast võiks saada osta sangpommi - esimene eelistus korralik nõukogude aegne 16 kilone jurakas, kui seda ei tea siis mingit lödimat lääne värki...
                              Suht puusalt pakuks, et Dünamo kauplusest. Seal minu meelest peaks olema selliseid asju. Aga osta.ee on ilmselt mõistlikum jah.Tõenäoliselt saab odavamalt ning lootus on ka, et äkki selle õige nõukogude aegse juraka.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas vello99 Vaata postitust
                                Kuskohast võiks saada osta sangpommi - esimene eelistus korralik nõukogude aegne 16 kilone jurakas, kui seda ei tea siis mingit lödimat lääne värki...
                                Võid siit proovida.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X