320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas cannuman Vaata postitust
    Tallinnas soolakamberit (soolaravi), mis oleks tore-mõnus-puhas ja mõistliku hinnaga?
    Mina olen ITK-is (Magdaleena haiglas) pärnu mnt.-l käinud. hinna kohta ei tea öelda,aga see on internetis kirjas. tean, et on.

    Kommentaar


      EKSTRASENZOOOV! ehk vene selgeltnägijate tuleproov. kui aus värk see meil siin siis on? endal tekitab kahtlusi küll ja minu arvates isegi et mingis teleajakirjas oli vist poole sõnaga kirjas, et selline tüüpiline "vene värk" ehk väike susserdamine pidavat ikka asja juurde käima ja päris puhas see mäng polevat

      Kommentaar


        Algselt postitas plekkpurk Vaata postitust
        Mina olen ITK-is (Magdaleena haiglas) pärnu mnt.-l käinud. hinna kohta ei tea öelda,aga see on internetis kirjas. tean, et on.
        Igati tipp-topp muidu?

        Kommentaar


          Keegi targem oskab öelda mis nö. süsteemil töötavad lennujaamade xray scannerid? Mõtlen siis rohkem, et kas kindlad värvid siis näitavad mingit kindla kategooria asja vms?

          Näiteka tõin vesipiibutubakat ja lubatud on 250g tuua aga mul oli kenasti üle kahe kilo ja nägin x ray ekraanilt, et kus tubakas paiknes oli kott paksulylt.oranž.

          loodan et saite aru mida ma öelda tahtsin aga ega ma ise ka väga aru saanud. 20h magamata ja väsimus peal

          Kommentaar


            Algselt postitas cannuman Vaata postitust
            Igati tipp-topp muidu?
            olid meeldivad 20 minutit. raamat oli kaasas ja kellegi väike laps mängis soolaga. ruum ise oli korralik, võrreldes mõne koopaga. ruumi jätkus.

            Kommentaar


              Kuidas on kõige mugavam teada saada, kas tegemist on eramaa või Tallinnale kuuluva maaga?

              Arvan, et mulle tehti viivistasu otsus parkimise eest, kuigi sõiduk ei olnud linna maal. Aga tahaks enne vaidlemist selles kuidagi ka veenduda
              308

              Kommentaar


                Algselt postitas Markko Vaata postitust
                Kuidas on kõige mugavam teada saada, kas tegemist on eramaa või Tallinnale kuuluva maaga?

                Arvan, et mulle tehti viivistasu otsus parkimise eest, kuigi sõiduk ei olnud linna maal. Aga tahaks enne vaidlemist selles kuidagi ka veenduda
                Parkimine Tallinna linnatänaval

                Tasuta parkimine kehtib vaid nendes parklates, kus see on märgitud parklasse sissesõidu tingimustes.

                Trahvikviitungil peab ju parkimistsoon kirjas olema ja minu mäletamist mööda teevad nad ka tõestuseks autost pildi.
                May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                Kommentaar


                  Algselt postitas Maarek Vaata postitust
                  Parkimine Tallinna linnatänaval
                  Trahvikviitungil peab ju parkimistsoon kirjas olema ja minu mäletamist mööda teevad nad ka tõestuseks autost pildi.
                  Minu probleem on selles, et ma parkisin küll kesklinna parkimispiirkonnas, aga konkreetne "nurgatagune" peaks olema lähedal asuva korteriühistu maa, mitte linna oma. Et tahaks kaardilt näha, kust piir jookseb
                  308

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Markko Vaata postitust
                    Minu probleem on selles, et ma parkisin küll kesklinna parkimispiirkonnas, aga konkreetne "nurgatagune" peaks olema lähedal asuva korteriühistu maa, mitte linna oma. Et tahaks kaardilt näha, kust piir jookseb
                    maa- ameti katastrikaartidelt näeb täpselt, kus mis on
                    tell your mother, we are hooligans!

                    Kommentaar


                      Miks on õppeautosid tähistaval kollasel kolmnurk-märgil Žiguli rool?

                      Kommentaar


                        kust ma saan suure soolalambi soodsalt? Mingi 8-15kg võiks olla.

                        Kommentaar


                          kas Universaalse Universumi poodides pole?
                          Invest In Africa

                          Kommentaar


                            Käin hetkel jooksmas nii pulsikella kui telefoniga korraga. Ehk siis telefoniga mõõdan kiirust ja teepikkust Runkeeperi programmiga. Telefoni jätaksin aga tegelikult hea meelega koju. Kui ma ostaksin endale nüüd pulsikella, millel on GPS peal, siis kas sealt saab kuidagi need andmed ka Runkeeperisse? Või mis need parimad variandid üldse on?

                            Kommentaar


                              saad kellaga ilmselt mingi tarkvara kaasa kus oma andmeid vaadata

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Mikusiku Vaata postitust
                                Käin hetkel jooksmas nii pulsikella kui telefoniga korraga. Ehk siis telefoniga mõõdan kiirust ja teepikkust Runkeeperi programmiga. Telefoni jätaksin aga tegelikult hea meelega koju. Kui ma ostaksin endale nüüd pulsikella, millel on GPS peal, siis kas sealt saab kuidagi need andmed ka Runkeeperisse? Või mis need parimad variandid üldse on?
                                Kas runkeeper mingeid muid seadmeid peale oma tarkvaraga varusttud telefoni ei toeta? Endomondol näiteks on võimalik kasutada Garmini kellasid ja lisaks on võimalus andmeid sisse tõmmata andmefailide abil.

                                Kui Runkeeper aga seda ei võimalda, siis on jah kõige mõistlikum hakata kasutama kella enda tarkvara.
                                BVB - Vaprus

                                Kommentaar

                                Working...
                                X