320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas cannuman Vaata postitust
    Situatsioon järgmine. Soov kahe tibinaga vaheldumisi asja ajada. Ühele meeldib habe, teisele mitte. Kuidas käituda?
    Pane a-le täpid.
    "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

    Kommentaar


      Saada üks minu juurde.
      Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

      Kommentaar


        Fitti või keegi teine- palju Jörpa esinemise eest küsib?
        Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

        Kommentaar


          Keegi oskab viidata seadusele, kus on kirjas see kui lähedale krundipiirile võib ehitada. Või kas tohib naabri abihoone seinakülge oma sara püsti panna, kui abihoone jookseb mööda piiri.

          Kommentaar


            Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
            Keegi oskab viidata seadusele, kus on kirjas see kui lähedale krundipiirile võib ehitada. Või kas tohib naabri abihoone seinakülge oma sara püsti panna, kui abihoone jookseb mööda piiri.
            Mul naaber ehitas kõrvalhoone tänavapoolsele krundi servale ja paar nädalat tagasi oli sunnitud selle valla korraldusel maha lammutama.
            Naabri lähima ehitisega peab vahemaa vist 8 meetrit olema või siis tule leviku tõkestamine vaja tagada ehituslikult.


            § 19. Tule naaberehitistele leviku takistamine
            (1) Tule levik ühelt ehitiselt teisele ei tohi ohustada inimeste turvalisust ega põhjustada olulist majanduslikku või ühiskondlikku kahju.
            (2) Lõikes 1 nimetatu täitmiseks peab hoonetevaheline kuja takistama tule levikut teistele hoonetele, kusjuures juhul, kui hoonetevahelise kuja laius on alla 8 m, tuleb tule leviku piiramine tagada ehituslike või muude abinõudega.
            (3) Lõikes 2 nimetatud hoonetevahelise kuja arvestamisel võib lugeda üheks hooneks tuletõkkesektsiooni nõuetele vastavat hoonetekompleksi, kusjuures:
            1) sellised hooned peavad olema tuleohutusest lähtuvalt samases klassis, vastavalt kas TP1, TP2 või TP3;
            2) selliste hoonete kasutajate arv ja korruste pindala on väiksemad hoonetekompleksile kohalduvatest lisas 2 nimetatud arvväärtustest.
            May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

            Kommentaar


              Algselt postitas Rein Vaata postitust
              Fitti või keegi teine- palju Jörpa esinemise eest küsib?
              Eks see oleneb kõigepealt sellest, kus keikka toimub (saaremaale tartust vähe pikem sõit kui võrru), mitut setti tahetakse kuulda, mis kuupäeval jne. Kui täpsustad oma soove, võin välja uurida. Või annan kontakti ja uuri ise.
              We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

              Kommentaar


                Küsimus nn erateede kohta, mis on kõigile kasutada. Kas maaomanik peab oma maa peal olevad teed korras hoidma? Kuhu selliste töllide peale kaevata? Kas üldse on mõtet, sest muidu äkki keelavad üldse sõitmise ära?

                Mul maale sõites viimane km kruusateed on 2 maaomaniku omad ja need lõigud on ikka päris jubedad ja jala saaks ka seal kiiremini liigutud, kui autoga.
                Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                Kommentaar


                  Facebookis ei leia inimesed mind ülesse, kui sõbraks tahaksid lisada. Kust ja mida ma seadetest muutma pean?

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Rein Vaata postitust
                    Küsimus nn erateede kohta, mis on kõigile kasutada. Kas maaomanik peab oma maa peal olevad teed korras hoidma? Kuhu selliste töllide peale kaevata? Kas üldse on mõtet, sest muidu äkki keelavad üldse sõitmise ära?

                    Mul maale sõites viimane km kruusateed on 2 maaomaniku omad ja need lõigud on ikka päris jubedad ja jala saaks ka seal kiiremini liigutud, kui autoga.
                    § 25. Teehoiu korraldajad
                    (4) Eratee omanik korraldab tema omandis oleval teel teehoidu ja on kohustatud looma tingimused ohutuks liiklemiseks tema teel.

                    § 37. Tee omaniku õigused ja kohustused
                    (3) Tee omanikul on õigus nõuda eratee kasutajalt tee kasutamisega seotud kulude katteks hüvitist.

                    "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

                    Kommentaar


                      Äkki läheb see unenägude teemasse hoopis, ent kas vastab tõele, et kõhu räigelt täis õgimine enne uinumist tekitab košmaare?

                      Kommentaar


                        Algselt postitas delorean Vaata postitust
                        Äkki läheb see unenägude teemasse hoopis, ent kas vastab tõele, et kõhu räigelt täis õgimine enne uinumist tekitab košmaare?
                        Isiklikult ei ole küll kunagi täheldanud sellist asja


                        Endal ka küsimus:
                        Kust võiks/saaks sombreerot osta/leida?

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Stok
                          Ei mäleta, millal viimati kõhu sedavõrd täis õgisin, aga viimasel ajal (aastatel) on unenäod tüütult reaalsed ja kordavad päeval läbielatut, mistõttu ärkan tihti ja hommikul olen sigaväsinud. Näiteks täna öösel jätkasin õhtuse trenniga, tihti näen unes koduseid töid (mitte koolitöid, vaid trimmimist jmt.), raamatud ja filmid käivad unes edasi jne. Jube tüütu igatahes. Järgmisel visiidil perearsti juurde räägin talle sellest, aga ei usu, et sellele diagnoos ja ravi järgneb.
                          sterss, pidev stress. eks perearst peaks kuhugi psühho eesliitega arsti juurde saatma, kuigi mo arust pole sinna saatekirja vaja.

                          ja sombreerot peaks igast pudi- padi poest võimalik olema hankida
                          tell your mother, we are hooligans!

                          Kommentaar


                            Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
                            Keegi oskab viidata seadusele, kus on kirjas see kui lähedale krundipiirile võib ehitada. Või kas tohib naabri abihoone seinakülge oma sara püsti panna, kui abihoone jookseb mööda piiri.
                            Algselt postitas Maarek Vaata postitust
                            Mul naaber ehitas kõrvalhoone tänavapoolsele krundi servale ja paar nädalat tagasi oli sunnitud selle valla korraldusel maha lammutama.
                            Naabri lähima ehitisega peab vahemaa vist 8 meetrit olema või siis tule leviku tõkestamine vaja tagada ehituslikult.

                            https://www.riigiteataja.ee/akt/12866223
                            seda reguleerib maareki lingitud määrus nr 315 ja detailplaneeringu oelmasolul, sellega määratud ehitusõigus. maareku toodud näide naabrist on ilmselt detailplaneeringuga seotud.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas keenjus250 Vaata postitust
                              Facebookis ei leia inimesed mind ülesse, kui sõbraks tahaksid lisada. Kust ja mida ma seadetest muutma pean?

                              Sealt ei ole et who can look me up? https://www.facebook.com/settings/?t...=settings_menu

                              Kommentaar


                                kes on soccerneti lehel kommentaariumis kasutaja messikeppari omanik? uuu?
                                slimm.ee

                                Kommentaar

                                Working...
                                X