320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas dareth Vaata postitust
    Kuidas saaks alla laadida YT videot, millel on geolokatsiooni põhine piirang?
    Ehk vaja oleks videot, mida Eestis ei näidata. Mitmed veebist leitud õpetused on aegunud, st YT augud on kinni lapitud.
    Kunagi sain läbi proxy lehtede vms

    Kommentaar


      Algselt postitas cannuman Vaata postitust
      Facebook:

      Vasja kutsus sind lisama meeldivaks tema lehte Vasjaleht.

      Vajutan mingit kurja nuppu ja saan teate: Sa ei saa enam teavitusi kasutajalt Vasjaleht.
      Praktikas tuleb sama teavitus paar korda nädalas vähemalt. Miks see ei toimi? Kuidas ma rahu saan, ilma et Vasja päris ära blokeeriksin?
      Algselt postitas cannuman Vaata postitust
      Kus turule või poodi ma Tallinnas minema pean, et mesilasvaha saada?

      endiselt ootavad targemate inimeste vastuseid

      Kommentaar


        Igast öko ja maalähedast taluvärksi võiks ehk Nõmme turult leida.

        Kommentaar


          täiesti kummalisel kombel sattusin täna tööasjus Nõmmele ja hüppasin pausi ajal korra turult ka läbi. Kuna oli suurem maasikauputus, siis pikalt ei peatunud ja kõige putkasid läbi ei käinud. Kusagil letis oli 2 purki mett ja see ka kõik.

          Kommentaar


            Algselt postitas cannuman Vaata postitust
            täiesti kummalisel kombel sattusin täna tööasjus Nõmmele ja hüppasin pausi ajal korra turult ka läbi. Kuna oli suurem maasikauputus, siis pikalt ei peatunud ja kõige putkasid läbi ei käinud. Kusagil letis oli 2 purki mett ja see ka kõik.
            Kas tõesti mõne e-poe kaudu ei soovi osta? Või on kiire sellega? Sest näiteks on olemas täitsa selline lehekülg nagu mesilasvaha.ee. Kui on veits viitsimist ja aega, siis muidugi odavaima ja parima kraami saab mõne nt linna lähedal asuva mesiniku käest. Aga üldiselt soovitan mõnda e-poodi.

            Kommentaar


              Algselt postitas taimomees Vaata postitust
              Kunagi sain läbi proxy lehtede vms
              Aga ei toimi proxy-lehed ka. Isegi mitte need, mis eeldatavalt YT sisu lubavas riigis peaksid asuma.
              Last edited by rauulo; 26.06.13, 22:05.
              I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

              Kommentaar


                Algselt postitas dareth Vaata postitust
                Nojah, valesse teemasse postitasin tegelt selle küsimuse, nagu nüüd märkasin.

                Aga ei toimi proxy-lehed ka. Isegi mitte need, mis eeldatavalt YT sisu lubavas riigis peaksid asuma.
                Proovi endale Youtube downloader siit tõmmata ja pane video aadress sinna. Muud ma pakkuda ei oska

                Kommentaar


                  Kuidas saab teha nii, et brauseris mingid reklaamaknad ise-enesest ei avane?

                  Mul on pop-up blokk peal, aga ikkagi hüppavad teatud veebilehti külastades ette 2-3-4 suurt ja häält tegavat jubedust. Firstrow's on see probleem näiteks.
                  sigpic

                  Kommentaar


                    pop-upina hüppavad? Mis brauser, milline popupblokker? Anna link kus see porr juhtub.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                      pop-upina hüppavad? Mis brauser, milline popupblokker? Anna link kus see porr juhtub.
                      Mul on firefoxis endas pandud, et ära luba pop-upe. Ei tohiks ju ometi nii olla, et ma teen ühe lehekülje lahti ja mul hüppab järsku 3 akent lisaks erineva sisuga.

                      Varem polnud probleeme, aga nüüd uue arvutiga, kui brauseri peale panin, siis lendab neid jõledalt peale.

                      Muidu on lisaks veel AdBlock ka peal.

                      Firstrowspordis tuleb alati striimi vaatama hakates vähemalt 2-3 akent ette isegi kui ma midagi kinni ei ürita panna. Kurikuulsad ex-girlfriendsid, uued maailmavaated jne.
                      Piraadilahes saan ka aegajalt ühe popupi.
                      sigpic

                      Kommentaar


                        mida tähendab "fartozhopyi" vene keeles?

                        Kommentaar


                          Algselt postitas mazz Vaata postitust
                          mida tähendab "fartozhopyi" vene keeles?
                          Peaks nagu mingisugune omadussõna moodi sõna olema. Õnneper*e kõlab muidugi kummaliselt!
                          AILTON

                          Kommentaar


                            Algselt postitas mazz Vaata postitust
                            mida tähendab "fartozhopyi" vene keeles?
                            Fart on laenatud sõna ingliskeelest ja zhopat sa juba tead .Eesti keelne
                            vaste võiks olla peerukott
                            grill ja mina käime ühte sammu .....
                            edasi grill.....

                            Kommentaar


                              Tänks. Õnneperse on ilmselt õige, sest mingi vene fish ütles seda pokkerilauas.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas taimomees Vaata postitust
                                Proovi endale Youtube downloader siit tõmmata ja pane video aadress sinna. Muud ma pakkuda ei oska
                                Ei toimi asi, proovinud mitme erineva downloaderiga.
                                I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X