320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Mul küll toimib, viga vist kuskil mujal..

    Kommentaar


      Algselt postitas cannuman Vaata postitust
      täiesti kummalisel kombel sattusin täna tööasjus Nõmmele ja hüppasin pausi ajal korra turult ka läbi. Kuna oli suurem maasikauputus, siis pikalt ei peatunud ja kõige putkasid läbi ei käinud. Kusagil letis oli 2 purki mett ja see ka kõik.
      Kui kiire on sellega? Isa mesinik ja värske suvi 2013 meevõtt juba käib, kui huvi saan sulle kindlasti tuua niipalju kärjemett kui soovid.
      Võta PM ühendust, ehk saaks järgmise nädala alguseks sebida sulle.

      Kommentaar


        Vajan vaha mitte vahakärge ega mett.



        Vajan vähe ja see maksab poes ilmselt mingi paar eur, seega sul pole ilmselt mõtet endale tüli teha. Ma ei viitsi netipoest osta, kuna see tuleb sealt ei tea kaua + mul käib põhimõtete vast maksta delivery eest rohkem kui kaup ise maksab

        Ehk siis ma loodan endiselt kusagilt kaubanduskeskuse ökonurgast seda leida.

        Kommentaar


          Aa jaja, lugesin kiiruga läbi ja ei pööranud tähelepanu väga. Aga jah, siis soovitan ühte kohta kus seda võib leiduda - Balti jaama mesinduspood. Asub üle Balti jaama trammiliinide, http://www.travelestonia.eu/ettevote...esinduskauplus.

          Seal üldiselt leidub kõike.

          Kommentaar


            oh ole tänatud, hüppan mõni õhtu läbi pärast tööd.

            Kommentaar


              Pole probleemi, eks anna teada kuidas läks. Pead ei anna, et seal 100% on olemas vaha aga kui seal ka ei ole, siis ei oska öeldagi kus olema peaks.

              Kommentaar


                Niipalju kui ma mäletan , siis esitas seda laulu Kuldne Trio. Mul oli mingi kassett kust ma seda kuulasin , aga nüüd on see kadunud ja laulu ka kuskilt ei leia. Laul kõlab enamvähem nii nagu alljärgneval videol olevad 2 jörssi seda ette kannavad.

                "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

                Kommentaar


                  Jep, kuldne trio Peeter Oja ajal.

                  Kommentaar


                    Kas mitte "Metsateel" polnud selle laulunimi? On mulgi kusagil kodus see kassett.
                    AILTON

                    Kommentaar




                      Mina tean sellist versiooni.

                      Kommentaar


                        kus ma saaksin Pärnust osta FIFA13 X-Boxile
                        Слава Україні! Героям слава!

                        Kommentaar


                          Pole mingi pool aastat kasutanud Swedbanki kaardi/internetipanka, seal vist võibla väike miinus kontol, nad korra kuus vist võtavad mingi kaardihooldustasu vms, kas selle tõttu pannakse konto kinni ka,sest internetipangas ütleb,et vabandust, antud operatsioon ei ole lubatud.
                          .

                          Kommentaar


                            euronics, onoff, tehnikatäht. ehk tseki porta1 kesklinnas ja kaubamajakas papiniidus

                            Kommentaar


                              Tehke vanainimesele nelja sõnaga selgeks,mis peli nende Match Attax kaartidega on? Sattus pakike pihku,äkkil kellelgi on nendest rohkem kasu? Või on äkki rariteet hulgas? Kodulehelt suurt targemaks ei saanud,tõtt öelda,eriti seal ei kaevanud kah?
                              Invest In Africa

                              Kommentaar


                                Algselt postitas maamesilane Vaata postitust
                                Tehke vanainimesele nelja sõnaga selgeks,mis peli nende Match Attax kaartidega on? Sattus pakike pihku,äkkil kellelgi on nendest rohkem kasu? Või on äkki rariteet hulgas? Kodulehelt suurt targemaks ei saanud,tõtt öelda,eriti seal ei kaevanud kah?
                                Lihtsalt kogumiskaardid vist. Minuteada nendega mingit mängu teha ei saa

                                Kommentaar

                                Working...
                                X