320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas xrip55 Vaata postitust
    Päris pead ei anna aga minumeelest oli nii, et kui netipoest ostad siis võid tagastada aga kui tavalisest poest siis sa oled seda asja varem saanud katsuda ja jõuda selgusele, et see sobib sulle ehk siis pood pole kohustatud raha tagasi andma aga loomulikult tullakse ikka inimestele vastu.
    Kui ma tavalise poest ostan näiteks pesumasina, siis ma ei saa ju seda ennem poes proovida. Ma arvan, et raha tagasi ei saa, kuid millegi muu vastu vahetada võib-olla isegi saab.

    Kommentaar


      Kas saata persse kliendid, kes ootavad esmaspäevaks hindu ja sugulased, kes tahavad, et muru oleks niidetud, puud lõhutud ja boiler seinas ni.g anda üks päev nädalas endale. Või saata ennast persse ja käituda kohusetundlikult?

      Kommentaar


        Kas "Maamees otsib naist" naisstaar "nii ilus vä" tegi enesetapu?
        The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

        Kommentaar


          Nii räägitakse.

          Kommentaar


            Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
            Kas "Maamees otsib naist" naisstaar "nii ilus vä" tegi enesetapu?
            Youtube kontolt -

            SuperKonekaart 1 nädal tagasi
            Tere! Tegemist on labase kuulujutuga. Rääkisime ka ise hiljuti Üllega. Ta on terve ja õnnelik ning osalemisega reklaamis väga rahul.

            Kommentaar


              Algselt postitas Wr1ght Vaata postitust
              Pakki on võimalik ka seda rikkumata avada. Kui sa aga oled harjunud pakke avama nagu 5a laps sünnipäevakinki, siis on tõesti teine asi.
              Mõned elektroonika pakid on sellised mida on füüsiliselt võimatu avada ilma neid katki tegemata.
              Juhtus kuukene tagasi niimoodi, et ostsin poest vale eseme ja tagastada ei olnud võimalik, sest pakk oli lahti tehtud.
              Je suis Nasfal

              Kommentaar


                Ei pane pead pakule, aga meelde on jäänud, et pakendi rikkumine ei saa olla ettekäändeks, mitte tagasi võtta müüdud toodet.
                AILTON

                Kommentaar


                  Kui sul on olemas tšekk ja sa ise pole toodet kuidagi moodi rikkunud, siis sellest piisabki. Eelmine postitus oli lihtsalt täpsustuseks, et on võimalik piisava tahtmise korral pakk, ilma seda rikkumata, avada. See ei tähendanud seda, et pakendit toote poodi tagastamiseks vaja läheb. Kui sulle midagi muud hakatakse ajama e siis pood soovib seadust rikkudes sulle näkku panna, et ise mitte vastutada oma kohustuste ees, siis sa lihtsalt lähed tarbijakaitseametisse.

                  Kommentaar


                    ega ikka ei ole küll enam poodidel kohustust 14 päeva jooksul kaup tagasi võtta. see oli varem nii. praegu tullakse aga klientidele reeglina nii palju vastu, et lastakse sobiva kauba vastu ümber vahetada. omal ajal oli kaupluste poolt vaadates teemaks just see, et naisterahvad "laenutasid" riideid üheks korraks ning tõid nädala jooksul tagasi.
                    BVB - Vaprus

                    Kommentaar


                      Mida elx ja eespool xrip55 ütlesid. Aetakse lihtsalt ikka ja jälle segamini veebist ja poest ostmine. Veebist ostes kehtib jah see 14 päeva. Kui aga oled poest mingi jama koju tassinud, siis pole neil vähimatki kohustust ilma defektita asja tagasi võtta. Loeb võlaõigusseadust, kui muidu ei usu. See asi on juba umbes kümme aastat nii olnud.
                      armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                      Kommentaar


                        Artistide haigestumise tõttu vahetab Õllesummer välja kaks tänast kontserti

                        Küsimus järgmine, et kas sellistel juhtudel tagastatakse eelmüügist ostetud pileti rahad ka? Mitte et ma oleks õllekal käinud, aga sportlikust huvist tahaks teada.

                        Kommentaar


                          Surfasin nii Tallinki kui VikingLine portaale ning võrdlesin hindu ja siis meenus üks moment, et Rootsist broneering teha tuleb odavam.
                          Ja tõsi ta on. Võtsin kuupäevaks 20.august. Tallinn - Stock andis 116euri, vastupidi aga 40euri.
                          Siit ka minu küsimus, kas on võimalus teha check in Tallinnas, kuigi pileti alguseks on Stockholm?

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Shaq Vaata postitust
                            Surfasin nii Tallinki kui VikingLine portaale ning võrdlesin hindu ja siis meenus üks moment, et Rootsist broneering teha tuleb odavam.
                            Ja tõsi ta on. Võtsin kuupäevaks 20.august. Tallinn - Stock andis 116euri, vastupidi aga 40euri.
                            Siit ka minu küsimus, kas on võimalus teha check in Tallinnas, kuigi pileti alguseks on Stockholm?
                            Aga kuidas sa plaanid sel juhul Rootsist tagasi saada? Ja see hind on kajuti kohta. Tahad üksinda kajuti üürida? Liinireis on ka Rootsist kallis osta. Kruiis on odav Rootsi poolelt, sest rootslane jätab kõvasti raha laevale.
                            AILTON

                            Kommentaar


                              Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                              Artistide haigestumise tõttu vahetab Õllesummer välja kaks tänast kontserti

                              Küsimus järgmine, et kas sellistel juhtudel tagastatakse eelmüügist ostetud pileti rahad ka? Mitte et ma oleks õllekal käinud, aga sportlikust huvist tahaks teada.
                              Ei, sest sa ostad pileti Õllesummerile. Sinna sa ka saad, aint et need artistid on natuke teised.

                              Kommentaar


                                Tundub loogiline, samas...

                                Piletilevi müüs näiteks sellisele asjale piletit: Pet Shop Boys/ Õllesummer 2013, et kui nemad oleks ära jäänud ja ma piletiraha tagasi poleks saanud, siis oleks küll kellegi trepile täie õigusega sittunud.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X