320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Viimased nädalakese olen olnud väga populaarne ning vähemalt korra päevas olen saanud kõne neilt numbritelt. Kahjuks aga tööajal on telefon hääletu peal ja ei ole siiani peale sattunud,et vastu võtta.
    Oskab keegi öelda, kellega tegu on, kas Tele2, TopShop vms?
    (+372) 445 6402
    443 8015
    642 0151
    443 4905

    Just imestab,et erinevaid numbreid niivõrd palju.

    Kommentaar


      Algselt postitas Shaq Vaata postitust
      Viimased nädalakese olen olnud väga populaarne ning vähemalt korra päevas olen saanud kõne neilt numbritelt. Kahjuks aga tööajal on telefon hääletu peal ja ei ole siiani peale sattunud,et vastu võtta.
      Oskab keegi öelda, kellega tegu on, kas Tele2, TopShop vms?
      (+372) 445 6402
      443 8015
      642 0151
      443 4905

      Just imestab,et erinevaid numbreid niivõrd palju.
      Seda teist numbrit guugledades viivad jäljed isegi Buduaari foorumisse. Keegi oli ka hädas selle numbriga. Aga üldiselt need 443 algusega peaksid olema mingid Pärnu numbrid. Ülejäänud kahte ei oska öelda.

      Kommentaar


        Keegi on su numbriga kuulutuse üles pannud nalja pärast? 244 oli jah kunagi Pärnu kood.
        BVB - Vaprus

        Kommentaar


          Algselt postitas Shaq Vaata postitust
          Viimased nädalakese olen olnud väga populaarne ning vähemalt korra päevas olen saanud kõne neilt numbritelt. Kahjuks aga tööajal on telefon hääletu peal ja ei ole siiani peale sattunud,et vastu võtta.
          Oskab keegi öelda, kellega tegu on, kas Tele2, TopShop vms?
          (+372) 445 6402
          443 8015
          642 0151
          443 4905

          Just imestab,et erinevaid numbreid niivõrd palju.
          Saastapakkujatel on numbreid lademetes. Algus on sama, aga lõpp varieerub. Viimasel ajal helistavad nad jah Pärnumaalt

          Vahepeal pommisid nad mind Lõuna-Eestist 7-ga algavatelt numbritelt. Ning enne seda Virumaalt 32 või 33 algavate numbritega

          Kuskilt ajakirjandusest käis ka ca aasta-poolteist tagasi läbi uudis, et võeti jälle lademetes inimesi torude taha Jõhvi tööle, kes siis määrivad kõike pähe. Ju siis on tugipunkte ka mujale tehtud

          53 või muude alguskombinatsioonidega mobiilioperaatorite numbritelt pole ma kõnesid juba pikka aega saanud
          308

          Kommentaar


            Algselt postitas elx Vaata postitust
            Keegi on su numbriga kuulutuse üles pannud nalja pärast? 244 oli jah kunagi Pärnu kood.
            Soovis oli paar nädalat tagasi üks kuulutus, mujal nagu ei tohiks avalikult mu numbrit olla.
            Olen mõelnud juba uue numbri võtmisele ( nkn on olnud mõttes mingi paketiga liituda ja endale lasta uus telefon pähe määrida )

            Kommentaar


              Algselt postitas Shaq Vaata postitust
              Soovis oli paar nädalat tagasi üks kuulutus, mujal nagu ei tohiks avalikult mu numbrit olla.
              Olen mõelnud juba uue numbri võtmisele ( nkn on olnud mõttes mingi paketiga liituda ja endale lasta uus telefon pähe määrida )
              Siis võid nood Pärnumaa kõned vastu võtta. Nii mina kui proua saime kõne Tele2-lt
              308

              Kommentaar


                Kas ma pean MUPOle esitama isikut tõendava dokumendi?

                Kommentaar


                  Algselt postitas tempo Vaata postitust
                  Kas ma pean MUPOle esitama isikut tõendava dokumendi?
                  Ei, küsida võib kõike aga mupole sa seaduse järgi kohustuslikult oma dokumenti näitama ei pea.

                  Kommentaar


                    Nii, et kui ma esitan neile rohelise kaardi ja nad nõuavad minult ID-kaarti, siis ma võin sellest keelduda ja öelda, et ei soovi teile seda näidata ja nad ei saa mind süüdistada selles, et sõidan jänest??

                    Kommentaar


                      Asi ongi selles, et see mupo peab ennast jõle tähtsaks ja mõtlevad ennast riigi institutsiooniks, mida nad otseloomulikult ei ole. See on lihtsalt mingi väärmoodustis, kellel pole seadusejärgseid õigusi. Miskipärast on need rohelises mundris vanainimesed ja muidu tropid jube ülbe olemisega, mõeldes ennast samale tasemele Eesti Politseiga. Kindlasti hakkavad nad sind ID mitteesitamisel süüdistama jänesesõitmises ja lihtsam on neile see ID ära näidata, kui nende munnpollidega seal jagelema hakata.

                      Kommentaar


                        Kindlasti on lihtsam ära näidata aga ennast häiribki kõige rohkem see üleolevus ja arvavad tõesti, et nemad on jube tähtsad. Viisakat kõnestiili kohtab ikka väga-väga harva ja lihtsalt mõtlesin, et kui kunagi on nii mupol kui ka minul halb tuju siis on hea nendega jageleda.

                        Kommentaar


                          Seoses sellega tekib küsimus. Kui nad kutsuksid politsei, kelle ID kaarti näitan, siis kas politseil on õigus minu andmeid mupole edastada?

                          Kommentaar


                            Arvasin ka, et mupos on ka inimesed ja ei hakanud valetama ja huiama ja mida kõike kokku veerima kui mul piletit polnud.
                            olin muidu 2-3 aastat korralikult kuukaardiga olnud jne.. kuni tuli roheline kaart ja ütlesin, et ei kavatse osta rohelist kaarti.
                            selle peale said nad jube kurjaks ja määrasid kohe 40 euri ära ka.
                            Nüüd ma vihkan neid kogu südamest.
                            Samuti ei salli ma neid pugejaid ja huiareid kes üritavad end kuidagi ära rääkida ja kelle tõttu buss hilineb.

                            Kommentaar


                              Kas mitte 3min pole see aeg kaua nad maksimaalselt bussi kinni hoida tohivad?

                              Kommentaar


                                Crackerz, kus kandist need mupod peale tulid?
                                Ela ja tunne, et elad
                                see on kõige lihtsam
                                filosoofia, mis toimib
                                sule silmad ära vaata
                                tagasi, hinga sügavalt ja
                                hüppa üle iseenda varju
                                tule koos minuga.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X