320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Iceman Vaata postitust
    Crackerz, kus kandist need mupod peale tulid?
    see polnud täna, aga muidu enne kalevit laagri poole minnes.

    Kommentaar


      Algselt postitas cannuman Vaata postitust
      Kas mitte 3min pole see aeg kaua nad maksimaalselt bussi kinni hoida tohivad?
      Sellest hoiavad suht harva kinni. Oleneb inimesest, kes kui kaua peab vastu.

      Kommentaar


        Telefoniks HTC desire. Vanust veidi üle kahe aasta. Paar kuud tagasi hakkas end ise välja lülitama. Esialgu siis kui aku oli pigem tühi (20-30% või vähem) ja näiteks siis kui lõpetasin kõne või kui kõne tuli ja hakkasin vastu võtma. Veel täheldasin, et eriti kehv on lugu siis, kui levi on kehv. Nüüd nädalake või kaks lülitab end välja pea iga tegevust tehes. Tahan muusikat - ei saa. Aku võib olla 100%, levi ideaalne, aga võib ikka end välja lülitada.

        Guugeldades ma ainuke inimene selle probleemiga polnud. Tuli välja, et aku asetus on sitt ja tuleks paberit aku ja kaane vahele panna, et kontakt parem oleks. No teipisin siis korralikult, aga paremaks nigu midagi ei muutunud.

        Päevake-kolm võtsin siis uue (vana) telefoni kasutusse. HTC panin ikkagi tööle ja ilma SIM kaardita pole ta end mitu päeva välja lülitanud. Olen pilte teinud, muusikat kuulanud, kaardimängu mänginud. Guugeldades leidsin sama kirjelduse, et ka teisel inimesel sama juhus olnud, aga sealne jutt läks liiga keeruliseks.

        Tundub, et viga on aku kontaktis (või akus?). Kas on veel mõnda lihtsat asja, mida proovida? Telefoni ei ostnud poest, vaid sõber/tuttav tellis läbi enda firma kuskilt selle, ehk siis garantiid vms mul pole.
        Guugel soovitas factory reset teha, no kuidas see aitama peaks? Talupoja mõistusega ma laseks aku kontaktid veel kustutuskummiga üle, ehk aitab midagist?
        Viimasel ajal töö väga tolmuses keskkonnas olnud. Ehk telefon seal liiga saanud? Kas telefone kuskil puhastatakse (nagu läpakaid)? Ise ei julge lahti võtta.

        Kommentaar


          Otsin ühte videot, kus teemaks oli joobes vs kaine, kuidas joobes inimene nägi end ning siis pärast näitas milline ta tegelikult on. Oskab keegi linki visata?

          Rumal küsimus, natukene rohkem guugeldamist ja leidsin
          News and insights from our editors, reporters and columnists, including coverage of social media networks, tools and trends that enhance social listening, (organic/paid) content and messaging to win loyalty and new customers.

          Kommentaar


            Mida Bratislavas/Slovakkias teha?
            The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

            Kommentaar


              Algselt postitas billybob Vaata postitust
              Telefoniks HTC desire. Vanust veidi üle kahe aasta. Paar kuud tagasi hakkas end ise välja lülitama. Esialgu siis kui aku oli pigem tühi (20-30% või vähem) ja näiteks siis kui lõpetasin kõne või kui kõne tuli ja hakkasin vastu võtma. Veel täheldasin, et eriti kehv on lugu siis, kui levi on kehv. Nüüd nädalake või kaks lülitab end välja pea iga tegevust tehes. Tahan muusikat - ei saa. Aku võib olla 100%, levi ideaalne, aga võib ikka end välja lülitada.

              Guugeldades ma ainuke inimene selle probleemiga polnud. Tuli välja, et aku asetus on sitt ja tuleks paberit aku ja kaane vahele panna, et kontakt parem oleks. No teipisin siis korralikult, aga paremaks nigu midagi ei muutunud.

              Päevake-kolm võtsin siis uue (vana) telefoni kasutusse. HTC panin ikkagi tööle ja ilma SIM kaardita pole ta end mitu päeva välja lülitanud. Olen pilte teinud, muusikat kuulanud, kaardimängu mänginud. Guugeldades leidsin sama kirjelduse, et ka teisel inimesel sama juhus olnud, aga sealne jutt läks liiga keeruliseks.

              Tundub, et viga on aku kontaktis (või akus?). Kas on veel mõnda lihtsat asja, mida proovida? Telefoni ei ostnud poest, vaid sõber/tuttav tellis läbi enda firma kuskilt selle, ehk siis garantiid vms mul pole.
              Guugel soovitas factory reset teha, no kuidas see aitama peaks? Talupoja mõistusega ma laseks aku kontaktid veel kustutuskummiga üle, ehk aitab midagist?
              Viimasel ajal töö väga tolmuses keskkonnas olnud. Ehk telefon seal liiga saanud? Kas telefone kuskil puhastatakse (nagu läpakaid)? Ise ei julge lahti võtta.
              Tuttaval oli oma HTC-ga sama probleem. Jooksis mööda garantiid edasi-tagasi, midagi paremaks ei läinud. Lõi lõpuks käega ja uut telefoni ostma minnes ütles neiu leti tagant, et uuema ehitusega sim-kaarti (mis iganes see on) peab selles telefonis kasutama. Vahetas selle ära ja rohkem muret pole olnud.
              Once a Gooner, always a Gooner

              Kommentaar


                Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                Mida Bratislavas/Slovakkias teha?
                bratislavas on üks äge kõrts mr. president pub, kohe presidendilossi taga
                kõige odavam šnaps kesklinnas(õlts oli kuni 1,20 ja kärakas ka mingi eurtsi ümber 5 cl-i, muidu tundus siuke vaikne tore linnake, kui mina käisin sügisel, see on muidugi tipphooajast väljas.
                ja slovakkias on mäed...
                tell your mother, we are hooligans!

                Kommentaar


                  Kust ma saaksin selliseid pükse osta? Soovitavalt Eestist

                  Kommentaar


                    Lähen sügisest Taani kooli ning kas mis panka ma eelistama peaksin? Mul on olemas kontod SEB, Swedbank ja ka LHV-s. Milline neist on seal parim(loedavaim) pangatoiminguteks? Peamiselt siis kaardimakseteks kasutaks kaarti. Või peaks tegema näiteks Danske banki konto?

                    Kommentaar


                      Ma ei ole kindel, kuidas on erinevate riikide Danske Bank'id üksteisega seotud, samas Eesti Swedbank'il ja Rootsi Swedbank'il pole peale nime mittemingit seost: omavahel nad ei suhtle ja Rootsis pole võimalik ühtegi Eesti kontoga seotud tehingut teha. Kui Danske Bank'is sama on, siis ava Taanis omale mõnes suuremas pangas konto ja Eestiga arvelda läbi Swedbank'i, mis tundub olevat kõige kiirem ja lihtsam.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Fouree Vaata postitust
                        Eesti Swedbank'il ja Rootsi Swedbank'il pole peale nime mittemingit seost: omavahel nad ei suhtle
                        Vale.

                        Kommentaar


                          Kodukino ja elektroonika.

                          Mul on igiammu ostetud Philips HTS 3300 (http://download.p4c.philips.com/file...12_dfu_eng.pdf)

                          Eesmärk: saada arvuti heli otse HTSi ilma telekat käima panemata.

                          Praegu: arvutist jookseb HDMI juhe telekasse, telekast scart HTSi. Et arvuti heli kuulda, pean arvutist heli suunama telekasse, panema käima teleka ja siis saab HTS mängima hakata.

                          Soov: Tahaks, et paneks arvutist heli mängima ja HTS mängiks, kui selle arvutist määran.

                          Variant number kaks: iPadi/iPhone'i dock, mis on HTSiga ühendatud.

                          Ideid? Täiesti okei on soovitada mõnda uuemat HTSi vms.
                          When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                          Kommentaar


                            Auto ja elektroonika.

                            Ford Focus 2006 (2007).

                            Eesmärk: tahaks raadiot, millega saaks mängitada mobiilidest asju (bluetooth ja/või dock ja/või juhtmepistik?) ja võiks olla ka oskus lugeda mingeid faile pulgalt (a'la audio-raamatud).

                            Praegu on sihuke: http://www.stevelarkins.freeuk.com/i...ord_6000cd.jpg

                            Lisaküsimus: kas keegi teab kedagi, kes sellega hakkama saaks:

                            Radio AUX Input Adapter
                            The 2005 Ford Focus Zetec lacks an AUX input jack for connecting an I-Pod. This seems like penny-pinching madness by Ford given the fact the radio has an Auxiliary Input (Aux In) button fitted. Fortunately there is a solution to easily add an Ipod connection:
                            When the radio is removed using the special radio removal keys, one finds that the wiring to connect the 3.5mm jack is actually already in place, but the AUX jack is not actually fitted inside the glovebox!
                            To solve this problem Ford provide a rather expensive accessory kit / adapter cable to add the Auxiliary input connector to the Ford Focus MK2 and Fiesta MK6 (fitted with the Ford 6000CD audio system). In actual fact all you're likely to need is the 3.5mm chassis socket, which can be purchased from Maplin for less than £2. Refer to how to fit the Ford aux adapter for fitting instructions. A 3.5mm to 3.5mm audio cable is then all that is required to connect the I-pod.
                            When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                            Kommentaar


                              Kui sul tehnikut vaja on, siis võid proovida http://www.a-autoalarm.ee/

                              Küsi Taavi Tällit ja ütle, et soovitati. Ma olen tema juures käinud mitme hädaga, alati abi saanud. Sihuke lahe säga, omaette nokitseb oma Kadaka tee töökojas ja on kaunis hinnatud mees.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Martin Vaata postitust
                                Kodukino ja elektroonika.

                                Mul on igiammu ostetud Philips HTS 3300 (http://download.p4c.philips.com/file...12_dfu_eng.pdf)

                                Eesmärk: saada arvuti heli otse HTSi ilma telekat käima panemata.

                                Praegu: arvutist jookseb HDMI juhe telekasse, telekast scart HTSi. Et arvuti heli kuulda, pean arvutist heli suunama telekasse, panema käima teleka ja siis saab HTS mängima hakata.

                                Soov: Tahaks, et paneks arvutist heli mängima ja HTS mängiks, kui selle arvutist määran.

                                Variant number kaks: iPadi/iPhone'i dock, mis on HTSiga ühendatud.

                                Ideid? Täiesti okei on soovitada mõnda uuemat HTSi vms.
                                Mul täpselt sama kino, minul tuleb arvutist 3,5 mm välja ja jookseb kino taha kahte RCA pessa, mis on tähistatud "aux-in". Selline kaabel: http://www.oomipood.ee/product/hqm-2...istik-1-5m-hqm

                                Auto heliprobleemi suudab lahendada iga autohelile spetsialiseerunud ettevõte, esimesena lõi pähe Järve keskuse maa-aluses parklas asuv samas keskuse poe paigalduskoda, Noor Tehnik vist.
                                Once a Gooner, always a Gooner

                                Kommentaar

                                Working...
                                X