320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    puhtalt huvipärast küsin, et kui suur mu algkapital peaks olema, et ma võiksin luua täiesti ametliku kihlveokontori ?

    Kommentaar


      Algselt postitas mongol Vaata postitust
      Mul täpselt sama kino, minul tuleb arvutist 3,5 mm välja ja jookseb kino taha kahte RCA pessa, mis on tähistatud "aux-in". Selline kaabel: http://www.oomipood.ee/product/hqm-2...istik-1-5m-hqm
      Kui ma tahan arvutikõlarid ka töökorras hoida, siis 3,5 mm mingi jaotusjuhe, mis end kaheks jagab a'la http://www.oomipood.ee/product/ac-01...m-stereo-pesa?

      Auto osas tähh sulle ja markofkinile!
      When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

      Kommentaar


        Algselt postitas Martin Vaata postitust
        Kui ma tahan arvutikõlarid ka töökorras hoida, siis 3,5 mm mingi jaotusjuhe, mis end kaheks jagab a'la http://www.oomipood.ee/product/ac-01...m-stereo-pesa?
        Nii on.
        Once a Gooner, always a Gooner

        Kommentaar


          Mul oleks vaja kõige tavalisemaid seinale käivaid (ehk pindpaigaldusega) lülitit (1 tk) ja pistikupesa (1 tk). MUSTAST plastist. Ja selliseid ei ole olemas! On muidugi valgeid. Halle. Pruune. Alumiiniumi- ja sampanjavärvi. Puiduimitatsiooniga! Aga mitte musti. Ei kaaraudas, bauhofis, espakis, ehituse abc-s ega elekrikauppunkt-ee-ee-s. Kuhu võiks veel vaadata?
          We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

          Kommentaar


            Algselt postitas fitti Vaata postitust
            Mul oleks vaja kõige tavalisemaid seinale käivaid (ehk pindpaigaldusega) lülitit (1 tk) ja pistikupesa (1 tk). MUSTAST plastist. Ja selliseid ei ole olemas! On muidugi valgeid. Halle. Pruune. Alumiiniumi- ja sampanjavärvi. Puiduimitatsiooniga! Aga mitte musti. Ei kaaraudas, bauhofis, espakis, ehituse abc-s ega elekrikauppunkt-ee-ee-s. Kuhu võiks veel vaadata?

            Midagi sellist?

            Kommentaar


              Algselt postitas fitti Vaata postitust
              Mul oleks vaja kõige tavalisemaid seinale käivaid (ehk pindpaigaldusega) lülitit (1 tk) ja pistikupesa (1 tk). MUSTAST plastist. Ja selliseid ei ole olemas! On muidugi valgeid. Halle. Pruune. Alumiiniumi- ja sampanjavärvi. Puiduimitatsiooniga! Aga mitte musti. Ei kaaraudas, bauhofis, espakis, ehituse abc-s ega elekrikauppunkt-ee-ee-s. Kuhu võiks veel vaadata?
              Oomipoodi tasuks vaadata- Järve keskuses ja Peterburi teel asuvad

              Kommentaar


                Värvi poolest jah, aga peaks olema mittesüvistatav ehk paigaldatav seina pinnale.
                oomipoest võiks tõepoolest läbi sõita.
                We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                Kommentaar


                  osta valge. kõige peenema lihvpaberiga üle. üks kiht mattmusta aerosool värvi ja lõpetuseks aerosool-lakk. ise värvisin kodus kõik pesad ja lülitid üle. tulemus jäi päris kena. ja see muidu ka hea lahendus igavat elamist natuke lahedamaks muuta.
                  forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

                  Kommentaar


                    Miks eesti posti töllid kylastavad inimesi töö ajal ja siis väidavad,et klient ei olnud kättesaadav? Helistanud siis ette! Pealegi on maja alt kinni!

                    Kommentaar


                      Algselt postitas maisi lapsed Vaata postitust
                      Miks eesti posti töllid kylastavad inimesi töö ajal ja siis väidavad,et klient ei olnud kättesaadav? Helistanud siis ette! Pealegi on maja alt kinni!
                      jep jep. Lisa saad veebis jälgida oma paki kulgemist ja seal on kirjas, et:

                      Saaja ei olnud kättesaadav
                      - Hoiule jäetud, teade saajale
                      Aga no minu postkastis ei olnud mingist teatest haisugi. Helistasin ja vastati, et noh ega me esimese korraga jätagi teadet tegelikult. Et kui ma veebist ise ei vaataks, siis ma ei teakski, et kaup kohal on. Aga läksin ja tõin paki ära ja siis nädal aega hiljem oli postkasti teade, et pakk kohal, võid kandekeskusesse järgi minna.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas fitti Vaata postitust
                        Värvi poolest jah, aga peaks olema mittesüvistatav ehk paigaldatav seina pinnale.
                        oomipoest võiks tõepoolest läbi sõita.


                        Ühesõnaga lenda Talgerisse laivi , küll nad sulle leiavad.
                        "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

                        Kommentaar


                          Kas Helsingi Sonera staadionile sülearvutit tohib ikka kaasa võtta?

                          Kommentaar


                            Kohalikud või asjatundjad aidake.

                            Kui minna suvalisel nädalavahetusel mingi seltskonnaga Kabli piirkonda - telkima, grillima ja niisama olema. Siis kas praktiliselt igalpool on vabalt saadaval vabu rannakoht kuhu vähemalt telk püsti panna ja kus teisi inimesi ei oleks?
                            Ei ole vaja spetsiaalset telkimisala vaid lihtsalt privaatset rannariba.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas erxu Vaata postitust
                              Kohalikud või asjatundjad aidake.

                              Kui minna suvalisel nädalavahetusel mingi seltskonnaga Kabli piirkonda - telkima, grillima ja niisama olema. Siis kas praktiliselt igalpool on vabalt saadaval vabu rannakoht kuhu vähemalt telk püsti panna ja kus teisi inimesi ei oleks?
                              Ei ole vaja spetsiaalset telkimisala vaid lihtsalt privaatset rannariba.
                              Pole ekspert ja pole antud piirkonnas ka telkimas käinud. aga eelmine nv veetsin aega tõstamaa piirkonnas, õigemini otsisin korraliku telkimiskohta, kus oleks ka enamvähem rand. Enamus meeldivamad kohad olid seal kas eramaa peal või oli siis nö telkimisalad, mis olid üprski rahvat täis ja raske oli endale isegi korraliku telkimisplatsi leida. Eeldan, et sa võid sama probleemi otsa sattuda.


                              Samas, eramaa siltide juures olid alati numbrid olemas ehk vasta hea raha eest saad endale ka privaatse koha.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Keemik. Vaata postitust
                                Samas, eramaa siltide juures olid alati numbrid olemas ehk vasta hea raha eest saad endale ka privaatse koha.
                                Kablis või sealkandis on mitu designeeritud telkimiskohta. Soovitan ikkagi neid kasutada. Lemmerand, Lepanina, Kosmonautika küla, Kodurahu + 1 päris lahe RMK punkt Priivitsa oja ääres. Ka nendes ei pruugi ülemäära rahvast olla (va muidugi Lemme - seal on pidu 24/7. Aga mõni vb seda just tahabki). Nt kui käisime seda Kosmonautika küla üle vaatamas, valitses seal täielik vaikus ja meie telk oleks seal ainus olnud. Otsustasime siiski Lepanina hotellile obrokit maksta ja nende maale telk püstitada. Ka seal oli meie telk ainus.

                                Omast kogemusest võin öelda, et see eramaal peatumine võib päris tülikaks osutuda. On olnud isegi juhus, kus telkisime Värska kandis RMK punktis, mis asus kellegi eramaal (st RMK juba maksab selle maatükikese kasutamise eest), ja tuli mitte maa omanik ise, vaid tema NAABER ja üritas meie moraali (ja telki) alla lasta.
                                We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X