320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas idikas Vaata postitust
    2) Kanteri reklaam mis teles jookseb - kas selle taustalaul on nagu päris laul või spetsiaalselt reklaami tarbeks tehtud, esialgu googeldades ei leidnud
    Silver Sepp - Metsik mees. Soundcloudis vist oli. Ja ta uue plaadi peal ka loomulikult.

    Kommentaar


      Algselt postitas idikas Vaata postitust
      1) Kas Sky Sportsi neid arvamusi Nevillelt ja Carragherilt jne saaks kuidagi järgi vaadata?
      101greatgoals.comis teinekord midagi leidub , tervet saadet mitte. Kui leiad mõne uncut torrenti Unitedi ja Chelsea mängust nt siis seal peaks ka olemas olema.
      "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

      Kommentaar


        Algselt postitas idikas Vaata postitust
        1) Kas Sky Sportsi neid arvamusi Nevillelt ja Carragherilt jne saaks kuidagi järgi vaadata?
        Juutuub mingid osad annab

        Kommentaar


          Algselt postitas Shaq Vaata postitust
          Keegu hiljuti Lätis käinud äkki teab, palju seal kütsi hind on keskmiselt?

          mina käisin ja minuarust oli 0.96 latakat riias. plaanisin ka sealt võtta aga kallis oli sellepärast jäi meelde.

          Kommentaar


            Kuu tagasi käisin, siis vaatasin esmalt internetist võrdlustabeleid. Lehte enam öelda ei oska aga lihtsalt leidis. Seega ehk googel aitab.
            BVB - Vaprus

            Kommentaar


              Kas ma olen õigel teel

              Kahe eraisiku vahel auto ost-müük. Allkirjastatakse kahes eksemplaris müügileping. Ostja saab pärast ise ARK-s vajalikud toimingud (ümberregistreerimise) lepingu alusel tehtud ja müüjat ei ole sinna vaja?
              308

              Kommentaar


                Jap,nii on
                "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

                Kommentaar


                  Algselt postitas Markko Vaata postitust
                  Kas ma olen õigel teel

                  Kahe eraisiku vahel auto ost-müük. Allkirjastatakse kahes eksemplaris müügileping. Ostja saab pärast ise ARK-s vajalikud toimingud (ümberregistreerimise) lepingu alusel tehtud ja müüjat ei ole sinna vaja?
                  Jah, oled 100% õigel teel, ära kõrvale kaldu!

                  Kommentaar


                    Ja lisaks seda, et kui sina oled müüja rollis, siis soovitaks kontrollida mingi nädala pärast, et asi ikka on ümbervormistatud ostja poolt. Kui ei, mine võta lihtsalt ajutiselt arvelt maha. Viimasel ajal ikka jõhkralt olnud situatsioone, kus hiljem tulevad veel eelmisele omanikule huvitavad trahvid ja ka igast muud jamad, mida ostja võib korraldada.

                    Kommentaar


                      Müügilepingusse võib lisada lause "Ostja kohustub sõiduki oma nimele ümber registreerima 7 päeva jooksul" vms.

                      Kommentaar


                        Kõige soodsam televisioon ja internet

                        Olen aasta aega kasutanud Starmani M-internet + M-digiTV paketti koos Viasat Sport Balticu spordikanalitega. Kokku kuumakse 20.99 + 6.33 = 27.32€.

                        Kuna tähtajaline leping Starmaniga saab kohe läbi, siis uurin parasjagu, kas on soodsamaid variante.

                        Minu jaoks olulised parameetrid on
                        • interneti allalaadimiskiirus vähemalt 5 mbit/s
                        • Eesti telekanalid (sh. Sony, Fox, Fox Life) ja Eurosport
                        • Viasat Sport Baltic

                        TV alternatiivina uurisin Elioni, sest nende kodulehel on kirjas, et põhikanalid saab kätte 3€ eest + Viasat Sport Baltic 6.33€. Interneti osas mõtlesin võtta STV-st paketi Saturn 5/5M, mille hind on 12.72€. Kogusummaks 3 + 6.33 + 12.72 = 22.05€.

                        Plaan läks vett vedama, sest tädi Elioni klienditeenindusest ütles, et kui võtta neilt televisiooniteenus ilma internetita, siis lisandub hinnale 6.33€ "signaali loomise tasu", mis muudaks plaani mõttetuks. (Seda tasu kuskil kirjas pole - pidavat toodama välja siis, kui hakatakse lepingut sõlmima .)

                        Kui võtta Elionilt nii tv kui internet, siis see maagiline tasu sisalduks internetiteenuse hinnas (16€) ja kogusumma oleks 25.33€ ehk Starmaniga võrreldes 1.99€ võitu.

                        Üks variant on kasutada STV kampaaniapakkumist "Pakett Super MIX – 8.99 €", millega saaks vajalikud kanalid ja interneti 6 kuud 8.99€ eest + 6.33€ Viasat. Kuna leping on tähtajaline (12 kuud), siis pool aastat tuleks maksta paketi "Mix 20+" täishinda (24.95€), mis teeks aasta keskmiseks kuumaksumuseks (6 * 8.99 + 6 * 24.95 + 12 * 6.33) / 12 = 23.3€. Ehk Starmaniga võrreldes 4.02€ ja Elioniga võrreldes 2.03€ võitu.

                        Äkki oskab keegi soovitada kombinatsiooni, teenuspakkujat vms, kuidas suuremat võitu saada?

                        Olen kaalunud ka mobiilset internetti, kuid siis hakkab rolli mängima andmemahu piirang (ca. 30GB-50GB), mis seab piirid internetist filmide ja muusika tõmbamisele ning sarjade vaatamisele...

                        Ahjaa, Telset-i pole mõtet pakkuda, sest minu koju Tallinnas Pärnu maanteel selle leviala ei ulatuvat.
                        Last edited by wiiner; 28.08.13, 16:58.

                        Kommentaar


                          Kui OM leping on sõlmitud ja kuupäevaline kinnitus peal, siis pole muretseda midagi, sest omand on üle antud ning seesam OM on selle tõestuseks, aga,et vältida seda asjatut jagelemist ja tõmblemist siis tasuks tõesti panna lepingusse klausel,et Ostja kohustub sõiduki oma nimele ümber registreerima 5 tööpäeva jooksul, vastasel juhul võetakse auto arvelt maha. Ja seda kindlasti ka ostjale näitama, lepingu sõlmimise hetkel.

                          Kommentaar


                            Kust peaks leidma minusugune täielik amatöör mingisuguse satsi, kellega koos Tallinnas teinekord natukene palli taga ajada ?

                            Oskused ei ole (pehmelt öeldes) suurem asi, paar aastat pole üldse mänginud, aga nüüd ostsin uued buutsad ja entusiasmi liigutamiseks on enam kui küll... Vaatasin foorumi rubriiki "madalamad liigad" aga seal iga meeskonna jaoks suht eraldi teema...

                            Kommentaar


                              Mingi vend siin kuskil foorumis ajas mingit asja "teeme oma jalkatiimi" vms . Ma muidugi ei tea mis sest sai, kunagi jäi silma lihtsalt.
                              "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Raitsu Vaata postitust
                                Mingi vend siin kuskil foorumis ajas mingit asja "teeme oma jalkatiimi" vms . Ma muidugi ei tea mis sest sai, kunagi jäi silma lihtsalt.
                                Ilmselt mótled seda

                                Kommentaar

                                Working...
                                X