320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Madalamad liigad, seal veel Rahvaliiga ja Otsitakse mängijaid. Ehk leiad midagi
    ★★★★★★

    Kommentaar


      Õnn oma otsing

      Kommentaar


        Algselt postitas Shaq Vaata postitust
        Kumb oli enne kas Conan või Jimmy Kimmel show? Kumb kumba ahvib, või lihtsalt kokkusattumus?
        Alex Lepajõe.
        jokers to the right
        clowns to the left of me

        Kommentaar


          "Account Temporarily Unavailable.

          Your account is currently unavailable due to a site issue. We expect this to be resolved shortly. Please try again in a few minutes."

          Mul selline kiri, kui tahan facebooki minna. Kas on kellelgi veel midagi sarnast hiljuti olnud? Küsin, sest on päris kaua juba see kiri mul ees olnud ja käib juba pinda
          Algselt postitas Plechazunga
          Jones doesn't get injuries. Injuries get Jones.

          Hmm, that didn't really work.

          Kommentaar


            Algselt postitas wiiner Vaata postitust
            Olen aasta aega kasutanud Starmani M-internet + M-digiTV paketti koos Viasat Sport Balticu spordikanalitega. Kokku kuumakse 20.99 + 6.33 = 27.32€.

            Kuna tähtajaline leping Starmaniga saab kohe läbi, siis uurin parasjagu, kas on soodsamaid variante.

            Minu jaoks olulised parameetrid on
            • interneti allalaadimiskiirus vähemalt 5 mbit/s
            • Eesti telekanalid (sh. Sony, Fox, Fox Life) ja Eurosport
            • Viasat Sport Baltic

            TV alternatiivina uurisin Elioni, sest nende kodulehel on kirjas, et põhikanalid saab kätte 3€ eest + Viasat Sport Baltic 6.33€. Interneti osas mõtlesin võtta STV-st paketi Saturn 5/5M, mille hind on 12.72€. Kogusummaks 3 + 6.33 + 12.72 = 22.05€.

            Plaan läks vett vedama, sest tädi Elioni klienditeenindusest ütles, et kui võtta neilt televisiooniteenus ilma internetita, siis lisandub hinnale 6.33€ "signaali loomise tasu", mis muudaks plaani mõttetuks. (Seda tasu kuskil kirjas pole - pidavat toodama välja siis, kui hakatakse lepingut sõlmima .)

            Kui võtta Elionilt nii tv kui internet, siis see maagiline tasu sisalduks internetiteenuse hinnas (16€) ja kogusumma oleks 25.33€ ehk Starmaniga võrreldes 1.99€ võitu.

            Üks variant on kasutada STV kampaaniapakkumist "Pakett Super MIX – 8.99 €", millega saaks vajalikud kanalid ja interneti 6 kuud 8.99€ eest + 6.33€ Viasat. Kuna leping on tähtajaline (12 kuud), siis pool aastat tuleks maksta paketi "Mix 20+" täishinda (24.95€), mis teeks aasta keskmiseks kuumaksumuseks (6 * 8.99 + 6 * 24.95 + 12 * 6.33) / 12 = 23.3€. Ehk Starmaniga võrreldes 4.02€ ja Elioniga võrreldes 2.03€ võitu.

            Äkki oskab keegi soovitada kombinatsiooni, teenuspakkujat vms, kuidas suuremat võitu saada?

            Olen kaalunud ka mobiilset internetti, kuid siis hakkab rolli mängima andmemahu piirang (ca. 30GB-50GB), mis seab piirid internetist filmide ja muusika tõmbamisele ning sarjade vaatamisele...

            Ahjaa, Telset-i pole mõtet pakkuda, sest minu koju Tallinnas Pärnu maanteel selle leviala ei ulatuvat.
            Otsustasin STV pakkumise kasuks ja teatasin Starmanile lepingu lõpetamise soovist. Täna helistati ja pakuti esmalt 2 aastast lepingut ja paketilt M-internet + M-digiTV 50% allahindlust esimeseks aastaks. Ütlesin, et ei sobi, kuna periood on liiga pikk. Seejärel helistati veel üks kord ja pakuti aastast lepingut, millest pool tuleks täishinda maksta. Aasta keskmiseks kuumakseks seega 22.08€, millega võidan võrreldes STV-ga 1.22€ kuus. Seega visadus viib sihile!

            Kommentaar


              Algselt postitas wiiner Vaata postitust
              Otsustasin STV pakkumise kasuks ja teatasin Starmanile lepingu lõpetamise soovist. Täna helistati ja pakuti esmalt 2 aastast lepingut ja paketilt M-internet + M-digiTV 50% allahindlust esimeseks aastaks. Ütlesin, et ei sobi, kuna periood on liiga pikk. Seejärel helistati veel üks kord ja pakuti aastast lepingut, millest pool tuleks täishinda maksta. Aasta keskmiseks kuumakseks seega 22.08€, millega võidan võrreldes STV-ga 1.22€ kuus. Seega visadus viib sihile!
              Eks nad hoiavad oma klientidest kümmne küünega kinni. Sama on ka EMT/Elisa/Tele2-ga, helista ja teata, et lahkud, kuna keegi teine tegi parema pakkumise ja hoobilt tehakse sulle väga soodne pakkumine.

              Kommentaar


                Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                Jimmy Kimmel show alates 2003, Conan alates 2010.

                päris nii see pole,

                Conanil on saatejuhi kogemust siiski 2 korda rohkem, kui endine simpsonite jm stsenarist 90.aastatel saatejuhina alustas (mida neloneni kanalil ka nautida sai)
                ja on seda erinevate pealkirjade all teinud juba paarkümmend aastat

                keegi ei ahvi kedagi, formaat on lihtsalt selline, kõigil sarnane


                Nick Offerman From Parks and Recreation Reads Tweets From Young Female Celebrities
                GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
                GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
                (Seinfeld, The Pitch)

                Kommentaar


                  Dnipro - Kalju LIVE
                  Algselt postitas Raul Ojassaar
                  Minu poolt siit tänaseks kõik. Olge mõnusad!
                  Kas ma olen ainuke, kellele meenus selle lausega koheselt árikaksik Teet?
                  Algselt postitas Teet Kääpa
                  Noh... olge... olge mõnusad. Ongi kõik.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas vaikiv mees Vaata postitust
                    keegi ei ahvi kedagi, formaat on lihtsalt selline, kõigil sarnane
                    Aasta kümneid on selliseid saateid veel ja veel olnud.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas taimomees Vaata postitust
                      Dnipro - Kalju LIVE

                      Kas ma olen ainuke, kellele meenus selle lausega koheselt árikaksik Teet?
                      Kus see Teet midagi sellist ütles? Ehk tõenäoliselt oled ainuke
                      BVB - Vaprus

                      Kommentaar


                        Algselt postitas elx Vaata postitust
                        Kus see Teet midagi sellist ütles? Ehk tõenäoliselt oled ainuke
                        Ei ole ainuke Desperado Ehitus OÜ juhatuse kaasliige tõepoolest sellise tsitaadiga populaarsustkogunud videoklipi kokku võtab. Head positiivsed soovid potensiaalsetele klientidele on ettevõtluse A ja O.

                        Kommentaar


                          Kust saab võimalikult odavalt micro sd kaarti (Vähemalt 8 gb)?

                          Kommentaar


                            Keegi siin küsis mõnda aega tagasi abi gaasiboileri remondi kohta ja jagati ühte teenusepakkujat, kes parandab gaasiboilereid. Lisaks soovitati ka seda kuna pidavat hea olema. Oskab keegi öelda mulle selle ettevõtte nime või leida üles postituse?

                            Kommentaar


                              Algselt postitas erxu Vaata postitust
                              Keegi siin küsis mõnda aega tagasi abi gaasiboileri remondi kohta ja jagati ühte teenusepakkujat, kes parandab gaasiboilereid. Lisaks soovitati ka seda kuna pidavat hea olema. Oskab keegi öelda mulle selle ettevõtte nime või leida üles postituse?
                              Siit hakkas arutelu pihta:

                              Algselt postitas Martin Vaata postitust
                              1) Keegi konstnapühkijat on kasutanud Tallinnas? http://www.korsten.ee/index.php?opti...d=35&itemid=57 Keegi nendest soovitada?

                              2) Mul on Junkersi gaasikatel, mis natuke jupsib. Kellelgi on A4 erroriga kogemusi või nende hooldusfirmadega: Gaspre OÜ, tel.6711100,5272262, Gasterm Eesti OÜ, tel.5222514, Gerold CO2 OÜ, tel.5226017?

                              Kommentaar


                                Aitäh sulle! Leidsin omale vajaliku vastuse.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X