320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Homme kell 8 on korvpall. Kell 16 on Arse Spurs. Kus seal Saku Suurhalli kandis on sports baare?
    "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

    Kommentaar


      Algselt postitas vello99 Vaata postitust
      Homme kell 8 on korvpall. Kell 16 on Arse Spurs. Kus seal Saku Suurhalli kandis on sports baare?
      Ma ei tea kas Rocca al Mare keskuses veel Mack BBQ on alles? Tartu maantee mack näitab vägagi soliidselt vutti, al mare omas ei ole aastaid käinud.

      Kommentaar


        Algselt postitas vello99 Vaata postitust
        Homme kell 8 on korvpall. Kell 16 on Arse Spurs. Kus seal Saku Suurhalli kandis on sports baare?
        Rocca al Mare Olympicus on SportsBar, mis näitab mõlemat mängu. Õlu kella 18-st alates 1€.
        Algselt postitas alehis
        "Iga inimene, kes käib Eestis klubijalkat vaatamas staadionil, ongi ultra. Terve mõistusega inimene nii sittades tingimustes jalgpalli vaatama ei läheks."
        Soccernet.ee foorumi külastajate arvates parim uustulnuk 2010!

        Kommentaar


          Kui ma ostan mobiiliga id kaardile pileti, kas ma saan arve/kinnituse kuskilt lehelt või on ainsaks variandiks telefoni arve kompensatsioonipalve tarvis?

          Kommentaar


            Algselt postitas Kelonaator Vaata postitust
            Kui ma ostan mobiiliga id kaardile pileti, kas ma saan arve/kinnituse kuskilt lehelt või on ainsaks variandiks telefoni arve kompensatsioonipalve tarvis?
            Pilet.ee lehelt ostes peaks olema võimalus, et saadetakse arve ka meilile, vähemalt kunagi jäi silma.

            Kommentaar


              kui ohutud on "durex play 2in1" libestid?
              millest nad koosnevad ja kas nad võivad mingeid terviserikkeid põhjustada?
              ei tahaks küll, et mu ding dong kärna läheb
              Слава Україні! Героям слава!

              Kommentaar




                Kes on see härra pildil ?
                Aasta ilmselt 2004, meeskonnaks EBS/Nybit.
                "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                Kommentaar


                  Algselt postitas atleticomadrid Vaata postitust


                  Kes on see härra pildil ?
                  Aasta ilmselt 2004, meeskonnaks EBS/Nybit.
                  Tundub olevat Toomas Kandimaa.

                  Kommentaar


                    Jep, Toomas Kandimaa.
                    "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

                    Kommentaar


                      Siiras tänu, härrased.
                      "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                      These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                      Kommentaar


                        Mustaka/Nõmme/Järve kandis on mingine telefoniparandus, kus ekraani vahetatakse?
                        Algselt postitas Iceman
                        Hofnari maitse totside suhtes on ikka ülekõige.

                        Kommentaar


                          Oletame et mul on äriplaan. Lendan EAS kontorisse ja räägin paari lausega ära, et kas on üldse mõtet "äriplaani" koostada? Kas sellisel käigul on mõtet? EI taha äriplaaniga kohe minna ja siis mingi : "ee..wtf mis mõte Teil see üldsegi on?"

                          Kommentaar


                            Kui räägid toetuse saamisest, siis ilma äriplaanita ei võeta sind jutulegi. Äriplaan on kõige alus ja ilma selleta EASi minna on täiesti mõttetu.

                            Kommentaar


                              Mõtlesin just mõtte osas, et kas oleks mõistlik see lüke ja siis äriplaan koostada? Kuid jah, inimene ISE ainult saab kindel olla kas on mõtet koostada ja kui on, siis küllaltki veenva äriplaani EASile esitama.

                              Kommentaar


                                Kas FB-s ei saagi enam küsitlusi lisada- ei enda kasutaja ega enda poolt hallatava lehekülje alt? Harilikus kohas seda võimalust igatahes enam ei ole. Otsi, kust tahad, avalehelt, profiililt...kuskilt ei leia seda varianti.

                                Hala Madrid !

                                Kommentaar

                                Working...
                                X