320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kas Facebookis on mingit gruppi või asja, kus inimesed vastamisi üksteise asju laigivad? Eestis või mujal, vahet pole.

    Oleks tarvis üks "kumb saab rohkem" võistlus õigele poole kallutada. Mingeid muid mõtteid, kuidas seda korraldada?

    Kommentaar


      tervist kaasfoorumlased. Nimelt plaan osta omale uus telekas, kuna vana on juba vana. Leidsin ühe thomsoni, mis on suht odav, kuid kas ka kvaliteetne? Mida te soovitaksite? Hind võiks alla tuhande olla ning tolle al. 42'st

      Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
      Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

      Kommentaar


        Otsi hinnvaatlusest. Võtma mingi Philips või Samsung parem.

        Kommentaar


          Ise soovitan Sony telereid

          Kommentaar


            Sony võib küll hea olla, kuid samaväärne mingi teise firma oma on odavam, vist. Eks ma uurin hv'st, tänud
            Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
            Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

            Kommentaar


              on kellelgi viimasel aja olnud kokkupuuteid Vanemuise kostüümilaenutusega? On sealt lootust leida ameti- ja muid ägedaid vorme (stiilis tuletõrjuja, gladiaator) ?

              Kommentaar


                Kolin närvihaige teemast siia selle Endomondo küsimusega:

                Algselt postitas Maarek Vaata postitust
                Kasuta kellegi suvalist tracki, muuda aeg enda omaks ja saadki vähemalt enda "treeningpäevikusse" info kirja. Erinevate kilomeetrite läbimise aja võtab küll keskmise, aga parem ikka ilma distantsita "treening".
                Ma praegu lisasin lihtsalt nii, et võtsin kaardi pealt selle 42,25 distantsi mis seal maratoniks märgitud oli ning lükkasin enda aja juurde. Aga kas seal on võimalik siis teise inimese jooksuajad kuidagi endale üle võtta? Ses suhtes, et üks minu jaoks tundmatu tüüp jooksis kõik vaheajad minust ca 1 minut ees ning lõpetas ka minuti varem (ehk ta oli ka lõpuks surnud ) ning tema on oma aegadega Endomondos ilusti olemas. Saan kuidagi tema aja "ära ärandada" / "endale copyda" koos vaheaegadega (mida siis natuke annaks ka mudida)?

                Kommentaar


                  Algselt postitas Katk Vaata postitust
                  Kolin närvihaige teemast siia selle Endomondo küsimusega:



                  Ma praegu lisasin lihtsalt nii, et võtsin kaardi pealt selle 42,25 distantsi mis seal maratoniks märgitud oli ning lükkasin enda aja juurde. Aga kas seal on võimalik siis teise inimese jooksuajad kuidagi endale üle võtta? Ses suhtes, et üks minu jaoks tundmatu tüüp jooksis kõik vaheajad minust ca 1 minut ees ning lõpetas ka minuti varem (ehk ta oli ka lõpuks surnud ) ning tema on oma aegadega Endomondos ilusti olemas. Saan kuidagi tema aja "ära ärandada" / "endale copyda" koos vaheaegadega (mida siis natuke annaks ka mudida)?
                  Sa saad vabalt tema treeningu arvutisse "eksportida" ja sealt enda treeninguks laadida.
                  Mul 2 aastat tagasi maratoni joostes aku nii kaua vastu ei pidanud, seega ai hakanud telefoniga üldse katsetama ja hiljem treeningut lisades lihtsalt võtsingi kellegi suvalise maratoni, parandasin aja vastavalt enda omale ja sain "treeningu" kirja.
                  Ainus miinus ongi see, et sellega ei saa sa enda aegasid kilomeetri kohta, sest suvalist track'i kopides näitab ainult keskmise kilomeetri aja.

                  Võtad ülevalt ribalt "routes", zoomid ennast sinna kesklinna, otsid suvalise jooksu distantsiga umbes 42 km, pressid nuppu "export", salvestad arvutisse ja kasutad juba oma uue treeningu lisamisel.
                  Kahjuks ei ole võimalik Endomondost vist enam treeningust linki saata, sest ma näiteks ühe 42,25km leidsin, aga ei leia võimalust linki saata. Minu enda jooksu link ei aita, sest seda saab ainult "like"-da
                  May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                  Kommentaar


                    Export'iga miskipärast ei suutnud midagi teha. Tegin lihtsalt new workout'i ning valisin SEB Maratoni route'i. Sai sellega ka selle distantsi ning keskmise kätte. Aga kuradi kahju, et km aegasid ei ole. Seda lõpu äravajumist oleks sealt nii kenasti saanud analüüsida (kui peale jooksu kohe vaatasin neid km aegu siis lõpp oli ikka väga aeglane)

                    Kommentaar


                      Esitaja ja laul Tallinki telereklaamis, anyone? Mingi Jaapani/Hiina teema.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Kasepats-Pidur Vaata postitust
                        Esitaja ja laul Tallinki telereklaamis, anyone? Mingi Jaapani/Hiina teema.
                        Prantsuse?
                        jokers to the right
                        clowns to the left of me

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Jasper Vaata postitust
                          Prantsuse?
                          Seesama. Tänud.

                          Kommentaar


                            ei leia teemat "foorumlased päriselus" vms
                            oskab keegi aidata
                            Слава Україні! Героям слава!

                            Kommentaar


                              Algselt postitas EgoTrip Vaata postitust
                              ei leia teemat "foorumlased päriselus" vms
                              2003: Kes te tegelikult olete?
                              GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
                              GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
                              (Seinfeld, The Pitch)

                              Kommentaar


                                Kuidas on võimalik pensionisammast (pensionikonto/pensionifond) SWEDIST SEBI viia? Piisab internetipangas toimetamisest, või peab kohapeale minema?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X