320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Mine käi mõnes värvipoes, seal spets lahused, mis aitavad tapeedist lahti saada. Värviga katmine ja hiljem uue tapeedi peale panemine on kordi tülikam ning seal pead mitut eri värvi kasutama,et ta püsiks nii kipsil kui ka tapeedil.

    Kommentaar


      No ma lugesin nö. arvustusi ja see tapeedieemaldusvahend pidi ikka üsna bullshit olema. Et sama hästi võid kasutada sooja vett, et see eemaldada aga kui kellegil on kogemusi eemaldusvahendiga kipsil, siis võib julgelt teada anda.

      Kommentaar


        Algselt postitas cannuman Vaata postitust
        Lihtsam vist paluda operaatoril piirang panna vastavale telefoninumbrile
        Vaja oleks ajutist lahendust. A'la maale minnes soovin olla kättesaamatu, aga samas jalkaskoorid sooviks ikkagi teada saada
        "Ajakirjaniku eelis on see, et tema saab oma arvamuse avaldamise eest raha, tavainimene aga peksa."

        Kommentaar




          Et ongi ainult mõttetu õrritamine jah ? Ehk kastikesed ei kao ka siis ära, kui niiöelda toetus anda ?

          Ehk siis julged inimesed kes ikkagi häbenevad ?

          Kommentaar


            Algselt postitas erxu Vaata postitust
            No ma lugesin nö. arvustusi ja see tapeedieemaldusvahend pidi ikka üsna bullshit olema. Et sama hästi võid kasutada sooja vett, et see eemaldada aga kui kellegil on kogemusi eemaldusvahendiga kipsil, siis võib julgelt teada anda.
            Võta nüüd kinni, tegin täpselt õpetuste järgi ja mul aitas ilusti.

            Kommentaar


              Algselt postitas football2u Vaata postitust
              Vaja oleks ajutist lahendust. A'la maale minnes soovin olla kättesaamatu, aga samas jalkaskoorid sooviks ikkagi teada saada
              No minu samsungil on seadete all täiesti blokeerimisrežiim olemas - saab saabuvad kõned ära keelata ja samal ajal ka teatud numbrid lubada.
              BVB - Vaprus

              Kommentaar


                Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
                http://flashime.ee/

                Et ongi ainult mõttetu õrritamine jah ? Ehk kastikesed ei kao ka siis ära, kui niiöelda toetus anda ?

                Ehk siis julged inimesed kes ikkagi häbenevad ?
                Sotside reklaam?
                BVB - Vaprus

                Kommentaar


                  Eks jah arvamusi läheb jagub kahte leeri, kellel aitas ja kellel mitte aga oli sul ka puhtalt küproki peale pandud tapeet või oli küprok alt krunditud ka?

                  Kommentaar


                    Algselt postitas erxu Vaata postitust
                    Eks jah arvamusi läheb jagub kahte leeri, kellel aitas ja kellel mitte aga oli sul ka puhtalt küproki peale pandud tapeet või oli küprok alt krunditud ka?
                    Kraabi ikka maha, tülikas on aga pea vastu kui vanale tapeedile uut tahad panna või otse üle värvida siis kogemus näitab, et uue tapeedi liimi või uue värvi niiskus ajab vana teppedi piisavalt alt lahti, et kogu uus sein perse keerata.
                    Gunner since 97

                    Kommentaar


                      Algselt postitas erxu Vaata postitust
                      Eks jah arvamusi läheb jagub kahte leeri, kellel aitas ja kellel mitte aga oli sul ka puhtalt küproki peale pandud tapeet või oli küprok alt krunditud ka?
                      Tavalise kipsi peal oli tapeet, mingit krunti ega asja küll minu silm ei tuvastanud

                      Kommentaar


                        Sooviksin minna nädalavahetuseks neiuga puhkekeskusesse
                        Eeldatavalt Lõuna-Eesti.
                        Hetkel valin Värska Sanatooriumi ja Pühajärve Spa vahel. Kindlasti on vähem tuntuid, ning väga häid puhkekeskusi veel.
                        Kas keegi on ise käinud, ning oskab soovitada?
                        Слава Україні! Героям слава!

                        Kommentaar


                          Osades toitlustusasutustes antakse jook pudeliga + klaas. Kas mina kui klient maksan joogi hinna koos taaraga või mitte? Tsekil eraldi rida pandile ei ole täheldanud.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas EgoTrip Vaata postitust
                            Sooviksin minna nädalavahetuseks neiuga puhkekeskusesse
                            Eeldatavalt Lõuna-Eesti.
                            Hetkel valin Värska Sanatooriumi ja Pühajärve Spa vahel. Kindlasti on vähem tuntuid, ning väga häid puhkekeskusi veel.
                            Kas keegi on ise käinud, ning oskab soovitada?
                            Ise olen käinud Kubija Spas ja jäin väga rahule. Toad ei ole küll päris Grand Rose, aga muidu väga mõnus koht - imeline loodus, head saunad ja basseinid. Täitsa hea koht.
                            The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Shaq Vaata postitust
                              Tavalise kipsi peal oli tapeet, mingit krunti ega asja küll minu silm ei tuvastanud
                              Peab ütitama siis.Ainult kardan, et niiskus ei mõju kipsile hästi. Aga eks peab proovima.

                              Kommentaar


                                Rõuge Ööbikuoru villa. Seal spad pole, aga muud jutud väga ok. Värska ei ole variant. Nõukaaegne sanatoorium, väikse remondiga
                                Homo homini lupus est - pede on pedele hunt

                                Kommentaar

                                Working...
                                X