320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    mingi 1000 € kanti peaks tasu olema
    I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

    Kommentaar


      Algselt postitas atleticomadrid Vaata postitust
      Kus kohast leian infot Eesti jalgpallimeistrivõistluste 4ndas liigas osalemise tasu osas ? Või teab keegi öelda palju see osalusmaks on ?


      Seal lõpus on kirjas, aga kui ei viitsi ise otsida, siis peale väikest pausi ütlen .... 870.

      Kommentaar


        Mõni kuu tagasi sai esimest korda elus õhusõitu tehtud. Kui õhkutõus oli veel talutav, siis allatulek tipnes sellega, et päeva lõpuni oli kuulmine puudulik. Minu lennukaaslasel polnud olukord kaugeltki nii hull. Kuivõrd varsti on vaja taas milehighsse tõmmata, siis huvituks, kas sellele on miskit ennetust/vastumürki ka või olengi lihtsalt selline tegelane, kes 12 tundi pärast lendamist igale kõnetusele 'möh?' vastab?
        Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

        Kommentaar


          Algselt postitas Tumba Vaata postitust
          Palju Carglassis täkkeparandus maksab? Kodulehel ütleb et täiskasko puhul on tasuta. Aga palju niisama maksma minna võiks?
          Võta kindlasti mujalt ka pakkumisi kui hind tähtis, nad pole ainukesed. Ja esmalt on vaja muidugi teada kas parandada üldse on võimalik.
          BVB - Vaprus

          Kommentaar


            Algselt postitas wordprez Vaata postitust
            Mõni kuu tagasi sai esimest korda elus õhusõitu tehtud. Kui õhkutõus oli veel talutav, siis allatulek tipnes sellega, et päeva lõpuni oli kuulmine puudulik. Minu lennukaaslasel polnud olukord kaugeltki nii hull. Kuivõrd varsti on vaja taas milehighsse tõmmata, siis huvituks, kas sellele on miskit ennetust/vastumürki ka või olengi lihtsalt selline tegelane, kes 12 tundi pärast lendamist igale kõnetusele 'möh?' vastab?
            näri nätsu
            joo väikeste lonksudega vett iga paari minuti tagant
            neela
            Слава Україні! Героям слава!

            Kommentaar


              KA! Lendamise kohta üks väga rumal küsimus:

              Kas kellelgi on ideid, kuidas nipitada vahemikus 3okt-10okt ennast Tln/Riia/Helsinki Austraalia mandrile (Soovitavalt Brisbane (vb ka Darwin)) vähem, kui nt 900 euroga?

              Üheotsapilet.

              PS! Momondo,Skyskanner jnejne on kõik läbi genereeritud. Reaalselt pole mina veel leidnud.
              Ärge süüdistage mind laiskuses. Olen tunde sellega tegelenud. Aga olen ka tabanud, et lennupiletite maailm on piiritu ja ettearvamatu, kui eraldi lennufirmadega kuidagi veab.

              Kommentaar


                Proovi leida odav lend Singapuri või Kualasse. Sealt vaata edasi Air Asiat Darwinisse.
                Alla 900 peaks kindlasti saama.

                Edit: http://trip.ee/node/81993
                Stockholmi sul nimekrjas polnud, aga usun, et sobib ka see.
                488 Kualasse ja sealt 400 saad kindlasti Austraaliasse.
                Edit2: Air Asia Darwinisse ei leinda, aga Coald Coastile saab küll.
                Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                Kommentaar


                  Algselt postitas EgoTrip Vaata postitust
                  näri nätsu
                  joo väikeste lonksudega vett iga paari minuti tagant
                  neela

                  Mina olen Myntnonit lutsutanud. Lisaks aitab alati kui nina kinni pigistada ja siis proovid nina kaudu välja hingata. Lööb klapi alati lahti ja töötab.
                  Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                  Kommentaar


                    Wordprez, ega sul ometi mingit kergetki nohulaadset toodet pardal kaasas olnud? Ise maandusin kord Tallinnas 40*C palavikuga ja nohusena, Glasgow-London ja London Tallinn sellises seisus. Ja olin sõna kõige otsesemas mõttes surnud, lennujaama ees parkimisplatsil minestasin auto kõrvale lumehange ära. See valu, see valu kõrvades... Ei iial enam, elu seeski ei roni nohusena lennukisse.

                    Muidu, kui tervis korras, on võlusõnaks Chupa Chups, parem isegi mitu. Proovitud enda ja laste peal. Töötab

                    Kommentaar


                      Algselt postitas markofkin Vaata postitust
                      Wordprez, ega sul ometi mingit kergetki nohulaadset toodet pardal kaasas olnud? Ise maandusin kord Tallinnas 40*C palavikuga ja nohusena, Glasgow-London ja London Tallinn sellises seisus. Ja olin sõna kõige otsesemas mõttes surnud, lennujaama ees parkimisplatsil minestasin auto kõrvale lumehange ära. See valu, see valu kõrvades... Ei iial enam, elu seeski ei roni nohusena lennukisse.

                      Muidu, kui tervis korras, on võlusõnaks Chupa Chups, parem isegi mitu. Proovitud enda ja laste peal. Töötab
                      Ei meenu, et olnuks. Ja sinu kirjutatu tekitas selge missiooni seda pagasit nüüdki vältida.

                      Aga tänud härrastele, vesi näppu, kommid tasku ja neelama kokkuvõttes.
                      Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

                      Kommentaar


                        Esimesed lennureisid väiksena sai ka nii läbitud, et vesi näpus ja iga sekund mõtlesin sellele kuidas nätsu närida ja neelata. Vahel ikka läksid lukku natukene aga üldiselt toimis.

                        Viimased aastad aga lennanud nii, et enne õhkutõusu näts suhu, joogipudel kätte ja aegajalt joon ning samalajal suhtlen kaasreisijaga ehk ühesõnaga unustan kogu selle neelamise ja asja ära ja tuleb üsna loomulikult. Ligi 15 lendu niimoodi teinud juba ja siiani pole kõrvad isegi õrnalt lukku läinud/jäänud.

                        Kommentaar


                          Ma käisin kunagi Kasahstanis. Juunikuus. Seal oli tubli 35 kraadi väljas ja see tähendas, et pidevalt siseruumidesse minnes tabas selline normaalne kliimaseadme-šokk. Ühesõnaga tulin tagasi selliselt "meeldivalt nohusena". Lennusõit koosnes otsadest Astana-Almaty, Almaty-Riia ja Riia-Tallinn. Ühesõnaga tõmbas Astanast startides nohu plaksti ninast kogu põskkoopasse. Valu oli meeletu. Almatys pidin ootama mingi neli tundi ja see oli õudus. Pikali olla ei saanud, sest siis ei olnud võimalik hingata. Kui püsti olla, siis oli kogu pea üks lõhkev valukolle.
                          Edasi toimusid lennud meeldivate valuliste sööstudena. Koju jõudsin vist reede õhtul, mis tähendas, et ma saanuks arstile ja mingeid rohtusid alles esmaspäeval. Kui ma terve öö sellises poolasendis mööda saatsin, siis otsisin enda tuttavate seast üles perearsti tütre, kelle kaudu sain kiiremas korras antibiootikume. Perearsti tütar tahtis ka voodis käia, aga kuna ma sain olla ainult mingisuguses poolistukil, siis oli see ka täiesti ebameeldiv kogemus. Normaalseks läks olemine alles laupäeva õhtul.
                          Lõppeks olin keset palavat suve 1,5 nädalat põskkoopapõletikuga haiguslehel.

                          Kommentaar


                            Sain palli mängides natuke küünarnukki tunda ja voilaaa, suu seest ribadeks. Põhimõtteliselt kõik alumisted hambad lõikasid sisse, nüüd tekkis mingi valge ollus peale ja kipitab roppu moodi. Keegi mingit kreemi või midagi mis leevendaks ei oska soovitada?

                            Kommentaar


                              see valge ollus on pmst nagu kärn, ära seda näpi. läheb üle, muud ei oskagi öelda.

                              Kommentaar


                                Miks on Premium liiga voorud rooma numbrites?

                                XXX voor vs. 30. voor
                                XXVIII voor vs. 28. voor

                                Kommentaar

                                Working...
                                X