320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Küsiks teise laksu veel. Mis ajast võrkpallurid neid omalaadseid grupikallistusi jagavad.? Vanasti kui Kalevi võrgumehed NLiidu mänge mängisid,ei meenu,et Parri Kruuda oleks Rein Linki emmanud ja veel Avo Keele kah punti kutsunud?
    Invest In Africa

    Kommentaar


      Algselt postitas maamesilane Vaata postitust
      Kuna siin foorumis on ka liikvel ajakirjanikke,kes uurivam kui teine,siis kes ütleks,et milla meil ja kelle poolt see seadus ,et mittekodanikud ja ühtse venemaa tondid tohivad kohalikel valimistel osaleda? Kas mingi euroliidu soovitus,mida kohe täitma rutati? Kuskilt kuulsin,et Lätis need tondid hääletada ei saa? Tänu kellele meil Lasnagorski rahvas valitseb?
      Ma täpselt öelda ei oska, aga minu mäletamist mööda on alati see nii käinud. Oleks üsna kummaline näiteks Sillamäe linnas valimised, kus 98% ei saa valida. Ilmselt on see väike meetod, kuidas hoida halle passe ühiskonnas kaasatuna.

      Kommentaar


        koguaeg pole nii olnud
        osce survel tehti muudatus


        1999. aasta juunis muudeti kohaliku volikogu valimise seadust, mille tulemusel on Eesti seaduslikel mittekodanikest elanikel õigus osaleda kohalike volikogude valimistel. 17.oktoobril 1999 toimuvatel kohalikel valimistel puudutab see muudatus 220 000 inimest
        GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
        GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
        (Seinfeld, The Pitch)

        Kommentaar


          Oleks üsna kummaline näiteks Sillamäe linnas valimised, kus 98% ei saa valida. Ilmselt on see väike meetod, kuidas hoida halle passe ühiskonnas kaasatuna.
          No kodanikke on Sillamäel nende 98% hulgas ilmselt siiski ka.
          Aga lätlaste ees müts maha, et nad sellist riigireeturlikku seadusemuudatust ei teinud.

          Kommentaar


            Tahtmata nüüd Eesti rahwa reeturi tiitlit teenida, siis mingi loogika ju selles on, et seaduslikel alustel (elamisluba) kuskil püsivalt elav ja tihtipeale ka omavalitsusse maksutulu toov inimene saab kohalike asjade ajamisel oma sõna sekka öelda, kord nelja aasta jooksul.

            Kommentaar


              Loogika võib ju olla aga lätlased näitasid mune ja meie mitte, mis ongi põhjus, miks taas neli aastat peame sellist jama välja kannatama.

              Kommentaar


                Algselt postitas Gallacher Vaata postitust
                Loogika võib ju olla aga lätlased näitasid mune ja meie mitte, mis ongi põhjus, miks taas neli aastat peame sellist jama välja kannatama.
                Noh, Riia linnapea on sünnipärane venelane, kes kiidab heaks koostöö Ühtse Venemaaga ja kelle puhul kahtlustatakse, et parteid rahastatakse Venemaalt.

                Kommentaar


                  Algselt postitas eika Vaata postitust
                  Noh, Riia linnapea on sünnipärane venelane, kes kiidab heaks koostöö Ühtse Venemaaga ja kelle puhul kahtlustatakse, et parteid rahastatakse Venemaalt.
                  Aga Lätis ja samuti Riias on ka mittelätlasi rohkem. Neil on seetõttu valimistel riigi tasandil sama jama mis meil Talllinnas, et kas saavad venelased võimu või mitte.

                  Kommentaar


                    uues eestikeelses guugli otsingus ei ole enam "veel" alt kuidagi võimalik leida google translate'i. kas oleks see kuidagi võimalik sinna nimistusse lisada?

                    Kommentaar


                      Kas keegi teab kus kohast ma saaksin osta hästi pehmet hommikumantlit kingituseks oma naisele. Ainus tingimus on see et see peab olema VÄGA pehme.

                      Kommentaar


                        no lase talle 3 portsioni vahukoort peale näiteks.

                        Viimati ühele kinkisime, siis ostsime JYSK-ist. Minu arust oli väga mõnus ja pehme. Ise tegime veel dekoratsioonid juurde.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Felipe Vaata postitust
                          Kas keegi teab kus kohast ma saaksin osta hästi pehmet hommikumantlit kingituseks oma naisele. Ainus tingimus on see et see peab olema VÄGA pehme.
                          Kaubamaja. Või pesupoed.

                          Kommentaar


                            Tänud! Järgmine küsimus, kas Maksim Smirnov osales ka mingites kokkuleppe mängudes kunagi? Ei viitsi otsida aga painab, kuskilt oli ajusoppi jäänud et midagi ka tema tegi..

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Felipe Vaata postitust
                              Kas keegi teab kus kohast ma saaksin osta hästi pehmet hommikumantlit kingituseks oma naisele. Ainus tingimus on see et see peab olema VÄGA pehme.
                              Ma usun, et Stockmannist saab ka mingi udusulgedega kaetud variandi.

                              Kommentaar


                                Mis briti sari see oli, kus mingi tüüp läks Londonis poeuksest sisse ja sattus II maailmasõja aega. Tekkisid mõlemal pool siis omad suhted ja muu jama. 90-ndatel näitas seda ka ETV.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X