320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Klipp kuidas Bendtner Özilile Dortmund vastu suluseisu söödab. Kas Özil pole mitte palli taga ehk suluseisu ei saanud tegelikult vilistada (või on mul punased prillid ees)?

    Kommentaar


      Algselt postitas Katk Vaata postitust
      Klipp kuidas Bendtner Özilile Dortmund vastu suluseisu söödab. Kas Özil pole mitte palli taga ehk suluseisu ei saanud tegelikult vilistada (või on mul punased prillid ees)?
      mu meelest oli ka palli taga.
      jokers to the right
      clowns to the left of me

      Kommentaar


        Algselt postitas cannuman Vaata postitust
        Kas keegi on viimasel ajal näinud Muponaatoreid, kes bussijäneseid püüavad?
        Paar õhtut tagasi tammsaare teel olid täitsa olemas.

        Kommentaar


          http://mupowatch.eu/ on siblinud küll.

          Kommentaar


            uskumatult palju.

            Aja jah nad võiks midagi kasulikkut teha hoopis. Trahvida neid kes oma koera sitta ei korista või avalikus kohas suitsetavad näiteks.

            Kommentaar


              Algselt postitas cannuman Vaata postitust
              Trahvida neid kes oma koera sitta ei korista või avalikus kohas suitsetavad näiteks.
              vat??
              ★★★★★★

              Kommentaar


                Jah, pidevalt mingid ahvid suitsetavad bussipeatuses. Kui need mupsikud juba seal on, siis väänaku suitsetajatele trahvid ära.

                Kommentaar


                  Bussipeatustes peaks minu teada suitsetamine keelatud olema.
                  Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                  Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                  Kommentaar


                    Kui mul on kindlaks määratud interneti kiirus (Starman kaabelühendus), kas see kiirus võib aja jooksul langema hakata kuigi paketti pole muutnud ning arved makstud?

                    Oktoobris oli kuidagi aeglane, mõõtsin speedtest.net'is sain 25 mbps. Täna õhtul suutis vaevu soccerneti laadida kui twitter samal avatud(ei peaks nagu eriline koormus olema või mis?) ja mõõtes tuli ainult 19.3 mbps.

                    Muidu suvel ja eelnevatel aastatel on vähemalt minu jaoks enam kui küll sellest kiirusest olnud.

                    Kommentaar


                      No bussipeatuses on teine teema, kuigi nendes ei ole kuskil mingeid keelumärke niiet see on ka mööda külge alla jutt. Aga üldse avalikus kohas, loodan et seda sa ei mõelnud tõsiselt.
                      ★★★★★★

                      Kommentaar


                        Tee vahepeal modemile ja ruuterile restarti , mul aitab Aeg ajalt tuleb ette ,et on aeglasem kui peaks.
                        "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Raitsu Vaata postitust
                          Tee vahepeal modemile ja ruuterile restarti , mul aitab Aeg ajalt tuleb ette ,et on aeglasem kui peaks.
                          Alati on ka võimalik, et mõni tubli viirus poob arvuti hinge kinni ja see tekitab tudne, et neti kiirus on aeglane. Kas mõni teine seade on sama aeglust kinnitanud?
                          BVB - Vaprus

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Kenny's Heroes Vaata postitust
                            No bussipeatuses on teine teema, kuigi nendes ei ole kuskil mingeid keelumärke niiet see on ka mööda külge alla jutt. Aga üldse avalikus kohas, loodan et seda sa ei mõelnud tõsiselt.
                            tartus on bussipeatustes keelavad sildid, aga kust see bussipeatus lõppeb?
                            kas ainult see klaasist kast on suitsetamisele keelatud, või laieneb see ka kuhugi ebamäärasele kaugusele?
                            ehk
                            mis on bussipeatus?
                            tell your mother, we are hooligans!

                            Kommentaar


                              Viisakas inimene ei hakka lihtsalt teiste inimeste kõrval tossama. Kes aga vaielda tahab, see vaielgu terviseks.
                              BVB - Vaprus

                              Kommentaar


                                Miks on jääkuubikute vahel oleva kala või külmkapis oleva kana juurde kirjutatud et see on jahutatud (jahutatud lõhe, jahutatud kanafilee)?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X