320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Sest see pole külmutatud?
    Inter - ausaim klubi Itaalias.

    Kommentaar


      No vahva et pole külmutatud. Aga ei kirjutata ju iga külmikus oleva asja juurde jahutatud.

      Jahutatud Piim Tere, 2.5%
      Jahutatud jogurt
      Jahutatuf hakkliha
      Jahutatud õlu
      Jahutatud juust
      Jahutatud kartulisalat.

      Kommentaar


        Ma arvan, et see jahutatud sildike on seetõttu, et osasi inimesi väga häirib, kui mingi liha- või kalatoode on külmutatud transpordil. Mahlad ja värgid voolavad sulades välja.
        Inter - ausaim klubi Itaalias.

        Kommentaar


          Kas juhiload saab Tallinnas kätte Tallinna büroost? ARK-il mingi Kesklinna esindus ka, sellepärast igaks juhuks küsin üle.

          Kommentaar


            Kust võiks leida harilikke sõrmkindaid laias värvivalikus, ise arvasin et prismas on kindlasti aga must oli ainus värv mis neil pakkuda oli

            Kommentaar


              Kas ManUtd teeb Tottenhamile ära nädalavahetusel, mäng toimub Lane'il? Betid vaja teha

              Kommentaar


                Bettimise teemad siin:

                Kommentaar


                  Kas keegi teab kedagi, kellel seisaks mingi vanem kuid töökorras läpakas kusagil kasutult ??

                  Oleks vaja nädalaks-kaheks laenata, et maal ema igavust leevendada. Ootan, millal minu soovitud mudel kohale jõuab, aga sellega läheb tsipa aega, samas lubasin emale läpaka viia sellel nädalavahetuse, on teisel maal kohutavalt igav.

                  Garanteerin hoolika käsitlemise ja tasuks kuuspaki või midagi ekvivalentset.

                  Ainus nõue oleks, et oleks töötav ja saaks netipulgaga veebis surfata...

                  Kommentaar


                    Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
                    Kas keegi teab kedagi, kellel seisaks mingi vanem kuid töökorras läpakas kusagil kasutult ??

                    Oleks vaja nädalaks-kaheks laenata, et maal ema igavust leevendada. Ootan, millal minu soovitud mudel kohale jõuab, aga sellega läheb tsipa aega, samas lubasin emale läpaka viia sellel nädalavahetuse, on teisel maal kohutavalt igav.

                    Garanteerin hoolika käsitlemise ja tasuks kuuspaki või midagi ekvivalentset.

                    Ainus nõue oleks, et oleks töötav ja saaks netipulgaga veebis surfata...
                    Põhimõtteliselt saaksin aidata. Juhe peab küll seinas olema masinal, sest aku peab ehk 5-10 min.
                    I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

                    Kommentaar


                      Helsinki - Tallinn laevapiletid.

                      Kas Laevapiletid.ee katab kõik paadid ära või on olemas mingeid variante mida seal ei pakuta?


                      EDIT: sain vastuse. See leht ei kata kõike.

                      Kommentaar


                        mis laul kõlas tänases Kättemaksukontoris, kui Häidi juurde tõttas tema laps ning teatas, et jääb Eestisse (selline rahulik noot).

                        Kommentaar


                          Kas Tallinnas müüakse veel kurikuulsaid venekaid (sise"butsasid")?

                          Kommentaar


                            Algselt postitas zizi Vaata postitust
                            mis laul kõlas tänases Kättemaksukontoris, kui Häidi juurde tõttas tema laps ning teatas, et jääb Eestisse (selline rahulik noot).
                            Vnv nation - illusion

                            Kommentaar


                              Kuna keskalõpu aegne outfit enam selga ei lähe (proovitud), siis tahaks teada, et mis poest soccerneti härrased ülikondi ostavad (viigipüksid+pintsak, lisaks ka valge särk ja lips)? Kuna kandma hakkaksin seda max 2-3x aastas, siis mingit megakvaliteetset asja a la "rätsep õmbleb" taga ei aja, tahaks kogu komplekti soetades 200 euroga hakkama saada.
                              Kuskil kaubanduskeskuses järjest riidepoodide läbikammimine on minu jaoks top 1 närviajava tegevuse hulgas, seega tahaks veidi eelinfot koguda.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Kasepats-Pidur Vaata postitust
                                Kuna keskalõpu aegne outfit enam selga ei lähe (proovitud), siis tahaks teada, et mis poest soccerneti härrased ülikondi ostavad (viigipüksid+pintsak, lisaks ka valge särk ja lips)? Kuna kandma hakkaksin seda max 2-3x aastas, siis mingit megakvaliteetset asja a la "rätsep õmbleb" taga ei aja, tahaks kogu komplekti soetades 200 euroga hakkama saada.
                                Kuskil kaubanduskeskuses järjest riidepoodide läbikammimine on minu jaoks top 1 närviajava tegevuse hulgas, seega tahaks veidi eelinfot koguda.
                                Ma olen laenutanud. Kunagi laenutasin kolmepäevaseks presidendi riigivisiidiks vist kingad, lipsu, särgi, ülikonna, mansetinööbid ehk täiskomplekti 90 euri eest.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X