320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Kasepats-Pidur Vaata postitust
    Kuna keskalõpu aegne outfit enam selga ei lähe (proovitud), siis tahaks teada, et mis poest soccerneti härrased ülikondi ostavad (viigipüksid+pintsak, lisaks ka valge särk ja lips)? Kuna kandma hakkaksin seda max 2-3x aastas, siis mingit megakvaliteetset asja a la "rätsep õmbleb" taga ei aja, tahaks kogu komplekti soetades 200 euroga hakkama saada.
    Kuskil kaubanduskeskuses järjest riidepoodide läbikammimine on minu jaoks top 1 närviajava tegevuse hulgas, seega tahaks veidi eelinfot koguda.
    Siin on erinevad tootjad koos.
    BVB - Vaprus

    Kommentaar


      Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
      Ma olen laenutanud. Kunagi laenutasin kolmepäevaseks presidendi riigivisiidiks vist kingad, lipsu, särgi, ülikonna, mansetinööbid ehk täiskomplekti 90 euri eest.
      Kus on Tallinnas need kohad kust saaks musti ülikonna pükse ja pintsakut laenutada ja mis see hind olla võiks?

      Kommentaar


        Algselt postitas Rudy Vaata postitust
        Kus on Tallinnas need kohad kust saaks musti ülikonna pükse ja pintsakut laenutada ja mis see hind olla võiks?
        Diplomaat salong oli vist selle koha nimi, kust mina laenutasin.

        Kommentaar


          Tere,
          Sportsdirectist tellitud pakk jõudis hommikul kell 8 Tallinna. Kas keegi oskab pakkuda, kas tuuakse pakk täna ära või lükatakse järgmisse nädalasse? (Ise asun Pärnu lähedal)
          Või on mõni kasutaja oma paki üldse nädalavahetusel kätte saanud ?
          Aitäh
          FC Bayern München!

          Kommentaar


            Algselt postitas RR9 Vaata postitust
            Tere,
            Sportsdirectist tellitud pakk jõudis hommikul kell 8 Tallinna. Kas keegi oskab pakkuda, kas tuuakse pakk täna ära või lükatakse järgmisse nädalasse? (Ise asun Pärnu lähedal)
            Või on mõni kasutaja oma paki üldse nädalavahetusel kätte saanud ?
            Aitäh
            Peaks jääma uue nädala algusesse. Minu teada nädalavahetusel asjad ei liigu. Ehk ilmselt jõuab õhtuks Pärnusse või sinna lähedale, aga sealt postkontorist saadetakse teatis järgmisel tööpäeval.

            Kommentaar


              Mulle on ükskord ka laupäeval pakk ära toodud kuid suurema tõenäosusega jääb jah asi järgmise nädala algusesse.

              Kommentaar


                Kust võiks Tallinnas veel peale Sportlandi ja Timberlandi esinduskaupluse leida Timberlandi kaupa?

                Kommentaar


                  Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                  Peaks jääma uue nädala algusesse. Minu teada nädalavahetusel asjad ei liigu. Ehk ilmselt jõuab õhtuks Pärnusse või sinna lähedale, aga sealt postkontorist saadetakse teatis järgmisel tööpäeval.
                  Toodi siiski täna ära juba
                  FC Bayern München!

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                    Peaks jääma uue nädala algusesse. Minu teada nädalavahetusel asjad ei liigu. Ehk ilmselt jõuab õhtuks Pärnusse või sinna lähedale, aga sealt postkontorist saadetakse teatis järgmisel tööpäeval.
                    mulle on seni pmst iga kord ainult laupäeval toodudki

                    Kommentaar


                      Kassa näe, isegi Eesti Post suudab üllatada.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                        Kassa näe, isegi Eesti Post suudab üllatada.
                        Vara rõõmustad, kullerteenuseks on ikkagi DHL
                        FC Bayern München!

                        Kommentaar


                          Algselt postitas RR9 Vaata postitust
                          Vara rõõmustad, kullerteenuseks on ikkagi DHL
                          Maakohtadesse toimetab pakid enamasti Eesti Post.

                          Kommentaar


                            Minu teada peaks kõik kullerfirmad eraklientidele pakke kätte toimetama ka laupäeviti. Kindlasti Eesti Posti kuller ja DPD.
                            E : Jutu jätkuks siis. Rõõmu pakist !
                            "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                            These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                            Kommentaar


                              Nii, oleks ka abi vaja. Naisppool korraldab tüdrukuteõhtut ja tal oleks vaja Xbox (360?) kinectile mänge vaja. Keegi raatsib Tartus laenata või oskab juhatada kohani kust saaks laenutada? Tantsumängud vms. Vaja oleks neid homme (laupäeval). Tasuks neli- või kuuspakiga.

                              Kommentaar


                                Appi.
                                Kas need LED lambid annavad reaalselt ka valgust või on need lihtsalt ilusad? Et kui tahaks, et oleks toas valge igal pool, mitte ainult taldrikusuurusel ala, kas peaks siis minema klassikalise 100W tänavavalgusti poole, või piisab ka ultramoodsest LED(idega) lambist?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X