320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kas Hunt lõi Kalevi eest 35 väravat 2011 aastal 31 või 30 mänguga?

    Kommentaar


      Algselt postitas Felipe Vaata postitust
      Kas Hunt lõi Kalevi eest 35 väravat 2011 aastal 31 või 30 mänguga?
      Loe ise:


      EJL lehe andmetel kuuluvad Hundi mängijaõigused MC Tallinnale.
      Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

      Kommentaar


        Algselt postitas Rein Vaata postitust
        Loe ise:


        EJL lehe andmetel kuuluvad Hundi mängijaõigused MC Tallinnale.
        Sänks, 30 siiski.

        MIks wikipediasse nii keeruline pilti on lisada? Kas peale seda failijagamise kammi kus see Kim Dotcom vangi pandi on seadused jube karmiks läinud?

        Kommentaar


          kui palju maksab lihtkirja saatmine Inglismaale ja kui palju USA-sse?

          Kommentaar


            Kes teab mitu mängu tegi Marek Kaljumäe Telstari eest Hollandi esiliigas? Wikipedia väidab 14, Soccerway 2 ja Transfermarkt 1 mängu.

            Kommentaar


              Mingid lehed veel eksisteerivad internetis, kust näeb tasuta uusimaid Family guy ja Simpsonite osi?

              Kommentaar


                Algselt postitas -JalkafriiK_ Vaata postitust
                Mingid lehed veel eksisteerivad internetis, kust näeb tasuta uusimaid Family guy ja Simpsonite osi?
                cucirca.com

                Kommentaar


                  Algselt postitas kala2 Vaata postitust
                  Vanasti oli jah mingi tasuline asenduskaart millega sai ainult raha välja võtta minumeelest.Vähemalt Swedis
                  Ma kaotasin oma kaardi masinasse. Jälle. Ning nüüd on mul lausa rahakoti vahel asenduskaart juhuks, kui enda oma taas peaks masinasse jääma.
                  "Ajakirjaniku eelis on see, et tema saab oma arvamuse avaldamise eest raha, tavainimene aga peksa."

                  Kommentaar


                    Minuarust on Ukraina olnud koguaeg üks pind perses Venemaale (kui ma siin nüüd Ukrainat mingi teise riigiga sassi ei aja, p.s ei mõtle Gruusiat) ehk olnud üsna vene vastane riik aga kuidas see või millal see juhtus, et valitsuse etteotsa said peaaegu et venelased ise? Vähemalt hetkel jääb selline mulje, et aetakse nii räiget venemeelest poliitikat kui veel saab.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas erxu Vaata postitust
                      Minuarust on Ukraina olnud koguaeg üks pind perses Venemaale (kui ma siin nüüd Ukrainat mingi teise riigiga sassi ei aja, p.s ei mõtle Gruusiat) ehk olnud üsna vene vastane riik aga kuidas see või millal see juhtus, et valitsuse etteotsa said peaaegu et venelased ise? Vähemalt hetkel jääb selline mulje, et aetakse nii räiget venemeelest poliitikat kui veel saab.
                      ausate valimistega mo arust tuli janukovitš võimule eelmine kord. ida- poolne ukraina(don- bass) on ikkagi väga venemeelne, niipalju kui mina tean. et 50:60 seis
                      tell your mother, we are hooligans!

                      Kommentaar


                        Et umbes Tallinn = Ukraina vahel võib paralleele tõmmata? Et ausalt saab Savisaar pukki kuid tegelikult 80% inimestest on meeletult vastu sellele aga lihtsalt kuskil pärapõrgus elab 200 000 venelast.

                        vabandust kui solvasin kedagi.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas erxu Vaata postitust
                          vabandust kui solvasin kedagi.
                          mis solvasid, paneme veel, kuradi vandid rsk

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Felipe Vaata postitust
                            Kes teab mitu mängu tegi Marek Kaljumäe Telstari eest Hollandi esiliigas? Wikipedia väidab 14, Soccerway 2 ja Transfermarkt 1 mängu.

                            1 mängu vaid ja seda viimases voorus! Info otse Mareki käest!
                            Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                            Ott Järvela

                            Kommentaar


                              Soovitage jalgpalli vormide müüjaid Eestis! Soovitavalt mitte n.ö suured ja tuntud brändid.
                              Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                              Ott Järvela

                              Kommentaar


                                Algselt postitas erxu Vaata postitust
                                Et umbes Tallinn = Ukraina vahel võib paralleele tõmmata? Et ausalt saab Savisaar pukki kuid tegelikult 80% inimestest on meeletult vastu sellele aga lihtsalt kuskil pärapõrgus elab 200 000 venelast.

                                vabandust kui solvasin kedagi.
                                Ukraina lääneosa on vana Habrsburgide dünastia ala. Seal on väga tugev ukrainameelsus, kus näiteks välismaalasega, kes räägib vene keeles, väga suhelda ei soovita. Sinna alla jääb siis Kiiev, Lviv suurematest linnadest. Suurem osa maavarasid on aga idapool Dneprit. See on pikalt olnud venelaste ala ja ka praegu on see piirkond venekeelne. Ehk kui läänepool üritas väga tugevalt ukraina keele kasutamist seadustesse panna, siis see teine pool punnis vastu.
                                Kui Ukrainas ringi käia, siis näiteks Kiievis ei meeldi ei Kutšma ega ka Janukovich kellelegi. Läänepool on pigem vastupidi. Ehk sisuliselt on tegu kummalise moodustisega, kus sellist ühist ukraina rahvast justkui polegi. Ehk pidevalt käib siis võitlus lääne ja ida poole vahel.
                                Kui ma kunagi seal ringi sõitsin, siis näiteks väitsid kohalikud (läänes), et Janukovich maksis lihtsalt valimised kinni. Rahastas igasugu üritusi, toetas kultuurikeskusi, aga lisaks saabusid ka näiteks väiksematesse küladesse, kus kõik kõiki teadsid, mingid suvalised jorsid, kes korraga olid sattunud valimisnimekirjadesse. Ja valisid mõistagi Janukovichit.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X