320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Veel üks küsimus. Et kas PS3-l ja Xbox360 E mingit revolutsioonilist vahet ka on?

    Kommentaar


      Ei ole.
      Victoria Concordia Crescit

      Kommentaar


        Aga ... miks sa nüüd eelmist generatsiooni ostad?
        Victoria Concordia Crescit

        Kommentaar


          Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
          Aga ... miks sa nüüd eelmist generatsiooni ostad?
          Kuna uus generatsioon on alati rämedalt üle hinnatud.

          Kommentaar


            Mis kuradi elukas see foorumlane Soldat on? Chillib foorumis ringi ja postitab, aga PM-idele ei vasta ja jalkasärkide tellimise teemas samuti jumala vait. Keeras oma äri perse või lasi kellegi üle või milles probleem?

            Kommentaar


              Lihtsam on ju ise aliexpressist vms saidilt neid särke tellida kui lasta kellelgi see enda eest ära teha.
              Inter - ausaim klubi Itaalias.

              Kommentaar


                Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                Veel üks küsimus. Et kas PS3-l ja Xbox360 E mingit revolutsioonilist vahet ka on?
                Pisut ikka on. ühel saab blue ray dvd lasta, teisel nt on netis multiplayer tasuline, kuid teenus kvaliteetsem. Xbox ühildub arvutiga ka vist veits paremini, ma nt vaatasin nt filme läbi selle striimides, kuna polnud arvutil hdmi sisendit.
                "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                Kommentaar


                  No see on "tavakasutaja" jaoks juba detailidesse laskumine
                  Victoria Concordia Crescit

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                    Veel üks küsimus. Et kas PS3-l ja Xbox360 E mingit revolutsioonilist vahet ka on?
                    Tehnilise poole pealt suurim erinevus PS3 Blu-ray mängija ja Xboxi Kinect. Kui oled pühapäevamängur ja soovid konsooli soetada seltskondlikel eesmärkidel, siis Xboxi Kinectile on mõningaid tantsu ja muid läbumänge. Aparaat ise teeb muidugi konsooli 50-70 eurot kallimaks. Näitajate poolest PS3 pisut 360-st parem, aga mängude jooksutamisel sellest erilist vahet pole. Ja kui gigabaite vaatad, siis võta ikka suurem, saad mänge kettale installida, mis vähendab müra (plaadi lugemine), säästab plaati ja ka laadimisajad on mängudel kiiremad.

                    Veel, FIFAt saad nt PS3-ga tasuta mängida, Xboxi multiplayeri tarbeks tuleb aga kuldliikmeks hakata, mis mõistagi on tasuline. Samas teenuse kvaliteet ning mängude, uuenduste jm allalaadimine on 360-l parem, seda ka mittekuldliikmele.

                    Minu hinnangul on olulisem erinevus siiski platvormi eksklusiivsed mängud ja siin saab määravaks sinu žanrieelistus. Xboxil nt Gears of War ja Fable sari, Alan Wake jm. Samuti jooksutab, vähemalt väljatuleku ajal, 360 paremini Bethesda mänge (Fallout ja Skyrim nt), sest päris pikka aega olid need PS3-l ilget bugised. PS3-l samas sellised paljukiidetud mängud nagu Uncharted sari, Last of Us ja Infamous, et siin pead ise selgusele jõudma.

                    Ja marvile. Peale selle, et uue generatsiooni konsoolid on kallimad, mõningad lapsehaigused ilmselt veel ravimata ja mängude kollektsioon on kasin, siis nii vana generatsiooni konsoolid kui ka mängud on praegu üsnagi taskukohased. Lisaks liigub Eestis järelturul hulganisti mõistliku hinnaga kasutet mänge (vahemikus 10-15 eurot). Ja kohalike kaupmeeste nuumamise asemel (ostes mänge poest 40-60 euro eest) saab online-st ka uusi mänge kordades odavama hinnaga.

                    Kommentaar


                      Tubli seletus jah ning lõppkokkuvõtteks peabki iga inimene ise oma eelistuse leidma nende asjade seast. Olen omanud PS3(sid) algusest peale ning vahepeal ka Xboxi proovitud ning minu vajadustele vastab Sony toode igatepidi rohkem. Suurim ja ainus faktor miks ma kunagi PSi pealt ära ei koliks ongi Blu-ray olemasolu. Eksklusiivmängude rivaliteet jätab isiklikult täiesti külmaks, kuna ma suurt sittagi ei mängi peale FIFA. Samas Unchartedi seeria ja Gran Turismo on fantastilised. Sony võidab ka puhtalt disainis ehk konsooli väljanägemine ja menüüd. Media streamingus arvutist konsooli ning sealt telekasse oli ka Sony pikalt ees kunagi ning sellepärast ka Xboxist loobusin (võib olla on vahepeal asja parandatud). Ning kettaruumi ei ole kunagi piisavalt, ehk seda 12GBst käkki küll osta ei tasuks. Ning soovitan Slim varianti, mitte Ultra Slimi kuna Ultral on mürin palju suurem plaati lugedes (tänu sellele, et plaat on väga õhukese kaane all).

                      Lisaks lastehaigustele ei ole uuel PS4-l DLNA streamingut hetkel üldse, ehk kui seda featuuri tahad kasutada siis tuleb ikka vana käima panna. Samas mängude kvaliteedis küsimust ei ole. FIFA 14 eelmisel ja uuel on ikka öö ja päev näiteks.
                      Victoria Concordia Crescit

                      Kommentaar


                        Kas PS2-e mängud jooksevad ka PS3-e peal?

                        Kommentaar


                          Ainult vanemate "paksude" mudelite peal. Tänapäeval saad PS Store'ist osta vanu mänge lihtsalt.
                          Victoria Concordia Crescit

                          Kommentaar


                            Kust ma leiaks normaalse (!) CV aluse?
                            "Ajakirjaniku eelis on see, et tema saab oma arvamuse avaldamise eest raha, tavainimene aga peksa."

                            Kommentaar


                              Algselt postitas football2u Vaata postitust
                              Kust ma leiaks normaalse (!) CV aluse?
                              Mida sa pead normaalseks? Kui ma kunagi Küprosel elasin siis ma sain seal tuttavaks ühe Inglismaa neiuga kelle tööülesanne oligi firmas läbi vaadata tööle kanideerijaid ja nende CV si. Tegi ta siis minu CV-gi nende valikute järgi kõige atraktviisemaks. Aasta oli muidugi 2009 aga kui huvi on siis võin sulle Sample'i saata.
                              So self aware so full of shit

                              Kommentaar


                                Kui usaldusväärsed on numbrid mida Sports Tracker mulle annab?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X