320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas maamesilane Vaata postitust
    Aga küsimus selline,et kui mitu päeva musta stsenaariumi kohaselt pakk Inglismaalt tuleb? Kaunil jõuluajal see tähendab.
    Üks pakk on tulemas, hetkel 8.päev käsil, ei ole Sportsdirect. Eeldatavasti läheb ikka 2 nädalat ära...

    Algselt postitas elx Vaata postitust
    Võta S3, muidu pole mõtet iPhone pealt ära minna, kui ekraan jääb ikka väikeseks. Ja pole see S3 midagi nii suur, harjud sellega nii kiiresti ära, et ei saa aru kuidas telefoni ekraan üldse väiksem saab olla.
    Ise kasutan S4 ja tõesti, ei kujutaks enam kunagi ette, et peaks väiksema ekraaniga telefoni kasutama. S3 ei soovitaks hetkel enam selle tõttu, et nüüd veebruaris(?) kohe S5 väljas. Võta tõesti pigem kas S4 või siis S4 Mini...
    et temas tmingid man of the matchi küll ei tehta sellepärast,sest kui aus olla ega ta ju midagi väga erilist seal ei teinud,viis aint portugali poolfinaali

    Kommentaar


      Algselt postitas Väravavaht Vaata postitust
      Üks pakk on tulemas, hetkel 8.päev käsil, ei ole Sportsdirect. Eeldatavasti läheb ikka 2 nädalat ära...



      Ise kasutan S4 ja tõesti, ei kujutaks enam kunagi ette, et peaks väiksema ekraaniga telefoni kasutama. S3 ei soovitaks hetkel enam selle tõttu, et nüüd veebruaris(?) kohe S5 väljas. Võta tõesti pigem kas S4 või siis S4 Mini...
      Kui kohe uus mudel väljas, ei tasuks ju vana viimasel momendil kalli raha eest osta Ja valikuvariantide järgi eeldan, et ei ole seda raha ka nii palju, et s4 peale minna. Endal hetkel s3 pihus ja ei tunne, et see kuidagi vananenud tehnoloogia oleks.
      BVB - Vaprus

      Kommentaar


        Algselt postitas elx Vaata postitust
        Kui kohe uus mudel väljas, ei tasuks ju vana viimasel momendil kalli raha eest osta Ja valikuvariantide järgi eeldan, et ei ole seda raha ka nii palju, et s4 peale minna. Endal hetkel s3 pihus ja ei tunne, et see kuidagi vananenud tehnoloogia oleks.
        Uus on alguses sigakallis . Tegelikult võtaks mina ka valikuuse 4,7 tollised ekraanid. HTC One (minu tagasihoidliku arvamuse põhjal üks ilusamaid telefone saadaval. Lisaks on tegu väga hea telefoniga), Nexus 4 või 5, LG Optimus G (kasutan ise, väga hea telefon), G2 jäta valikust välja, kuigi tegu on väga võimsa telefoniga, siis tootja poolt on igast jama kaasa pandud. Kui natuke kainemalt mõelda ja mitte taga ajada viimase aja uusi mudeleid (mida tuleb nagu seeni pärast vihma) siis tegelikult kõige kasulikum ongi osta tippmudelist üks allapoole.

        Kommentaar


          Pine poodi ja näpi neid vähe. Endal on S4, enne oli Iphone 4. S4 ise ei ostaks, võitsin loosiga. Ilus ta just ei ole, plastmassist korpus ja värki ( Spigeni Neo-Hybrid korpuse panin peale) lisaks räägivad ,et võib põlema minna laadides. Funktsioonidest mida kõike telefon teha suudab igapäevaselt eriti midagi ei kasuta. Aku peab nii 2 päeva kui on rahulikum aeg ja väga ei helista või netis ei lälla. Ostma peaks siis võtaks vast HTC One , kuigi ka sellel on omad probleemid. Tutvusringkonnast on üks 2 korda garantiis käinud, küll kõlarid ragisesid ja küll korpus oli imelikult lahti. Nexus 5 peaks olema ka selline hea valik , uuem kui HTC One või S4 ja sutsu odavam ka Muidu on jõul hea aeg telefoni ostuks, hinnad on märksa soodsamad kui tavalisel ajal. Kui tunned ,et antud mudelid on natuke suured, siis S4 mini peaks olema hea valik küll.
          "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

          Kommentaar


            Tegelikult pole jõul üldse hea aeg tehnika ostuks - paari kuu jooksul tuuakse uued mudelid välja st tehnikapede saab jõulu ajal liiga vana mudeli, mõistlik ostja aga kallima, kui see oleks mõne kuu pärast.

            Aga näppima peaks poes telefone kindlasti. Sama lugu on ka näiteks sülearvutitega. Küll ei saa ma aga kunagi aru korpuse ja väljanägemise probleemidest - telefonile tuleb ju ümber soliidne nahkümbris
            BVB - Vaprus

            Kommentaar


              Eelkõnelejatega suures plaanis nõus, aga

              - Uus ongi alguses sigakallis. Lihtsalt hetketrendi järgi läheb kõik quadcore-prosedele üle ja seetõttu ei soovitaks hetkel enam S3, S4 Mini ega ka NOTE2-te, kuna neil veel kahetuumalised.
              - Nexus 5 on väga hea telefon, kuna sa seda ise ei pakkunud, siis juttu ei teinud, aga soovitan kahe käega. Nexus 4 endiselt üks kõige paremaid telefone, mida näppinud olen(eelkõige hinna-kvaliteedi supersuhte tõttu).
              - LG G2 on ka väga hea telefon. Bloatware`ga rikastatud on niikuinii ka kõik Samsungid, selle vastu aitab ainult root...
              - HTC One on KA väga hea telefon, eelkõige oma alumiiniumkorpusest tulenevate eeliste osas. Samas kõlarid on tõesti tüüpviga neil...
              - Minu S4 on veatu, aku võiks veidi parem olla, aga sõber ostis nädal aega hiljem ja sai omale eksemplari, millel S4-tüüpviga st. uue softiga(Android 4.3, ma aru sain) ajab aku paisesse, tahab läbi korpuse tuppa tulla...
              et temas tmingid man of the matchi küll ei tehta sellepärast,sest kui aus olla ega ta ju midagi väga erilist seal ei teinud,viis aint portugali poolfinaali

              Kommentaar


                Kas Elionis enam vanale nutiTV'le lisa kanalipakette ei saagi juurde tellida?
                Mul on vana (ei ole plaaniski uuele üle minna) ning proovin kas läbi teleka või läbi PC ikka ütleb mulle, et kui tahad seda paketti siis võta uus nutiTV. Tundub ebanormaalne.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Katk Vaata postitust
                  Kas Elionis enam vanale nutiTV'le lisa kanalipakette ei saagi juurde tellida?
                  Mul on vana (ei ole plaaniski uuele üle minna) ning proovin kas läbi teleka või läbi PC ikka ütleb mulle, et kui tahad seda paketti siis võta uus nutiTV. Tundub ebanormaalne.
                  nii ongi.
                  BVB - Vaprus

                  Kommentaar


                    Tänud teile kõikidele vastuste eest!
                    Ma just sellepärast suure ekraaniga telo ei taha, et pärast ei suuda väiksemat võtta, kuigi tean, et millalgi kui on rohkem raha siis mingi uuema iPhone peale üle

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Katk Vaata postitust
                      Kas Elionis enam vanale nutiTV'le lisa kanalipakette ei saagi juurde tellida?
                      Mul on vana (ei ole plaaniski uuele üle minna) ning proovin kas läbi teleka või läbi PC ikka ütleb mulle, et kui tahad seda paketti siis võta uus nutiTV. Tundub ebanormaalne.
                      Ja väidetavalt pead siis vastu võtma ka uue puldi, kus pole numbriklahve peal, et ikka lihtsam oleks.

                      Kommentaar


                        Kas keegi teab, et kas T särgipoes saab oma särgile ka lasta printida või peab sealt ostma kindlalt särgi?

                        Kommentaar


                          Algselt postitas ddbb Vaata postitust
                          Kas keegi teab, et kas T särgipoes saab oma särgile ka lasta printida või peab sealt ostma kindlalt särgi?
                          Some say that he has a life size tattoo of his face.. on his face.
                          Aga peaks saama küll, Pärnus küll sai.
                          "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                          These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                          Kommentaar


                            Mingit rohtu Google Chrome'i vastu ka on? Nimelt sulgub Chrome lampi pidevalt ning tahab taaskäivitamist.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas -JalkafriiK_ Vaata postitust
                              Mingit rohtu Google Chrome'i vastu ka on? Nimelt sulgub Chrome lampi pidevalt ning tahab taaskäivitamist.
                              Opera kasutamine.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas ttBoll Vaata postitust
                                Mida arvata sellisest variandist http://www.klick.ee/lenovo-ideapad-g510-w8-1.html `? Näitajate poolest peaks nagu sobima, aga ehk keegi kes ise kasutab, oskab täpsustada?
                                Peamiselt oleneb hinnast, mis masinat vaadata. Kas 700 € on lagi?

                                Kui ostad eraldi graafikakaardiga masina, siis PEAD veenduma, et see on parem kui prosesse integreeritud graafika (nt http://www.notebookcheck.net/Compari...rds.130.0.html). Vastasel korral raiskad raha.

                                Mõtle välja, mis mänge plaanid mängida ja kontrolli konkreetse mudeli kohta (http://www.notebookcheck.net/AMD-Rad...M.87147.0.html) Game Benchmarks osast, kas graafika veab välja. Üldine reegel on, et laptopi asjalikud graafikakaardid on peamiselt jahutusprobleemidest tulenevalt kõvasti kallimad kui desktopi omad.

                                Kui ostad läpaka mängimiseks, siis kindlasti 15,6" (või suurema?) ekraaniga. Suurema kestaga masin on üldjuhul odavam, kuna sinna on erinevaid komponente lihtsam sisse mahutada. Ekraani eraldusvõime võib tõenäoliselt olla WXGA ehk 1366x768, sest mängud, mis vähegi graafikat nõuavad, ei jookse 700 € hinnaklassi läpakas suurel resolutsioonil ega kõrgete graafikaseadetega. Läikega ekraan ei ole eriti tore, aga elab üle.

                                Mälu on tulevikus kõige lihtsamini täiendatav komponent. Kas on vabasid mälupesasid? Kas emaplaat toetab rohkem mälu?

                                Kõvaketta puhul mina alla SSD ei lepiks, eriti just tulevikku silmas pidades. Kuigi siis peab arvestama, et suurt filmikollektsiooni kettale ei kogu. Momendil on parima hinna/GB suhtega üldiselt 240 GB kanti SSD-d. Osadel masinatel on korpuses teine kõvakettapesa, 50 € eest saab andmete hoidmiseks sobiva ketta.

                                Janoh, kui masinal on Windows peal, võid arvestada, et 100 € maksad Microsoftile.
                                I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X