320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas erxu Vaata postitust
    Elisa mikro sim läks katki. Nüüd oleks vaja aga nano simi. Kas Elisa väljastab nano sime ka ja kas saan vana numbriga kaardi omale (PUK koodid jne. kaart on olemas).
    Nano SIM-e väljastab ikka, aga kogu info, mis sul vanale SIM'ile jäi on ilmselt kadunud. Vana kaarti saab ka lõigata, aga katkise SIM-i puhul pole sellest ilmselt palju abi. Uue väljastamine vanale telefoninumbrile võttis aega miski 2-3 minutit esinduses ja vist 10-15 minutiga hakkas kaart tööle.
    20 LEGEND

    Kommentaar


      Tänud! Seda oligi vaja teada kas saan vana numbriga kaardi ikka või ei.. see, et kontaktid on kadunud on muutumas juba tavaliseks ja see erilist probleemi ei tekita.

      Oskad ehk öelda kas mingi teenustasu ka lisandub? Viimasel ajal on kombeks kõigil hakata küsima mingi meeletuid teenustasusid.

      Kommentaar


        Ma näen Facebookis kuidas suvalised sõprade sõbrad, keda mul au tunda ei ole, minu sõbralistis olevatele inimestele palju õnne, häid jõule ja muud pläusti soovivad. Mis settinguid ma näppima pean, et need üllad soovid enam minuni ei jõuaks? Nähtus kui selline mu meelest paar nädalat vana. Tänud.

        Kommentaar


          Algselt postitas erxu Vaata postitust
          Oskad ehk öelda kas mingi teenustasu ka lisandub? Viimasel ajal on kombeks kõigil hakata küsima mingi meeletuid teenustasusid.
          See on ka Elisas kombeks. Oli vist kümnekas ja läheb järgmise kuu telefoniarvele.
          20 LEGEND

          Kommentaar


            Miks ei ole Arsenali alafoorumi pealkiri hoopis "Vagiina" ?
            FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
            sigpic

            Kommentaar


              Kas annab muuta seda seadet, et android ei uuendaks lehte, kui ma tab'ide vahet klõpsutan. nii mozilla, kui ka chromega on nii. vanal telefonil telefoni browseriga sellist jama.
              Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
              Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

              Kommentaar


                Algselt postitas vtp Vaata postitust
                See on ka Elisas kombeks. Oli vist kümnekas ja läheb järgmise kuu telefoniarvele.
                Mitte alati. Eelmine sim oli lõigatud. MIngil hetkel ei hakanud inimesed mind kätte saama ja mina välja helistada. Läksin esindusse ning ütlesin et selline jama on. Tädi andis mulle tasuta uue simi.

                Kommentaar


                  Kas keegi oskab öelda, miks Tänapäeva kirjastuse "Punane raamat" sarjas on 109st raamatus lausa 13 (mis annab 12%) Kurt Vonneguti loomingust ??? Sarjas ilmuvad tunnustatud kirjanike tõlkeraamatud (ehk siis kvaliteetne väliskirjandus) ja Vonnegut ilmselgelt on tunnustatud kirjanik, aga ilmselgelt on tunnustatuid piisavalt palju, et iga kümnes poleks Vonnegut ju...

                  Kommentaar


                    Algselt postitas count Vaata postitust
                    Miks ei ole Arsenali alafoorumi pealkiri hoopis "Vagiina" ?
                    Foorum kaotaks palju trafficut siis...

                    Kommentaar


                      Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
                      Kas keegi oskab öelda, miks Tänapäeva kirjastuse "Punane raamat" sarjas on 109st raamatus lausa 13 (mis annab 12%) Kurt Vonneguti loomingust ??? Sarjas ilmuvad tunnustatud kirjanike tõlkeraamatud (ehk siis kvaliteetne väliskirjandus) ja Vonnegut ilmselgelt on tunnustatud kirjanik, aga ilmselgelt on tunnustatuid piisavalt palju, et iga kümnes poleks Vonnegut ju...
                      Vonnegut on Eestis väga armastatud ja haibitud autor. Ehk ta on legitiimselt hea, aga samal ajal ka nii lollikindlalt lihtne, et teda saavad lugeda ka rumalamad hipsterid, kes tahavad targad näida (nagu mina). Ehk teda ostetakse võimsalt, ma pakun.

                      Kommentaar


                        Kus kohast ma leiaks statistika NBA kohta, et mitu protsenti mängudest keskmiselt hooajal OT-le lähevad?
                        So self aware so full of shit

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Francesco Vaata postitust
                          Kus kohast ma leiaks statistika NBA kohta, et mitu protsenti mängudest keskmiselt hooajal OT-le lähevad?
                          guugel annab midagi sellist:
                          Let’s start with some curiosities…

                          In 2010/11 there were 81 games with at least one overtime in regular season and 6 such games in the playoffs.

                          In 2009/10 there were 72 games with at least one overtime in regular season and 1 such game in the playoffs.

                          In 2008/09 there were 70 games with at least one overtime in regular season and 7 such games in the playoffs.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                            Vonnegut on Eestis väga armastatud ja haibitud autor. Ehk ta on legitiimselt hea, aga samal ajal ka nii lollikindlalt lihtne, et teda saavad lugeda ka rumalamad hipsterid, kes tahavad targad näida (nagu mina). Ehk teda ostetakse võimsalt, ma pakun.
                            Kas Kaur Kender ka teda lugeda saab?
                            I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

                            Kommentaar


                              Pühapäeval lähen laevaga rootsi, mismoodi näeksin Liverpooli vs Chelsea? Mis võimalused mul on ?

                              Kommentaar


                                läpa, wifi, striim?
                                ★★★★★★

                                Kommentaar

                                Working...
                                X