320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Stok
    Telekal läks kineskoop läbi (võib-olla hoopis juhe lühises, las nad jäätmejaamas uurivad). Palun aidake koopainimesel valida uut telekat. Naine arvas, et 32 tolli on täiesti piisav, aga mida veel vaja oleks, et kohe ajale jalgu ei jääks? Niipalju kui ma aru saan, on uutel kõigil digiboks juba sees ja USBi pesad olemas. Kas SmartTV on asjalik või lihtsalt tilu-lilu? Kui kasulik on wifi või DLNA?

    Põhiliselt kasutaks multikate vaatamiseks mingilt meediumilt (seni DVD mängijaga, tulevikus ehk mingilt kõvemalt kettalt), paar korda nädalas vaataks sita kvaliteediga match of the day'd ja aegajalt plaadi pealt filme. Televisiooni ei paku mulle siin ääremaal keegi, seega näeks ainult tasuta Eesti kanaleid. Kas piisab, kui ostan lihtsalt kõikse odavama panni?
    32 tolli? no ma ütlen kohe et telekas pmst ei saa olla liiga suur. Vähemalt telekas mida saab aus eestlane endale lubada. Kui rahakott kannatab siis võta suurem, kindlasti. Smartv on pointless, nagu ka 3D. Aga no LED taustavalgus ikka eksole.

    Internet võiks olla, saad üle võrgu meediat mängida.

    Kommentaar


      Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
      subclub.eu. Aga üldiselt lase see film maha jah.
      Olen teadlik jah, et see film just kõige parem ei ole.

      Kommentaar


        Algselt postitas Stok
        Telekal läks kineskoop läbi (võib-olla hoopis juhe lühises, las nad jäätmejaamas uurivad). Palun aidake koopainimesel valida uut telekat. Naine arvas, et 32 tolli on täiesti piisav, aga mida veel vaja oleks, et kohe ajale jalgu ei jääks? Niipalju kui ma aru saan, on uutel kõigil digiboks juba sees ja USBi pesad olemas. Kas SmartTV on asjalik või lihtsalt tilu-lilu? Kui kasulik on wifi või DLNA?

        Põhiliselt kasutaks multikate vaatamiseks mingilt meediumilt (seni DVD mängijaga, tulevikus ehk mingilt kõvemalt kettalt), paar korda nädalas vaataks sita kvaliteediga match of the day'd ja aegajalt plaadi pealt filme. Televisiooni ei paku mulle siin ääremaal keegi, seega näeks ainult tasuta Eesti kanaleid. Kas piisab, kui ostan lihtsalt kõikse odavama panni?
        Palju toas ruumi st kui kaugelt vaatad? Kui alla 4m, siis pole suuremat diagonaali vaja kui see 32.
        HDMI sisendeid võiks mitu olla, dlna on ka hea asi, kui muud kodutehnikat on. USB + et võtaks uuemaid videoformaate mitte vaid avi (mis need blue ray ripid ongi). Ja noh, hd kindlasti ka mitte ainult hd ready.
        3d ja smart on tõesti pohlad.
        Ja Sony on muidugi muidu v hea, aga tal üks suur probleem- led kinnitused kehvad ja tekib nn sammas, youtube on täis neid videosid nende probleemidega.
        "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

        Kommentaar


          Palju maksab T-särgipoes tavaline valge särk ja 5-10 sõna trükk sinna? noh nii laias laastus.

          Kommentaar


            Üle võrgu on päris mugav teisest toast filmi vaadata või jalkat striimida telekasse.
            USB on ülivajalik , 1 pesa võiks olla HDD jaoks suurema vooluga. SmartTV kohapealt niipalju , et kui muud ei kasuta, siis skype on mugav kasutada. Samuti youtube. LED taustavalgus peaks ikka olema.
            Ja kiidaks Samsungit ka, teine samsung järjest ( eelmine plasma töötab tänase päevani väga edukalt , ca 12 aastat vana) ja probleeme pole olnud.
            "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

            Kommentaar


              Algselt postitas cannuman Vaata postitust
              Smartv on pointless, nagu ka 3D. Aga no LED taustavalgus ikka eksole.
              3D puhul on tegelikult mõned plussid - näiteks tähendab telekal 3D olemasolu seda, et pildikvaliteet on hea, sest antud funktsioon seab pildi edastamisele kõrgemad nõudmised.

              Kellel vähekenegi ilumeel on arenenud, ostku plasma või noh OLED-telekas.
              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

              Kommentaar


                Suutsin pükstele küünlahavaha peale pritsida. Kuidas on kõige mõistlikum nüüd neid plekke eemaldada?

                Kommentaar


                  vanasti kasutati tiikrauda ja jõupaberit.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                    3D puhul on tegelikult mõned plussid - näiteks tähendab telekal 3D olemasolu seda, et pildikvaliteet on hea, sest antud funktsioon seab pildi edastamisele kõrgemad nõudmised.

                    Kellel vähekenegi ilumeel on arenenud, ostku plasma või noh OLED-telekas.
                    Plasmat praegusel ajal ei soovitaks isegi mänkufännile

                    Kommentaar


                      Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                      Palju maksab T-särgipoes tavaline valge särk ja 5-10 sõna trükk sinna? noh nii laias laastus.
                      poisid-poisid?

                      Kommentaar


                        Jämedalt pakun, et särk mingi 5 euri ja trükk sõltub juba fondist (ja selle suurusest). Et kui 15 eurot taskus sinna astud, siis saad hakkama. Vähemalt mõni aasta tagasi oli seis suhtelistelt nii.
                        olgem kristlased, vabandused on esitatud

                        Kommentaar


                          Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                          poisid-poisid?
                          Ma lasin mingi paar aastat tagasi särgile suure pildi trükkida ja see läks umbes-täpselt 10€ vms maksma. Aga särki ei soovita küll sealt osta. Maksis toona ehk mingi 5-7€ olenevalt suurusest, aga kvaliteet megasitt. Kui vähegi normaalsemat särki vaja, siis nt tavalist valget peaks ka newyorkerist ja zarast mingi 7-9€ eest saama.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                            poisid-poisid?
                            Ma paar kuur tagasi uurisin Jalkasärkide kohta neilt:

                            30cm lai sponsori logo on 8€ tk, väike logo 10x7,5cm 2€ tk. Ja aega läheb 3-5 tööpäeva (Tartus ja Pärnus kuni 7 päeva), sest kohapeal ei saa me neid logosid ise printida.

                            Noh need logod, mitte kiri.
                            So self aware so full of shit

                            Kommentaar


                              Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                              poisid-poisid?
                              Mul läks aasta tagasi roosa särk+ Hello Kitty pilt sinna peale mingi 10 euri.
                              Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                              Kommentaar


                                Aitäh poisid!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X