320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Rein Vaata postitust
    Mul läks aasta tagasi roosa särk+ Hello Kitty pilt sinna peale mingi 10 euri.
    Miks sind selles särgis näha pole olnud?

    Cannu aitas. https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.n...89351478_n.jpg Väga seks.

    Kommentaar


      on. Krt ma lähen teen endale ka sellise.

      Kommentaar


        Mõnel mehel on stiili, mis teha
        Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

        Kommentaar


          Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
          Miks sind selles särgis näha pole olnud?

          Cannu aitas. https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.n...89351478_n.jpg Väga seks.
          Mu teada Rein ainult selle särgiga käibki.

          Rein, ostsid särgi ka kohapealt? Päris hästi vastu pidanud siis igatahes.
          I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

          Kommentaar


            Tallinn TV interneti kaudu? Või äkki keegi striimib? Vaataks poole silmaga aastalõpukat, aga ma olen veel rohkem kiviajast kui Stok - pole telekatki.
            I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

            Kommentaar


              Algselt postitas dareth Vaata postitust
              Mu teada Rein ainult selle särgiga käibki.

              Rein, ostsid särgi ka kohapealt? Päris hästi vastu pidanud siis igatahes.
              Kohapealt, aga ütleme, et kvaliteet on särgil tõesti sitt. Alguses näeb ilus välja, peale paari pesu enam mitte nii ilus.

              Cannule siis pilt ka, ei pea ise otsima- http://24.media.tumblr.com/tumblr_lo...0rjuo1_400.jpg
              Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

              Kommentaar


                Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                Plasmat praegusel ajal ei soovitaks isegi mänkufännile
                Mina küll soovitaks, sest siis nad näevad musta päeva mustalt.
                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                Kommentaar


                  Algselt postitas dareth Vaata postitust
                  Tallinn TV interneti kaudu? Või äkki keegi striimib? Vaataks poole silmaga aastalõpukat, aga ma olen veel rohkem kiviajast kui Stok - pole telekatki.
                  OK, leidsin ise kanali koduka avalehelt striimi...
                  I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

                  Kommentaar


                    Käisin täna uuel naabrimehel pööningut aitamas koristada, noh kolast tühjaks mis eelmistest elanikest sinna jäänud on, sinna polnud vist 20 aastat vähemalt keegi jalgagi tõstnud.

                    Aga anyway, leidsime kasti punast veini, aastast 69' -77', võtsin kolm endale, 1 on väga heas korras nii sildid kui kork, enamuste korkide kallal on vist rotid käinud aga korgid on ikka tugevasti peal ja ei leki, aga kuidas on võimalik siis et kahel neist pudelitest on u paari pitsi jagu pealt puudu nagu? Ja sildid on ka niiskust saanud. Pm, ma tean et vein läheb aastatega paremaks jne, aga võib nendel asjadel väärtust olla? Mida veinigurmaanid vahivad nende juures? Või noh kõikse parema meelega tõmbaks ise need endale sisse, peaasi et maha ei sure. Mida ma kontrollima peaksin et see päris mürgiks läinud ei ole? Või mida nendega üldse peale hakata?

                    So self aware so full of shit

                    Kommentaar


                      Ise joomine on küll viimane asi, mida teha. Suht nutune oleks, kui hiljem teada saad, et sellel tegelt oli ka mingi reaalne väärtus. Pakuks, et esmalt guugelda neid marke. Kui võib olla väärtuslik, siis küsi mõnest veinipoest nõu.

                      Kommentaar


                        olen nõus kõik 3 pudelit kohe välja ostma! Paku oma hind ja räägime lähemalt.

                        // Abistan sind väheke. 30 sekundit googeldamist ja parempoolse hind on 50-60 dollarit 2011 aasta seisuga.
                        - Barossa Valley/South Australia? - $50-$60 (Auction) - Cork - Alcohol not stated Australia has a long, rich history of fortified wine p...

                        Kommentaar


                          Ma üritasin guugeldada neid küll, leidsin ainult selle parempoolse kohta natuke infot, pm sama aasta ja sama mark, aga natuke teistsugune silt, oksjonil oli alghind 50-60 dollarit, et väga väärtuslik kraam ei tundu olevat. Aga siit siis teine küsimus otsa, kui ma korgin need lahti ja lasen uued värsked korgid peale panna, kas see muudab koheselt veini kvalieeti ja maitset ka? Noh kui see uuesti paari aasta pärast avada, kui õhku vahepeal sisse tuleb, läheb käärima? Kui kiiresti üldse läheb vein käärima?

                          E: Ja kuhu vein kaob pudelist kui seda pole lahti tehtud ja ei leki ka kuskilt otsast? Või sel ajal koonerdati veiniga ja ei pandud pudeleid normaalselt täis?
                          So self aware so full of shit

                          Kommentaar


                            Algselt postitas zelee Vaata postitust
                            Suutsin pükstele küünlahavaha peale pritsida. Kuidas on kõige mõistlikum nüüd neid plekke eemaldada?
                            Triikrauaga pidi tembutama kuidagi. Küsi täpsemaid juhiseid emalt või mõnelt eakamalt emaselt.
                            "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                            These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Francesco Vaata postitust
                              Ma üritasin guugeldada neid küll, leidsin ainult selle parempoolse kohta natuke infot, pm sama aasta ja sama mark, aga natuke teistsugune silt, oksjonil oli alghind 50-60 dollarit, et väga väärtuslik kraam ei tundu olevat. Aga siit siis teine küsimus otsa, kui ma korgin need lahti ja lasen uued värsked korgid peale panna, kas see muudab koheselt veini kvalieeti ja maitset ka? Noh kui see uuesti paari aasta pärast avada, kui õhku vahepeal sisse tuleb, läheb käärima? Kui kiiresti üldse läheb vein käärima?

                              E: Ja kuhu vein kaob pudelist kui seda pole lahti tehtud ja ei leki ka kuskilt otsast? Või sel ajal koonerdati veiniga ja ei pandud pudeleid normaalselt täis?
                              Ära sa neid lahti küll tegema hakka.
                              BVB - Vaprus

                              Kommentaar


                                Korke ära hakka küll vahetama hakka. Vein halvaks ei ole läinud ja pigem on paremaks läinud ja juua võid julgelt, kui saad kindel olla, et keegi pole seal käinud seda veini torkimas käinud. Pudelites vein ei vanane ning on nö. hermeetiline, hapniku hulk väheneb pudelis ja selletõttu muutub ka vein paremaks - toob esile rohkem maitseid.

                                Mingit rikkust sa ilmselt nende pudelitega taga ei saa hakata ajama aga kindlasti väga huvitav leid.

                                Ma pildilt aru ei saa värvist aga värvi järgi saab ka veini "tervislikust seisukorrast" teada. Wikipedia ütleb sellist -

                                Veini muutumist pudelis on veel vähe uuritud. Põhiliselt toimub seal aeglane oksüdeerumine. Oht seisneb selles, et oksüdeerumise käigus võib vein muutuda maitsetuks vedelikuks või koguni äädikaks. Veini laagerdumisel on oluline roll happelisusel, mis aeglustab oksüdeerumismuutusi ja hoiab veini värskena. Valge veini puhul avaldub aja toime värvi tumenemises sidrunikollasest kuldkollaseks ja lõpuks merevaigukollaseks. Punase veini puhul on protsess vastupidine: aja jooksul muutub see sügavpurpursest rubiinpunaseks, seejärel mahagonipunaseks ja lõpuks pruunikaspunaseks (tawny). Mõlemal juhul näitab veini pruun värv, et protsess on jõudnud liiga kaugele ja vein on oksüdeerunud, kui pole tegemist kangestatud veiniga, mille puhul pruun värv võib olla vastuvõetav.

                                Ehk su vein võib olla maitsetu vedelik või rõve äädikas.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X