320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas zelee Vaata postitust
    40s on 1 kapsli hind. Natuke suuremasse tassi (mille all mõtlen ca teeklaasi suurust kohvitassi) läheb sul neid 2. Sealt ka hind 80 senti.
    piim kah...
    mina muidu rahul- kakaod nt on ikka väga mugav teha. Kuid ei sobi inimesele, kes päevas üle tassi keresse kallab. Lihtsalt kallis.
    "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

    Kommentaar


      Algselt postitas zelee Vaata postitust
      40s on 1 kapsli hind. Natuke suuremasse tassi (mille all mõtlen ca teeklaasi suurust kohvitassi) läheb sul neid 2. Sealt ka hind 80 senti.
      See vist väheke oleneb masinast ka. Mul on mingi vähe universaalsemate padjakestega masin ja viimati maksis täitsa hea mekiga kohvisort 10 senti/padi. Et korralik tassitäis kanget kohvi saada, läheb jah kaks patja. Presskann või nö mulksukann, mis mulle ka väga meeldib, on odavam lahendus loomulikult, kuid kui hommikul üksinda kiiret tassitäit tahad, siis selleks tarbeks on minu hinnangul igati asjalik aparaat.
      20 LEGEND

      Kommentaar


        Millisel saidil saab teha meemisid, et see kohe mu FB-sse üles ei laksaks?

        Kommentaar


          The fastest and easiest way on the Internet to create your own memes!

          Kommentaar


            Miks leiab detsembri kuus igalt poolt fraasi "Häid pühi" ja "Head uut aastat"? Jah, ma saan aru,et see on kena ja viisakas ja ilus öelda nii, aga mis põhjusel tehakse seda igal pool. Näide 1, klassivend kellega pole 3-4a suhelnud (polnud omal ajalgi väga suur sõber), saadab "head uut aastat" sõnumi. Samamoodi on igasugu foorumid täis sarnaseid postitusi, ja isegi delfi kommentaariumid. Miks?
            Kas tekib mingi soe tunne sisse kui saab võhivõõrastele häid soove jagada või on lihtsalt tegu nö harjumusega? Ma saan aru,et pika jutu lõpetuseks soovid, aga enamus kohtades ongi lihtsalt 3 sõna. Head uut aastat.
            Mõtlesin,et äkki on asi minus ning soovisin ka ühes teises foorumis...pealtnäha ei toimunud peale ühe posti lisandumise midagi. Või tuleb nüüd mul/teistel selle võrra parem aasta?

            P.S: Ärge saage valesti aru, mul pole midagi selle vastu,et seda soovitakse, lihtsalt sportlik huvi, miks seda tehakse nii laialt.

            Kommentaar


              Vaevalt nende sõnade taga mingi tõsine soov on
              Ma ise ka neid pühadesoove suvaliselt laiali ei pillu.
              FC Bayern München!

              Kommentaar


                Algselt postitas Shaq Vaata postitust
                Miks leiab detsembri kuus igalt poolt fraasi "Häid pühi" ja "Head uut aastat"? Jah, ma saan aru,et see on kena ja viisakas ja ilus öelda nii, aga mis põhjusel tehakse seda igal pool. Näide 1, klassivend kellega pole 3-4a suhelnud (polnud omal ajalgi väga suur sõber), saadab "head uut aastat" sõnumi. Samamoodi on igasugu foorumid täis sarnaseid postitusi, ja isegi delfi kommentaariumid. Miks?
                Kas tekib mingi soe tunne sisse kui saab võhivõõrastele häid soove jagada või on lihtsalt tegu nö harjumusega? Ma saan aru,et pika jutu lõpetuseks soovid, aga enamus kohtades ongi lihtsalt 3 sõna. Head uut aastat.
                Mõtlesin,et äkki on asi minus ning soovisin ka ühes teises foorumis...pealtnäha ei toimunud peale ühe posti lisandumise midagi. Või tuleb nüüd mul/teistel selle võrra parem aasta?

                P.S: Ärge saage valesti aru, mul pole midagi selle vastu,et seda soovitakse, lihtsalt sportlik huvi, miks seda tehakse nii laialt.
                Head uut aastat!
                So self aware so full of shit

                Kommentaar


                  Algselt postitas Shaq Vaata postitust
                  Miks leiab detsembri kuus igalt poolt fraasi "Häid pühi" ja "Head uut aastat"? Jah, ma saan aru,et see on kena ja viisakas ja ilus öelda nii, aga mis põhjusel tehakse seda igal pool. Näide 1, klassivend kellega pole 3-4a suhelnud (polnud omal ajalgi väga suur sõber), saadab "head uut aastat" sõnumi. Samamoodi on igasugu foorumid täis sarnaseid postitusi, ja isegi delfi kommentaariumid. Miks?
                  Kas tekib mingi soe tunne sisse kui saab võhivõõrastele häid soove jagada või on lihtsalt tegu nö harjumusega? Ma saan aru,et pika jutu lõpetuseks soovid, aga enamus kohtades ongi lihtsalt 3 sõna. Head uut aastat.
                  Mõtlesin,et äkki on asi minus ning soovisin ka ühes teises foorumis...pealtnäha ei toimunud peale ühe posti lisandumise midagi. Või tuleb nüüd mul/teistel selle võrra parem aasta?

                  P.S: Ärge saage valesti aru, mul pole midagi selle vastu,et seda soovitakse, lihtsalt sportlik huvi, miks seda tehakse nii laialt.
                  Algselt postitas Francesco Vaata postitust
                  Head uut aastat!
                  Head vana aasta lõppu!
                  sigpic

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Shaq Vaata postitust
                    Miks leiab detsembri kuus igalt poolt fraasi "Häid pühi" ja "Head uut aastat"? Jah, ma saan aru,et see on kena ja viisakas ja ilus öelda nii, aga mis põhjusel tehakse seda igal pool. Näide 1, klassivend kellega pole 3-4a suhelnud (polnud omal ajalgi väga suur sõber), saadab "head uut aastat" sõnumi. Samamoodi on igasugu foorumid täis sarnaseid postitusi, ja isegi delfi kommentaariumid. Miks?
                    Kas tekib mingi soe tunne sisse kui saab võhivõõrastele häid soove jagada või on lihtsalt tegu nö harjumusega? Ma saan aru,et pika jutu lõpetuseks soovid, aga enamus kohtades ongi lihtsalt 3 sõna. Head uut aastat.
                    Mõtlesin,et äkki on asi minus ning soovisin ka ühes teises foorumis...pealtnäha ei toimunud peale ühe posti lisandumise midagi. Või tuleb nüüd mul/teistel selle võrra parem aasta?

                    P.S: Ärge saage valesti aru, mul pole midagi selle vastu,et seda soovitakse, lihtsalt sportlik huvi, miks seda tehakse nii laialt.
                    Mõni saadab veel postkaardiga raisk!
                    Tahaks rahulikult reklaame postkasti juures sirvida või arveid vaadata ning siis mõni tõbras on oma pühadesoovi sinna Eesti Postiga saatnud. Miks?!?
                    Algselt postitas alehis
                    "Iga inimene, kes käib Eestis klubijalkat vaatamas staadionil, ongi ultra. Terve mõistusega inimene nii sittades tingimustes jalgpalli vaatama ei läheks."
                    Soccernet.ee foorumi külastajate arvates parim uustulnuk 2010!

                    Kommentaar


                      Kui ma tahaks nüüd ja kohe ilma kodust lahkumatta legaalselt! Kääbiku esimest osa vaadata, siis millese interneti lehe poole ma peaks pöörduma. Natukene raha olen nõus selle vaatamise eest maksma, alla tõmmata ei taha. Ja mingeid seadeid arvutis ka muuta ei taha, et noh"see lehekülg ei ole teie regioonis avatav". Või peaks ikka raamatupoodi filmi ostma minema?
                      Algselt postitas zelee Vaata postitust
                      Elioni videolaenutuses pole siis?
                      Pole telekatki

                      Kommentaar


                        Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
                        Kui ma tahaks nüüd ja kohe ilma kodust lahkumatta legaalselt! Kääbiku esimest osa vaadata, siis millese interneti lehe poole ma peaks pöörduma. Natukene raha olen nõus selle vaatamise eest maksma, alla tõmmata ei taha. Ja mingeid seadeid arvutis ka muuta ei taha, et noh"see lehekülg ei ole teie regioonis avatav". Või peaks ikka raamatupoodi filmi ostma minema?
                        Elioni videolaenutuses pole siis?

                        On olemas vifi.ee, aga seal pole seda. Või ma ei oska otsida. Või siis http://filmilaenutus.delfi.ee/ , aga sealt ka ei leidnud.

                        Kommentaar


                          Kas need outlet poed seal Tondi selveri taga ikka töötavad veel? Ja mis kell nad homme lahti võiksid olla?
                          Või siis et kui homme osta sportsdirectist kaup ära kui kaua kohaletoomine võiks aega umbes võtta?
                          Algselt postitas Blue Moon
                          Kingi löögid on nagu Kaagvere kooli kasvandikud – allumatud, kontrollimatud ja seiklushimulised.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas sherf Vaata postitust
                            Kas need outlet poed seal Tondi selveri taga ikka töötavad veel? Ja mis kell nad homme lahti võiksid olla?
                            Või siis et kui homme osta sportsdirectist kaup ära kui kaua kohaletoomine võiks aega umbes võtta?
                            Töötavad küll, argipäeviti olid vist avatud kell 10-20.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
                              lahkumatta
                              mu silmad jooksevad verd
                              The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                                mu silmad jooksevad verd
                                Traagiline.
                                Mine koorma haigekassat ja külasta arsti.
                                 

                                Kommentaar

                                Working...
                                X