320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kuidas ma saaks 18-küljelisest PDF-dokumendist välja lõikata kaks lehekülge ja teha neist eraldi PDF?

    Kommentaar


      Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
      Kuidas ma saaks 18-küljelisest PDF-dokumendist välja lõikata kaks lehekülge ja teha neist eraldi PDF?
      Kasutad Acrobati või Acrobat Readerit?

      Kommentaar


        PDF to word konverter, kustutad mittesobiva ära ja salvetad uuesti pdfina.

        Kommentaar


          Document -> Pages -> Extract ei toimi?

          Kommentaar


            Algselt postitas Marek_T Vaata postitust
            Document -> Pages -> Extract ei toimi?
            Tänan.

            Kommentaar




              See sample mis sellel remiksil läbi loo jookseb on kangesti tuttav kuskilt vanemast ajast. Keegi tunneb ehk ära ?
              "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

              Kommentaar


                Algselt postitas Raitsu Vaata postitust


                See sample mis sellel remiksil läbi loo jookseb on kangesti tuttav kuskilt vanemast ajast. Keegi tunneb ehk ära ?
                Roxette - Listen To Your Heart?
                jokers to the right
                clowns to the left of me

                Kommentaar


                  Heh, kusjuures päris märkimisväärne sarnasus, aga mitte see mida ma taga ajan. Võibolla ajan õhku ka taga, päris kindel pole. Aga mingi Miami Vice aegne tüün võiks olla ideejärgi või noh samas august.
                  "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

                  Kommentaar


                    Kas Swedbank'i (uut) pangakaarti saab endale koju või töö juurde tellida?
                    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                      Kas Swedbank'i (uut) pangakaarti saab endale koju või töö juurde tellida?
                      Minu teada mitte.

                      Kommentaar


                        SEB saadab küll koju kaardi

                        Kommentaar


                          Tšiilis mängib hirmus palju argentiinlasi, kas sellel on mingi ajalooline põhjus või on asi lihtsalt hispaania keeles?
                          "Ajakirjaniku eelis on see, et tema saab oma arvamuse avaldamise eest raha, tavainimene aga peksa."

                          Kommentaar


                            kas euronicsist sülearvutit ostes saab reeglina windowsi plaadi kaasa ka? nimelt prg on vaja teha arvutile format C ja hakkasin arvutikaste tuhnima ja selgus, et 2 aastat tagasi ostetud isendiga üsna kindlalt ei saanudki kaasa windowsi plaati. kas ei peagi saama? või kui peab, kas nüüd 2 a hiljem tšeki alusel saab? ja kolmas küss: kas saab teha format C ilma windowsi plaadita nii et ka hiljem oleks mul ORIGINAALwindows peal, mitte piraatkoopia.

                            Kommentaar


                              Kas arvuti tagaküljel ei ole sul cd key--numbritejada.
                              Wini saad microsofti kodulehelt
                              grill ja mina käime ühte sammu .....
                              edasi grill.....

                              Kommentaar


                                Vahet pole kui piraat windowsiga format C teed. Pärast lihtsalt kasutad vana cd-keyd aktiveerimiseks Microsofti kodulehel. Windowsi versioon peab sama olema mis varasemalt.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X