320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Plaate ei pea kaasas olema. Tänapäeval ei panda isegi driverite plaate kaasa.

    Kommentaar


      Mitte et see ootuspärane ega loogiline poleks, aga küsimus: kas ma olen ainus, kes täheldab, et Chrome on hakanud mingeid omaalgatuslikke reklaame näitama? Vaatan näiteks videot virmalistest ja video alla tekib ribake, kus pakutakse müüa raamatut "Northern Lights" ja T-särke virmaliste piltidega jne. Postimehe artiklite alla pillub artiklis leiduvate sõnade põhjal tooteid jne. Või olen mingi pahalase endale arvutisse saanud?

      Kommentaar


        Algselt postitas Marek_T Vaata postitust
        Mitte et see ootuspärane ega loogiline poleks, aga küsimus: kas ma olen ainus, kes täheldab, et Chrome on hakanud mingeid omaalgatuslikke reklaame näitama? Vaatan näiteks videot virmalistest ja video alla tekib ribake, kus pakutakse müüa raamatut "Northern Lights" ja T-särke virmaliste piltidega jne. Postimehe artiklite alla pillub artiklis leiduvate sõnade põhjal tooteid jne. Või olen mingi pahalase endale arvutisse saanud?
        Ehk lihtsalt mõni Chrome-i add-on kui see vebilehe enda osa pole? Chrome ise seda vist ei tee, või vähemalt pole ma seda tähele pannud.
        BVB - Vaprus

        Kommentaar


          Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
          Kas Swedbank'i (uut) pangakaarti saab endale koju või töö juurde tellida?
          Algselt postitas Jose
          Minu teada mitte.
          Algselt postitas zelee
          SEB saadab küll koju kaardi
          Telefonis ütles tütarlaps, kes oli varajase kellaaja ja sombuse ilma kohta väga meeldiva häälega, et veel ei saa.
          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

          Kommentaar


            Algselt postitas elx Vaata postitust
            Ehk lihtsalt mõni Chrome-i add-on kui see vebilehe enda osa pole? Chrome ise seda vist ei tee, või vähemalt pole ma seda tähele pannud.
            WebSite Recommendation 4.2 - pole ise kindlasti siukest addon'i alla tõmmanud. Mingi värskendusega kaasa tulnud ilmselt. Tänud tähelepanu juhtimast, cheers!

            Kommentaar


              Kas see on tõsi,et Saksamaal saab alates 20-eurisest ostust maksta kaardiga?

              Kommentaar


                Algselt postitas Shaq Vaata postitust
                Kas see on tõsi,et Saksamaal saab alates 20-eurisest ostust maksta kaardiga?
                Oleneb. Saksamaal vaadatakse üldiselt kaardiga maksmisele rohkem viltu. Olen seal ka mingisugust 50-eurost ostu müüja vingumise pärast läinud ATM-st välja võtma. Või oli vist põhjuseks tema raudkindel väide, et VISA neil ei tööta.

                Kommentaar


                  Kust saaksin uurida, kas ajateenistuse esimesel päeval, mis oli 6 kuud tagasi, mõõdeti ka veresuhkurt?
                  Ajateenistus lõppes endal 3 kuud tagasi ja enam kokku ei puutu ning kontakttelefoni ka ei leia kusagilt.
                  Koondise põhimängija

                  Kommentaar


                    Miks nad peaks seda tegema? Vererõhud mõõdetakse küll, aga verd nad minu mäletamist ei kontrollinud. Lihtsalt uurivad kas midagi viga ja kõik.

                    Võid helistada KRA üldtelefonile. Keri kõige alla.
                    717 0700

                    Kommentaar


                      Õige jah, meenub, et see oli hoopis puugisüst mis seal tehti. Oh seda vanainimese mälu...
                      Koondise põhimängija

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Shaq Vaata postitust
                        Kas see on tõsi,et Saksamaal saab alates 20-eurisest ostust maksta kaardiga?
                        tavalises (toidu)poes ei ole, vähemalt berliinis mitte
                        aga et peale eestlaste keegi panku ei usalda, olen euroopas palju näinud
                        tell your mother, we are hooligans!

                        Kommentaar


                          Pole ilmselt kõige õigem foorum, kuhu pöörduda aga ehk on ka keegi siin teadlik sellisest teemast. Nimelt mõõdeti täna tühja kõhu peale 5,75 veresuhkru tase ning seda näpuotsast. Apteeker ütles tuima näoga et asi normis aga tegelt tundub see väga piiri peal.
                          Mida arvate asjatundjad? Osad allikad ütlevad et norm kuni 5,5, osad et kuni 6.
                          Eestis saan arsti juurde alles veebruari lõpus. Kuidas tuleks toimida?
                          Koondise põhimängija

                          Kommentaar


                            Apteeker ei valeta, 6 on normaalne, 5,75 on küll piiripealne, aga muretsemiseks pole põhjust (allikas: diabeediõest abikaasa)

                            Tee mõne aja pärast hommikul tühja kõhuga uus proov, eelmise päeva õhtul hilja ära söö.

                            Kommentaar


                              Kas krooniajal enne Solarise kino avamist oli kinopileti hinnaks 150 eeku, või ma mäletan valesti?

                              Kommentaar


                                Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
                                Kas krooniajal enne Solarise kino avamist oli kinopileti hinnaks 150 eeku, või ma mäletan valesti?
                                Võis olla küll CC hilistel seansidel, mul on üks soodukas meeles - 120.-
                                BVB - Vaprus

                                Kommentaar

                                Working...
                                X