320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Rudy Vaata postitust
    Mobiilside. Hetkel olen ühe grupipaketi liige. Kui ma tahan uue mobiilioperaatoriga liituda, mis ma pean vanas kohas tegema, et oma number uue operaatori alla viia?
    Midagi vist. Mine lihtsalt uude kohta ja ütle, et tahaks oma numbriga teile üle tulla. Eks nad ütlevad, kas saab või ei.

    Kommentaar


      Algselt postitas Rudy Vaata postitust
      Mobiilside. Hetkel olen ühe grupipaketi liige. Kui ma tahan uue mobiilioperaatoriga liituda, mis ma pean vanas kohas tegema, et oma number uue operaatori alla viia?
      Algselt postitas xrip55 Vaata postitust
      Midagi vist. Mine lihtsalt uude kohta ja ütle, et tahaks oma numbriga teile üle tulla. Eks nad ütlevad, kas saab või ei.
      Kuna see on reeglitega paigas, siis ei saa keegi keelduda.
      Minu teada lihtsalt sõlmid oma numbriga uue lepingu ja kõik muu on nende enda teha.

      EMT info:
      https://www.emt.ee/numbriliikuvus või https://www.emt.ee/numbriliikuvus#open-4842448-tab-2
      May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

      Kommentaar


        Algselt postitas Maarek Vaata postitust
        Kuna see on reeglitega paigas, siis ei saa keegi keelduda.
        Minu teada lihtsalt sõlmid oma numbriga uue lepingu ja kõik muu on nende enda teha.

        EMT info:
        https://www.emt.ee/numbriliikuvus või https://www.emt.ee/numbriliikuvus#open-4842448-tab-2
        Mul sõber tahtis Diilist(perepakett) tulla oma numbriga minu firma ja siis ka Tele2 alla. Käis küsis EMT nõu ja ka sealt öeldi,et mingeid takistusi ei ole. Aga Tele2 omad hakkasid jaurama mingitest volitustest ja muust pasast. Et asi lõpuks lahendada, oli vaja terve päev ära raisata. Miks ühel on asjad nii lihtsas,aga teisel võimalikult keerulised
        Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
        Ott Järvela

        Kommentaar


          No ma tahan ka perepakettist firma alla minna. Käisin täna siis EMTis ja Elisas ning ühesõnaga ilma paketti omaniku volituseta ei saa midagi liigutada, isegi Elisa iseteenindusest ei saa midagi teha.

          Kommentaar


            Tere ! Äkki oskate mind aidata või vähemal juhul suunata. Huvitab kas rahvaliiga võistkond võib osaleda Eesti karikasarjas ja millal on registreerumise tähtaeg ?
            Vaatan, et lisaks on veel väike karikas. Mis nende vahe on ?

            Kommentaar


              Algselt postitas Zebrette Vaata postitust
              Tere ! Äkki oskate mind aidata või vähemal juhul suunata. Huvitab kas rahvaliiga võistkond võib osaleda Eesti karikasarjas ja millal on registreerumise tähtaeg ?
              Vaatan, et lisaks on veel väike karikas. Mis nende vahe on ?
              esmalt pead registreerima oma meeskonna Rahvaliigasse ja siis saab osaleda ka Eesti 2014/15. aasta karikavõistlustest, Väike karikas on aga vaid II, III ja IV liiga klubidele, sinna rahvaliiga omad ei pääse.

              Kommentaar


                Mis aastaks olid mobiiltelefonid muutunud nii populaarseks, et enne teatrietendusi paluti need hääletu peale seadistada?

                Kommentaar


                  Algselt postitas ericbana Vaata postitust
                  Mis aastaks olid mobiiltelefonid muutunud nii populaarseks, et enne teatrietendusi paluti need hääletu peale seadistada?
                  Täie tõe teadmiseks peaks olema ilmselt 20a staažiga teatrijuht aga pakuks, et teema tõusis probleemiks juba 90 - ndate lõpupäevil.
                  "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                  These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                  Kommentaar


                    Milline (inglisekeelne) betting-foorum siin kusagil teemades ringles (aasta(id) tagasi), kus erialamehed (k.a. Epic äkki?) nõuandeid jagasid? Kolleeg, kes va ullike ainult oma kodukoha (Hispaania) jalkat jagab, sai retsi pisiku külge ja nüüd on peast ulliks läinud, katsun noorsandi väheke suunata-aidata. Tänud ette.

                    Kommentaar


                      Kas Eesti tulumaksusüsteem on siis nii nadis seisus, et riik tahab rahapuudujääke spordiklubidelt tagantjärgi kätte saada? Ise on lubanud stipendiume kasutada ja nüüd siis nõuavad tagantjärgi tulumaksu? Ma saaks aru, kui keelataks stipendiumid ja nõuaks edaspidi kõigilt tulumaksu, aga tagasiulatuvalt? Absurd, eks see ükskord progresseeruva tulumaksuga lõppema peab.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas szandor Vaata postitust
                        Milline (inglisekeelne) betting-foorum siin kusagil teemades ringles (aasta(id) tagasi), kus erialamehed (k.a. Epic äkki?) nõuandeid jagasid? Kolleeg, kes va ullike ainult oma kodukoha (Hispaania) jalkat jagab, sai retsi pisiku külge ja nüüd on peast ulliks läinud, katsun noorsandi väheke suunata-aidata. Tänud ette.
                        olbg.com äkki?

                        Kommentaar


                          Algselt postitas peters Vaata postitust
                          Kas Eesti tulumaksusüsteem on siis nii nadis seisus, et riik tahab rahapuudujääke spordiklubidelt tagantjärgi kätte saada? Ise on lubanud stipendiume kasutada ja nüüd siis nõuavad tagantjärgi tulumaksu? Ma saaks aru, kui keelataks stipendiumid ja nõuaks edaspidi kõigilt tulumaksu, aga tagasiulatuvalt? Absurd, eks see ükskord progresseeruva tulumaksuga lõppema peab.
                          Ütlen ausalt, see on spordiklubide enda täielik rumalus ja liigne ahnus. See on arusaadav, kui näiteks noormängijad saavad oma tasu stipendiumina. Antud olukorras kasutatakse lihtsalt antud võimalust ära ja laiendatakse seda juba treeneritele ja muule personalile, kellel seeläbi kaob igasugune õigus riigipoolsetele hüvedele, nagu arstiabi, tuleviku mõttes ei tiksu ka pensionistaa˛. Rääkimata sellest, milline üleüldine riigi kottimine käib, siin üritati vältida absoluutselt iga maksu, mida ei anna kuidagi õigustada. Seda asja oleks saanud legaalsel teel ka ajada, aga kahjuks jah, enda ahnus maksis nüüd kätte. Skeemivad nagunii kõik, aga mitte nii labaselt.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Epic Vaata postitust
                            olbg.com äkki?
                            Aitüma, seesama jah!

                            Kommentaar


                              On keegi hiljuti Rootsi kruiisil käinud, palju hinnad olid? Tallinki koduleht annab nädalasisesel reisile 59e/kajut, mis tundub kuidagi maru odav, kas sinna lisandub veel sadamaks?

                              Kommentaar


                                Militaristid ja asjahuvilised, palun abi.

                                Osutage palun netiaadressi, kust võiks leida nõukogude miinide-mürskude pilte ja kirjeldusi mingis süstematiseerit ornungis.

                                Poisile kingiti tühi miinikest, nüüd ajame jälgi, et mis ja missugune ja nii.

                                E: isend tuvastet. Saksa betoonmiin. Huvitav värk.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X