320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Tripeldan. Varasemast president Janukovitšist on nüüd saanud Janukovõtš.

    Kommentaar


      Algselt postitas Teiresias Vaata postitust
      Pikka aega on eesti ajakirjandusmaastikul vähemalt spordiuudistes ikka olnud Vitali Klitško ja Klitško, nüüd järsku poliitikauudistes on nimekuju muutunud Klõtškoks? Kas teise valdkonna toimetuse töötajad on keeleuuendustega rohkem sina peal või milles asi?

      Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

      Kommentaar


        Selliseid probleeme usutavasti küll ja küll läbi käinud, aga kuna ma arvutitest suurt ei tea, siis ehk keegi oskab aidata. Probleem selles, et mingi nädal tagasi hakkas uuel arvutil selline jama peale, et ei ole võimalik üheski keskkonnas normaalselt videosid vaadata, lihtsalt ei lae ära. Kasutan netipulka, mis internetis tavalehtedel liikumist ei sega, nädal tagasi sai ilusti ka liikuvat materjali näha.

        Kommentaar


          võibolla on andmemahu piirang täis saanud ja kiirus maha tõmmatud. sel juhul pead lihtsalt uue kuu algust ootama.

          Kommentaar


            Algselt postitas aandres Vaata postitust
            võibolla on andmemahu piirang täis saanud ja kiirus maha tõmmatud. sel juhul pead lihtsalt uue kuu algust ootama.

            Kõlab küll sedasi.
            Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

            Kommentaar


              Keegi ehk teab kas Tallinnas on kuskil müügis Chelsea polo särgid?



              AleCoq sportlandis polnud igatähes.

              Kommentaar


                tean, et keegi ei tea, mis lugu siin taustaks mängib http://www.youtube.com/watch?v=bec8R7OhPd4
                aga äkki keegi ikka teab?

                Kommentaar


                  Üks kommentaator seal arvas, et äkki: This love - Craig Armstrong.

                  Kiirelt üle kuulates oli suht sarnane küll.
                  Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                  Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                  Kommentaar


                    kohe kindlasti ei ole see. tegu ei saa olla ka mingi underground värgiga, sest kui mu nõrk mälu mind ei peta, siis see tuli isegi telekast sama looga

                    Kommentaar


                      Algselt postitas KeRRRt Vaata postitust
                      kohe kindlasti ei ole see. tegu ei saa olla ka mingi underground värgiga, sest kui mu nõrk mälu mind ei peta, siis see tuli isegi telekast sama looga
                      see ongi telekast lindistatud. ma miskipärast arvan, et tegu võib olla spetsiaalselt CL Weekly Showle kirjutatud/mixitud looga. aga jah, olen ise seda siin küsinud ja küsimust internetis kohanud. vastus siiamaani puudub.
                      jokers to the right
                      clowns to the left of me

                      Kommentaar


                        Soovin laenata 2000-3000 eurot 6 kuuks
                        Mis kanaleid pidi see kõige soodsam oleks?
                        Pangad jäävad mängust välja.
                        Слава Україні! Героям слава!

                        Kommentaar


                          Algselt postitas EgoTrip Vaata postitust
                          Soovin laenata 2000-3000 eurot 6 kuuks
                          Mis kanaleid pidi see kõige soodsam oleks?
                          Pangad jäävad mängust välja.
                          Mõni suusasportlane või kergejõustiklane võib-olla?

                          Kommentaar


                            Algselt postitas EgoTrip Vaata postitust
                            Soovin laenata 2000-3000 eurot 6 kuuks
                            Mis kanaleid pidi see kõige soodsam oleks?
                            Pangad jäävad mängust välja.
                            Raadios reklaamib mingi omaraha.ee ennast kui kõige soodsamat. Ilmselt mõistlik võrrelda kõikide sms laenu pakkujate protsente ja otsustada selle järgi.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas zelee Vaata postitust
                              Raadios reklaamib mingi omaraha.ee ennast kui kõige soodsamat. Ilmselt mõistlik võrrelda kõikide sms laenu pakkujate protsente ja otsustada selle järgi.
                              Miks pangad mängust välja jäävad? Ses suhtes, et SMS-laen on ikka kordades hullem, kui pangast kasvõi tarbijalaenu võtta.

                              Kommentaar


                                sama siin, sms-laenud on otse surma minek. Mingil kas smsraha vms oli intress 400%. Mingilt sõbralt/tuttaval pole lepinguga võimalust võtta?
                                THEO HERNANDEZ

                                Kommentaar

                                Working...
                                X