320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Umbes mis ajast läks moodi komme (eriti treeneritel) initsiaale riietusele peale toppida? Seda teevad hetkel pea kõik kraamitootjad pea kõikides suuremates ja väiksemates klubides.


    et temas tmingid man of the matchi küll ei tehta sellepärast,sest kui aus olla ega ta ju midagi väga erilist seal ei teinud,viis aint portugali poolfinaali

    Kommentaar


      CristianoRonaldo-AlexFerguson2.jpg
      See pole eriti uus komme :P
      article-1261575-004FB83400000258-217_468x296.jpg
      FC Bayern München!

      Kommentaar


        Leidsin sahtleid koristades vanu münte, kas neil ka mingit väärtust juba tekkinud on?

        1) Tegemist siis EW 50 sendisega. 1936 aasta väljalase.
        2 Eesti Pank 75 5 kroonine münt. 1994.
        3) EV 90 1 kroonine. 2008.
        sigpic

        Kommentaar


          Selline küsimus, et kui ma taotlesin uut ID kaarti, sest vana ID kaart on kehtivuse kaotanud siis sellele järgi minekuks on mul vaja isikut tõendavat dokumenti. Juhilube mul pole ja pass nagu ma avastasin on samuti kehtivuse kaotanud. Kas siis kehtivuse kaotanud ID kaardi alusel saan ma oma uue ID kaardi ka kätte?
          Giggs will tear you appart.

          Kommentaar


            Algselt postitas krissucool Vaata postitust
            Selline küsimus, et kui ma taotlesin uut ID kaarti, sest vana ID kaart on kehtivuse kaotanud siis sellele järgi minekuks on mul vaja isikut tõendavat dokumenti. Juhilube mul pole ja pass nagu ma avastasin on samuti kehtivuse kaotanud. Kas siis kehtivuse kaotanud ID kaardi alusel saan ma oma uue ID kaardi ka kätte?
            J a h
            308

            Kommentaar


              Salme kultuurikeskuse juures lähim lillepood?

              Kommentaar


                Telefoni äratus on kaks päeva järjest mind tööle hiljaks jätnud, õhtuti kontrollin kõik 3 korda üle, tekib üles äratuskella ikoon ning ütleb et äratus on seatud helisema täpselt nii mitme tunni ja minuti pärast kui mul vaja. Mida on hommikul ei ole on äratus, keegi oskab aidata?

                Kommentaar


                  Kusjuures mul oli sama kala, aga kuna mul telefon vajas niikuinii garantiiremonti(aku paisumine, tüüpviga), siis peale garantiiremonti on ka sellega kõik korras

                  Kuigi ma korraks mõtlesin, et ehk olen ma imeväel liiga hästi magama hakanud(uni on "täismõõdus" pidevalt), siis ma kahtlen selles...
                  et temas tmingid man of the matchi küll ei tehta sellepärast,sest kui aus olla ega ta ju midagi väga erilist seal ei teinud,viis aint portugali poolfinaali

                  Kommentaar


                    Ennem magama minekut kontrollisin 3 korda, et töötaks. Äratust ma muutnud ei ole, lihtsalt nyyd kaks päeva järjest ei ole töödanud. Kui selle huinjaa sealt ekraani päisest alla t6mban on kiri, et kas tahad edasi lykata v6i korrata vms, sellele vajutades hakkab äratus tööle. Äratust seadistades seda ei teki, ehk siis tuleb yleöö.

                    Kommentaar


                      Kunagi elukaaslasel oli mingi sama kamm Samsungiga, garantiis tehti mingi tarkvara uuendus, pärast seda töötas kenasti.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Fouree Vaata postitust
                        Kunagi elukaaslasel oli mingi sama kamm Samsungiga, garantiis tehti mingi tarkvara uuendus, pärast seda töötas kenasti.
                        Google andis ka paar vastust, kus oli mainitud Androidi Jelly Beani selle p6hjusena.

                        Kommentaar


                          Mis programmiga BBC (ja nähtavasti mõni muu väljaannegi) olukordi taaslavastavad/animeerivad?

                          Näide ka siis (Toure oma )

                          BBC football pundits Robbie Savage and Mark Lawrenson look at Chelsea's best hope of stopping Manchester City in Monday's Premier League clash

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Stok
                            Kas Lõuna-Eestis müüakse tanksaapaid kuskil? Eelmised käimad (Alpi-2) ostsin Kroonu Aidast, kui nad veel Tartus tegutsesid, aga enam neid pole.
                            Samelini esinduskauplus asub Tartus aadressil Kastani 48. Kodukal on neil ka mingi hulk mudeleid väljas, aga poes mõistagi rohkem.

                            Kommentaar


                              Oleks vaja üks ülihea laul tuvastada. Kuna telefonil on klahvid, siis Shazamid ja asjad ei aita. Igaljuhul laulu olen kuulnud Sky Plusist ja Energy FMist viimase nädala jooksul. Laulus endal on kerge saksofoni biit ja naisvokaal, mida on üsna vähe. Mis lauluga võiks tegu olla? Aitäh.

                              EDIT: Otsisin seda laulu:

                              Kommentaar


                                On kellelgi aimu, kust Eestist võiks saada kätte sellise asjanduse nagu Grey Goose. Oli mõte ära proovida.
                                sigpic

                                Kommentaar

                                Working...
                                X