320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Tanel Vaata postitust
    On kellelgi aimu, kust Eestist võiks saada kätte sellise asjanduse nagu Grey Goose. Oli mõte ära proovida.
    ja guugl ütleb:

    kahtlustan, et selle maitse tabamiseks peab ikka väga kõva viinanina olema(muidu on raha maitset liiga palju tunda)
    tell your mother, we are hooligans!

    Kommentaar


      Algselt postitas mg Vaata postitust
      ja guugl ütleb:

      kahtlustan, et selle maitse tabamiseks peab ikka väga kõva viinanina olema(muidu on raha maitset liiga palju tunda)
      See käib tavaliselt vastupidi. Viinanina arvestab asja efektiivsusepõhiselt ja ostab selle raha eest 10 pudelit.
      I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

      Kommentaar


        Algselt postitas Tanel Vaata postitust
        On kellelgi aimu, kust Eestist võiks saada kätte sellise asjanduse nagu Grey Goose. Oli mõte ära proovida.
        Liviko Cash & Carry... peaks olema parim hind.
        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

        "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

        "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

        Kommentaar


          Kus saab osta kõige tavalisemaid ujumispükse? Noh, spordipoed müüvad mingeid überkalleid Speedosid, aga kuna ma ei kavatse maailmarekordit rünnata, siis ei taha päris 40 euri pükste eest maksta.

          Kommentaar


            Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
            Kus saab osta kõige tavalisemaid ujumispükse? Noh, spordipoed müüvad mingeid überkalleid Speedosid, aga kuna ma ei kavatse maailmarekordit rünnata, siis ei taha päris 40 euri pükste eest maksta.
            Kui jalutad mööda kaubanduskeskust ringi ja näed vaateaknal bikiine, astu sisse, seal on kindlasti ka mõned meestele mõeldud püksid olemas. Prismas on ka valik olemas.
            BVB - Vaprus

            Kommentaar


              Algselt postitas elx Vaata postitust
              Kui jalutad mööda kaubanduskeskust ringi ja näed vaateaknal bikiine, astu sisse, seal on kindlasti ka mõned meestele mõeldud püksid olemas. Prismas on ka valik olemas.
              Bikiinid ongi ju tavaliselt spordipoodide akendel? Sportlandis müüdi näiteks ainult mingeid tipphainahast pükse või midagi.

              Kommentaar


                Praegu pole eriline rannahooaeg ka, et ujumisriideid suures valikus peaks väljas olema. Võid müüjatelt uurida kas taga või laos on suurem valik. Eks praegu on kasulik hoida sees kallimaid ujumispükse.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                  Bikiinid ongi ju tavaliselt spordipoodide akendel?
                  Mitte alati, on ka mingeid spets sellise kaubaga tegelevaid poode.
                  No basseini hooaeg on siiski aastaringi, pigem isegi talvel.
                  BVB - Vaprus

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                    Kus saab osta kõige tavalisemaid ujumispükse? Noh, spordipoed müüvad mingeid überkalleid Speedosid, aga kuna ma ei kavatse maailmarekordit rünnata, siis ei taha päris 40 euri pükste eest maksta.
                    Internetist saab 40 eurist 10 korda odavamalt. http://www.sportsdirect.com/swimming...s?src=swimming

                    Kommentaar


                      Kas keegi teab millisel saidil on väljas roolijoodikutelt konfiskeeritud autod?

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Felipe Vaata postitust
                        Kas keegi teab millisel saidil on väljas roolijoodikutelt konfiskeeritud autod?
                        Need on maavalitsuste käes. Ehk kui tahad mingis kindlas maakonnas võetud autot, siis pöördu vastava maavalitsuse poole. Lisaks sellele saab sealt odavalt jalgrattaid ja jumal teab mida.



                        10. tervikvarana (pakmena)

                        Lambanahast kasukas, tootekood 208091 N

                        Lambanahast kasukas, tootekood 208064

                        Lambanahast kasukas, tootekood 208043 A

                        alghinnaga 100 eurot (ükssada eurot).



                        Teatage Pohlakule!

                        Kommentaar


                          Mitte, et ma tahaks kasukat osta, aga wtf - 'Pakkumine tuleb esitada kirjalikult, kinnises ümbrikus jne jne'. Hea et faksima ei pea midagi. Miks nad osta.ee's oma nodi ei müü, liiga lihtne oleks?
                          We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                          Kommentaar


                            Mul tuli sellega üks teine mõte. Mida ma teeksin, kui ma oleksin mingil moel uuriv ajakirjanik või nii.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                              Mul tuli sellega üks teine mõte. Mida ma teeksin, kui ma oleksin mingil moel uuriv ajakirjanik või nii.
                              Jah, uuri välja, kellelt nad need kasukad konfiskeerisid ja miks.
                              We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                                Need on maavalitsuste käes. Ehk kui tahad mingis kindlas maakonnas võetud autot, siis pöördu vastava maavalitsuse poole. Lisaks sellele saab sealt odavalt jalgrattaid ja jumal teab mida.



                                10. tervikvarana (pakmena)

                                Lambanahast kasukas, tootekood 208091 N

                                Lambanahast kasukas, tootekood 208064

                                Lambanahast kasukas, tootekood 208043 A

                                alghinnaga 100 eurot (ükssada eurot).



                                Teatage Pohlakule!
                                Pohlak ütles kunagi, et tal on kolm sellist, äkki on hoopis Kose maavalitsus neile näpud taha ajanud

                                Tahaks neid autosid näha, mis ära võetud on joobaritelt, seal võib kommirahaga mingeid asjalikke aparaate leida...

                                Kommentaar

                                Working...
                                X