320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kuidas oleks Androidil võimalik jalkamänge striimida? Oskab keegi soovitada mõnd head äppi või usaldusväärset lehekülge, mis ei viska miljonit pop-up-i lahti?

    Kommentaar


      Algselt postitas olegtoivo Vaata postitust
      Kuidas oleks Androidil võimalik jalkamänge striimida? Oskab keegi soovitada mõnd head äppi või usaldusväärset lehekülge, mis ei viska miljonit pop-up-i lahti?
      Mina kasutan watch football live stream nimelist. Seal on kaks varianti, kas flash (väidetavalt tavapäraselt paljude reklaamidega) või sopcast, mida ta ka installida tahab kohe. Reklaame peab appis liikudes ka sulgema, aga see pole suur vaev. Kui nett on mõistlik, siis peaks vast töötama küll. Jama on aga see, et enne mängu vähemalt sopcasti tööle ei saa panna, ehk siis on list, aga kui minu soovitav mäng pole veel alanud, siis pole ta link.
      Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

      Kommentaar


        Kas keskturul on kuskil võimalik kaardiga maksta?

        Kommentaar


          Sotsid lahkavad ka rumalaid küsimusi

          Kella 11-17 kestval foorumil esinevad Euroopa Sotsiaaldemokraatliku Partei naisteorganisatsiooni president Zita Gurmai, SDE esimees Sven Mikser ning riigikogu liige Marianne Mikko.

          Avaettekannetele järgnevad paneeldiskussioonid, kus arutatakse, kellele on palgalõhe kasulik, kas naine on kerge olla ning kas võrdõiguslikkus tapab seksi.

          Kommentaar


            Riiete poed internetis peale sports directi?

            Kommentaar


              Algselt postitas Felipe Vaata postitust
              Riiete poed internetis peale sports directi?
              mandmdirect.com ?
              varupallivarupumpaja

              Kommentaar


                kuna pole ennem trahvidega tegemist teinud, siis sain eesti politseilt helkurita käimise eest trahvi. muidugi ununes see ära ja paar päeva on tähtajast möödas. kas oleks see targem nüüd kohe ära maksta või on sealt pigem tulemas mingisugune intressidega summa uue kirja näol?
                Algselt postitas Tofoa
                Man City fännamine keedab muidu normaalsete inimeste ajud päris pehmeks.

                Kommentaar


                  Algselt postitas NOT Vaata postitust
                  kuna pole ennem trahvidega tegemist teinud, siis sain eesti politseilt helkurita käimise eest trahvi. muidugi ununes see ära ja paar päeva on tähtajast möödas. kas oleks see targem nüüd kohe ära maksta või on sealt pigem tulemas mingisugune intressidega summa uue kirja näol?
                  maksa kohe ära, muidu tuleb mingi aeg kohtutäituriga tegemist teha ja siis peab mingi 40 € talle ka maksma.
                  omast kogemusest, läks ükskord meelest ära, et trahvi sain.
                  tell your mother, we are hooligans!

                  Kommentaar


                    Xperia M

                    Kirjutab, et saadaval uus süsteemiuuendus ning vajab selleks arvutit. USB'ga taha lükates midagi ei juhtu. Ei leia ka arvutis ega moblas vastavat kohta, kus saaks laadimist alustada vms.
                    Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                    Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                    Kommentaar


                      Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
                      Xperia M

                      Kirjutab, et saadaval uus süsteemiuuendus ning vajab selleks arvutit. USB'ga taha lükates midagi ei juhtu. Ei leia ka arvutis ega moblas vastavat kohta, kus saaks laadimist alustada vms.
                      Sony PC Companion või Sony Update Service. Ära unusta backupida.
                      Once a Gooner, always a Gooner

                      Kommentaar


                        Algselt postitas mongol Vaata postitust
                        Sony PC Companion või Sony Update Service. Ära unusta backupida.
                        Tänud
                        Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                        Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                        Kommentaar


                          kas mingi seadus või määrus reguleerib kontoris oleva õhuniiskuse norm väärtusi? Et kas ma saan tööanda kohtusse anda kui kontoris liiga kuiv õhk on ja see mu tervist rikub?

                          Kommentaar


                            Kas on mõtet osta seda MM ametliku ajakirja, mis kuskil 6 eurtsi maksab?
                            Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                            Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                            Kommentaar


                              Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                              kas mingi seadus või määrus reguleerib kontoris oleva õhuniiskuse norm väärtusi? Et kas ma saan tööanda kohtusse anda kui kontoris liiga kuiv õhk on ja see mu tervist rikub?

                              Kommentaar


                                Lugesin/nägin kuskilt, et kui puu on vigastatud ja sinna kasvab aastatega see suur nagu... kasvaja vms külge, siis puussepad maksavad selle eest päris head hinda. Kas see vastab ka tõele?

                                Ette tänades!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X