320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kui peaksite tegema 6-10-aastastele lastele jalgpalliviktoriini, siis mis võiksid olla küsimused, millele nad ka vastata oskaksid?

    Kommentaar


      Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
      Kui peaksite tegema 6-10-aastastele lastele jalgpalliviktoriini, siis mis võiksid olla küsimused, millele nad ka vastata oskaksid?
      8-9-aastaselt teadsin kõige suuremaid maailmatähti juba küll. Väga kaugele ronaldodest-messidest ei maksa ilmselt minna.
      the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
      because belle of st mark is a beauty extraordinaire

      Kommentaar


        Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
        Kui peaksite tegema 6-10-aastastele lastele jalgpalliviktoriini, siis mis võiksid olla küsimused, millele nad ka vastata oskaksid?
        nädalapalk, automark, tüdruksõbra nimi, armukese nimi ja kes venna naist kepitas ning kes mis firma jalatseid kannab
        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

        "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

        "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

        Kommentaar


          Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
          nädalapalk, automark, tüdruksõbra nimi, armukese nimi ja kes venna naist kepitas ning kes mis firma jalatseid kannab
          Pakkusin korraldajale välja. Giggsi küsimus keelati kohe ära Muidu hea pakkumine.

          Kommentaar


            olen viimasel ajal palju aega veetnud 8 aastase sugulasega. isa ja ema on kõvad spordi inimesed ja ise on juba 5 aastat jalgpalli mänginud aga kõik david beckhamid, brasiilia ronaldod/rivaldod, zidane, mart poomid ja andres operid on tundmatud suurused. neymar, messi, ronaldo, ibrahimovic ja mingil määral wayne rooney, kahju..
            forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

            Kommentaar


              Algselt postitas Even Vaata postitust
              olen viimasel ajal palju aega veetnud 8 aastase sugulasega. isa ja ema on kõvad spordi inimesed ja ise on juba 5 aastat jalgpalli mänginud aga kõik david beckhamid, brasiilia ronaldod/rivaldod, zidane, mart poomid ja andres operid on tundmatud suurused. neymar, messi, ronaldo, ibrahimovic ja mingil määral wayne rooney, kahju..
              No ma ka ei tea siiani väga, et kes seal 1986. aasta MM-l peale MAradona midagi tegid.

              Kommentaar


                Kas on mingit fakti või teadusliku materjali mis tõestab, et klaaspakend muudab joogi maitset? Näiteks minu ja paljude mu sõprade arust on klaaspudelis coca-cola kõvasti parema maitsega kui tavaline purgikoka või pudelikoka. Kui hakata mõtlema, siis klaaspudelis mineraalveed maitsevad ka kõvasti paremini.

                Kommentaar


                  Algselt postitas erxu Vaata postitust
                  Kas on mingit fakti või teadusliku materjali mis tõestab, et klaaspakend muudab joogi maitset? Näiteks minu ja paljude mu sõprade arust on klaaspudelis coca-cola kõvasti parema maitsega kui tavaline purgikoka või pudelikoka. Kui hakata mõtlema, siis klaaspudelis mineraalveed maitsevad ka kõvasti paremini.
                  Oeh, ma kusagilt mäletan, et seda nimetati oksüdeerumiseks, mis plastpudelis toimuvat, aga see on ka täpselt selline, et kusagilt midagi mäletan. Aa, see oli vist American Psycho raamatus, kus see tropp jauras, et klaaspudelist tuleb kõike osta või midagi. Ah, ei mäleta. Aga maitse on teine küll. Seda siis eriti mineraalpudelite puhul, kuna kallimaid mineraalvärke sa plastpudelist niiehknaa ei saa.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas erxu Vaata postitust
                    Kas on mingit fakti või teadusliku materjali mis tõestab, et klaaspakend muudab joogi maitset? Näiteks minu ja paljude mu sõprade arust on klaaspudelis coca-cola kõvasti parema maitsega kui tavaline purgikoka või pudelikoka. Kui hakata mõtlema, siis klaaspudelis mineraalveed maitsevad ka kõvasti paremini.
                    mitte klaaspudel, vaid plekk ja plastmass muudavad joogi maitset.
                    alumiinium on väga aktiivne metall, et ilmselt sealt mõningat tuleb joogi sisse ka.
                    plastik on nafta ja sealt eritub samamoodi joogi sisse igasugu toredaid ühendeid.
                    klaas on suures osas kvarts, mis on stabiilne.

                    ja koka koola puhul on tegemist suht tugeva happega, mis omakorda lahustab seda ümbritsevat materjali.
                    tell your mother, we are hooligans!

                    Kommentaar


                      Algselt postitas mg Vaata postitust
                      mitte klaaspudel, vaid plekk ja plastmass muudavad joogi maitset.
                      alumiinium on väga aktiivne metall, et ilmselt sealt mõningat tuleb joogi sisse ka.
                      plastik on nafta ja sealt eritub samamoodi joogi sisse igasugu toredaid ühendeid.
                      klaas on suures osas kvarts, mis on stabiilne.

                      ja koka koola puhul on tegemist suht tugeva happega, mis omakorda lahustab seda ümbritsevat materjali.
                      Alumiiniumpurgil peaks sees olema polümeerikiht, mis ei lase joogil ja metallil mürgeldama hakata.
                      I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

                      Kommentaar


                        Purgid on seest kaetud õrna plastiku kihiga, ei tule sul mingit alumiiniumi sinna. Välja valatuna ei usu, et maitse erinevust on. Otse purgist juues mekid ja haistad metalli. Teadagi et 50% maitsest on lõhn.

                        Purgis seisab õlu paremini. Pudel muidugi esteetilisem ja see kindlasti lisab ka veel maitsele juurde.
                        Inter - ausaim klubi Itaalias.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Halb ründaja Vaata postitust
                          Purgid on seest kaetud õrna plastiku kihiga, ei tule sul mingit alumiiniumi sinna. Välja valatuna ei usu, et maitse erinevust on. Otse purgist juues mekid ja haistad metalli. Teadagi et 50% maitsest on lõhn.

                          Purgis seisab õlu paremini. Pudel muidugi esteetilisem ja see kindlasti lisab ka veel maitsele juurde.
                          a selle peale me ei tulngi, et pool suud on metalli ümber.
                          aga polümeer on ju tavaline plastik.
                          tell your mother, we are hooligans!

                          Kommentaar


                            Kas FB grupis on võimalik viia läbi rohkem kui kümne erineva valikuvariandiga hääletust? Tundub, et võimatu, aga äkki on ikkagi mingi variant. Tahaks FB keskkonnas asja selgeks teha, mitte rahvast kuhugi välisele lehele suunata.

                            Kommentaar


                              On keegi kursis sellega et kas on võimalik kuskilt aastate taguseid vorme tellida?
                              image3020.jpg - sellist toodet otsin taga.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Halb ründaja Vaata postitust

                                Purgis seisab õlu paremini. Pudel muidugi esteetilisem ja see kindlasti lisab ka veel maitsele juurde.
                                jah? Kunagi lugesin ja uurisin klaaspudel vs plekkpurk õllede kohta. Üks asi mis erinevust tekitab on kokkupuutepinna suurus õhuga. Sellega seoses pidi olema ka vahe, kas klaaspudelit hoida külmikus pikali või püsti.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X