320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Hei! Oleks tarvis 3. jaanuar vastu 4. jaanuar Tallinnas leida odav hotell. Päris hea oleks, kui hotell asuks Lasnamäe Kergejõustikuhalli lähedal. Soovitusi!?
    The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

    Kommentaar


      Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
      Soovitusi!?
      süsti pähe kiiremas korras

      Kommentaar


        Algselt postitas Scooter Vaata postitust
        Tatoo Studio?
        mingit kodulehte või asukohta?
        forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

        Kommentaar


          Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
          Hei! Oleks tarvis 3. jaanuar vastu 4. jaanuar Tallinnas leida odav hotell. Päris hea oleks, kui hotell asuks Lasnamäe Kergejõustikuhalli lähedal. Soovitusi!?
          Odavat hotelli tõenäoliselt üsna raske leida.

          Mahtra tänavalt bussiga ca 10 mintsa sõitu:


          Või kui ikka hotelli tahad, siis 10 mintsa jalutamist. Hinnad muidugi suts krõbedamad:
          Susi Bürookeskuse äripinnad asuvad Tallinna kesklinnast vaid 10-minutilise autosõidu kaugusel. Üüritavat pinda on kokku 7100 m2 ja võimalik on üürida pinda alates 18 m2.
          May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

          Kommentaar


            Algselt postitas Scooter Vaata postitust
            Tatoo Studio?
            Algselt postitas Evu Vaata postitust
            mingit kodulehte või asukohta?
            Tattoo studio on iga teise stuudio nimes. Googelda väheke ja leiad valikuid üsna mitmeid
            May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

            Kommentaar


              Pusha, Liva, Sandman, Malice, Pharrell - Play Your Part
              Kellelgi on jagada? Ette tänades.

              Kommentaar


                arvutimehed?! Nuss Windows Genuine jamaga! Ei saa lahti sellest, rsk!
                Minu cd-key'd ta enam ei tunnista - ütleb et see ei sobi ja kõik. Ja jumalast aus asi peaks olema, mitte mingi piraat! Mida perset ma teen nüüd?
                olgem kristlased, vabandused on esitatud

                Kommentaar


                  suure hädaga võid muidugi 112 valida või siis googeldada

                  Kommentaar


                    Algselt postitas TeeleS Vaata postitust
                    Pusha, Liva, Sandman, Malice, Pharrell - Play Your Part
                    Kellelgi on jagada? Ette tänades.


                    Sealt saab.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas zaz Vaata postitust
                      arvutimehed?! Nuss Windows Genuine jamaga! Ei saa lahti sellest, rsk!
                      Minu cd-key'd ta enam ei tunnista - ütleb et see ei sobi ja kõik. Ja jumalast aus asi peaks olema, mitte mingi piraat! Mida perset ma teen nüüd?
                      Kui sa juhtud Postimeest tellima, siis vaata viimased Arterid läbi, seal minumeelest oli midagi sellest teemast juttu.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                        suure hädaga võid muidugi 112 valida või siis googeldada
                        guugöl näitas paar piraadinippi, ei toiminud nagu...
                        aga tänud Shermann... aegajal tuuakse koju Postimeest, et uurin sealt :P
                        olgem kristlased, vabandused on esitatud

                        Kommentaar


                          Algselt postitas zaz Vaata postitust
                          arvutimehed?! Nuss Windows Genuine jamaga! Ei saa lahti sellest, rsk!
                          Minu cd-key'd ta enam ei tunnista - ütleb et see ei sobi ja kõik. Ja jumalast aus asi peaks olema, mitte mingi piraat! Mida perset ma teen nüüd?
                          Vista? Oled uue kõvaketta vms riistvara installinud? Sest sel juhul üsna tüüpiline. Ei tea, kas on päris sarnane juhus, aga mul oli mitte väga ammu selline keberniit täiesti uue arvutiga, mida ilmselt keegi letitöötajast türnüffel oli salongis juba näppind. Nii või teisiti, asi leidis, et juba poes pealepandud vista on pira ja tahtis samamoodi registreerimist. Product key sissepeksmisest abi null - arvas, et see olla juba kasutusel. No fain, eksole. Aga lahti sain nii:

                          katsu installimise käigus jõuda variandini, kus pakutakse võimalust asja telefoni teel aktiveerida - seda teegi. Vajaliku telefoninumbri peaks ta sulle minu mäletamist mööda ise ette andma. Ma ka algul sellest vaatasin mööda, sest arvasin, et sel juhul saad mingi Bangladeshis asuva laptopiga "inglise keeles rääkida", aga see on pmtslt microsofti eesti klienditugi lihtsalt. Vastab sulle seal tülpind häälega taat, kes vist päevast päeva muud peale selle probleemi lahendamise ei teegi. Räägid mure ära talle (igaks petteks tasub kohe ära mainida, et on sul seaduslik asi, mis ei lähe tööle, aga no samas ega nad ei viitsi iial täpsemalt pinnida ka). Kui sul mingit koodirida selleks hetkeks ekraan täis ei ole, siis tüüp juhendab sind, kuidas need sinna saada. Loed need koodid ette talle. Siis loeb tema omakorda samasuguse rodu, mille sina pead lahtritesse toksima. Ja ongi kõik. Kõlada võib keeruliselt, praktikas võttis ehk max viis minti aega. Viola.

                          ja vabandan ette, kui oli natuke segane selgitus või kui mõni samm vahele jäi, a ma tegin seda õige mitu kuud tagasi ja hoobilt ei suuda praegu netist adekvaatsemat lehekülge kah miskipärast leida. Ehk oli siiski abi.


                          edit: ahjaa, see läks meelest, et enne hommikut pole mõtet ennast kettasse ajada, nad ainult vahemikus 8-20 elutsevad.
                          armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Epic Vaata postitust
                            Oleks vaja mingit viie minutilist videoklipi vihmast, üksindusest, tahtejõust või millegist, mis nende eelnevatega veel võib seonduda.

                            Oskab keegi kuhugi juhatada?
                            palun. http://www.riemurasia.net/jylppy/media.php?id=25834
                            Ara mind nyyd hukka m6ista, ma otsisin suht kaua seda.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas aanvaller Vaata postitust
                              palun. http://www.riemurasia.net/jylppy/media.php?id=25834
                              Ara mind nyyd hukka m6ista, ma otsisin suht kaua seda.
                              Ovotsioonid!

                              Kommentaar


                                tra saunaga mingi jama
                                ehitasime endale eelmine aasta sauna
                                korsten on üks
                                kaminast läheb otse ülesse ja üleval on toodud leiliruumi korsten (ca 6m) korstnasse
                                kõik oli ilus kena, kuni...
                                kütsime, ning vaatasin, et lagi imelikult märg ja must
                                läksin ülesse, ning asi selline. korsten märg, ning nõgi tilgub lae põrandale ja sealt imbub läbi lae
                                miks korsten püsib märjana? kuidas saab asi olla nõgine, kui korsten on aasta vana ja hiljuti hooldatud?
                                oskab keegi midagi soovitada või teha?

                                P.S.korstnal puudub müts
                                Слава Україні! Героям слава!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X