320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    keegi kütab plastiku, kile, liimpuidu vms?

    Kommentaar


      vahetame ära

      Kommentaar


        tuleb osta ipod lollakad
        forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

        Kommentaar


          kus rotipoegi saab? lemmikloomapoodides on olnud kas liiga vähe (st 1 järgi) või liiga vanad (peale vaadates juba 4-5 kuud)

          Kommentaar


            Algselt postitas yheksa Vaata postitust
            Kas kellelgi on lugu "Jõuluaeg"? Lastakse toda hommikuti R2's ca kella 9:45 aeg mingi nö lauluvöistluse raames. Igal hommikul on vastaseks uus laul, kes rohkem hääli sab, see on vöitja.
            "Käes on jõuluaeg...ouo" - üliajuvabalugu.
            Esitaja nimi on: E&K I.N. Project, pala pealkiri: "Jõuluaeg".
            See lugu on pärit meie teeneka saatejuhi Rein Vaderi erakogust, kassetilt, mis kusagil 1994. aastal talle raadiosse saadeti. Meid kummitab nüüd küsimus - kes on need endised räpihuvilised noorukid ja mis neist tänaseks saanud on?
            Kuula pala näidist ja kui tead tegijate tausta, kirjuta meile aadressil silmadlahti@err.ee


            Kuulata saab seda üllitist siit.
            Kas sinu kommipood on ikka küllalt autentne?

            Kommentaar


              Algselt postitas norsk Vaata postitust
              Esitaja nimi on: E&K I.N. Project, pala pealkiri: "Jõuluaeg".
              See lugu on pärit meie teeneka saatejuhi Rein Vaderi erakogust, kassetilt, mis kusagil 1994. aastal talle raadiosse saadeti. Meid kummitab nüüd küsimus - kes on need endised räpihuvilised noorukid ja mis neist tänaseks saanud on?
              Kuula pala näidist ja kui tead tegijate tausta, kirjuta meile aadressil silmadlahti@err.ee


              Kuulata saab seda üllitist siit.
              Hõuli fakk...

              Kommentaar


                Mis hõuli fakk? Sina tegid, jah??!
                Kas sinu kommipood on ikka küllalt autentne?

                Kommentaar


                  Algselt postitas norsk Vaata postitust
                  Mis hõuli fakk? Sina tegid, jah??!
                  Õnneks mitte. aga mul on umbes sama kenjaalseid laule sest ajast. Bändi nimeks oli Suslikud ja mina olin räppija osas:$

                  Kommentaar


                    Kommentaar


                      sa pead näitama, et disktiminat (lahendivalemist) tuleb reaalarv

                      Kommentaar


                        Algselt postitas dannar Vaata postitust
                        Õnneks mitte. aga mul on umbes sama kenjaalseid laule sest ajast. Bändi nimeks oli Suslikud ja mina olin räppija osas:$
                        Pane netti üles!

                        Kommentaar


                          Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                          sa pead näitama, et disktiminat (lahendivalemist) tuleb reaalarv
                          ? .

                          E: Diskriminant tuleb (3a-b)(3a-b)

                          Kommentaar


                            diskriminat on see elukas mis ruutjuure all on

                            Kommentaar


                              Seda ma tean. Aga kuidas ma näitan, et ta tuleb reaalarv?

                              Kommentaar


                                Võin noh sa juba oled pmst ära teinud ju...Sellest elukast mis said, saad ruutjuure ära võtta ju, jääb |3a-b|, mis on reaalarv igatahes ju.

                                Ja selle asja pead seal veel liitma jaa jagama mingi asjaga, mis jätab selle ikka reaalarvuks.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X