320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Mis värvi oli Napoleoni valge hobune ?

    Kommentaar


      Lilla .
      DELFI kommijad ahju!

      Kommentaar


        Algselt postitas Hampton Vaata postitust
        Lilla .
        Loll, Sa ei tea midagi, vikerkaare värvi oli!
        The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

        Kommentaar


          Kas orkutis saab nii ka panna, et keegi teine peale iseenda ei näe enda skräppe?

          Kommentaar


            Algselt postitas TeeleS Vaata postitust
            Kas orkutis saab nii ka panna, et keegi teine peale iseenda ei näe enda skräppe?
            Saab küll. Peale skräpi lugemist kustutad skräpi kohe ära.
            Üldiselt on selline jama lugu, et seadistustes on kõige privaatsem level selline, kus sõbrad siiski näevad lugeda, kuid võõrad mitte, ammugi siis välismaalased mitte.

            Kommentaar


              orksihaid teavad rääkida, et välismaalased võivad ka sõbrad olla....

              Kommentaar


                Algselt postitas Epic Vaata postitust
                Mis pop-up see kohati foorumis tekkida tahab?
                Kas mul on luulud siis?

                Kommentaar


                  ei tea...mul pole küll midagi. Samas õpetasin oma tulerebasele mingid jõledused ära kaotama ka mingi aeg tagasi...kui siin mingid roppused inimesi kottima oli pandud

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Epic Vaata postitust
                    Kas mul on luulud siis?
                    see tahtis tekkida miskises pildi teemas kellegi postitatud pildi peale.
                    Algselt postitas JT8055
                    Olge aktiivsemad!

                    Kommentaar


                      Kui keegi j_neutron07 nimeline isik lisab sind msni siis keeldu, see on kohutav viirus. See on kõvaketta tapja .Kui keegi su listist selle sisse paneb on ka sul viirus.Saatke see kõigile kontaktidele oma listis ... blablabla.

                      Sain sellise meili orkuti kaudu. Kas selline asi on üldse reaalne või on tegu mingi BS smämmiga?
                      Joga Bonito!!!

                      Kommentaar


                        ilmselge pask. Kui oleks mingi selline viirus, siis võiks see olla mingi suvaliste erinevate nimedega. Aga kui keegi sellega poolel maailmal sita püksi tegi, siis päris keenja

                        Kommentaar


                          Algselt postitas daywalker Vaata postitust
                          Kui keegi j_neutron07 nimeline isik lisab sind msni siis keeldu, see on kohutav viirus. See on kõvaketta tapja .Kui keegi su listist selle sisse paneb on ka sul viirus.Saatke see kõigile kontaktidele oma listis ... blablabla.

                          Sain sellise meili orkuti kaudu. Kas selline asi on üldse reaalne või on tegu mingi BS smämmiga?
                          Spam, spam, spam, spam...
                          "You didn't realize that they had guns? Big, long, dangerous machine guns. With war criminals attached to the trigger."

                          RocknRolla (2008)

                          Kommentaar


                            Probleem on selline, et kasutan firefoxi aga alles hiljuti hakkasid tulema pop-up aknad mulle Internet Exploreris, kuidas ma pop-aknaid kinni saan panna? Kas visata kogu Explorer minema? Jah, ma imen vilinal.
                            help

                            Kommentaar


                              Kui mu telefoni jaoks oli ostuga kaasas näiteks 750 mAH-ine aku, nüüd aga panen sinna sisse 1000 mAH-ise aku, mis mõju sel telefonile on?

                              Kommentaar


                                peab kauem vastu?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X