320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kui kindlustus on tehtud kasutaja nimele, siis koef tõuseb kasutajal, kui omaniku nimele, aga avarii teeb kasutaja, tõuseb koef omanikul.
    armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

    Kommentaar


      Algselt postitas Triklosan Vaata postitust
      http://www.justsocca.com

      Kui suur on postikulu Eestisse?
      13 paundi minu tellimise ajal aka u 2 aastat tagasi.

      Kommentaar


        Mis on kannelkamber?

        Kommentaar


          Algselt postitas TeeleS Vaata postitust
          Sooviks ka gümnaasiumi keemiaga natuke abi. Kes oleks nõus natuke aitama, äkki jätab pm-i.
          Konsulteeri Märt Ringmaaga
          The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

          Kommentaar


            Algselt postitas TeeleS Vaata postitust
            Mis on kannelkamber?

            Kommentaar


              Mis ajaks ühe tavalise türklase närvi,(ehk siis mida nad vihkavad et neile öeldakse) ?
              >>

              Kommentaar


                Algselt postitas NIRK Vaata postitust
                Mis ajaks ühe tavalise türklase närvi,(ehk siis mida nad vihkavad et neile öeldakse) ?
                sõnade "Armeenia" ja "genotsiid" ühes lauses mainimne peaks keskmise jorsi puhul ehk töö ära tegema.
                armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                Kommentaar


                  ja allah on...
                  Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                  Ott Järvela

                  Kommentaar


                    Algselt postitas vincent Vaata postitust
                    sõnade "Armeenia" ja "genotsiid" ühes lauses mainimne peaks keskmise jorsi puhul ehk töö ära tegema.
                    Webcam ja naked freaks?
                    slimm.ee

                    Kommentaar


                      Algselt postitas ELauter Vaata postitust
                      kuskohast tantsutüdrukuid leida
                      Kõige lihtsamini peaksid olema ära sebitavad käsipallimeeskonna Chocolate Boys chikid, nemad võtavad igasugustest üritustest osa, kuna Kruudal ka pappi pole siis annavad end nad veel odavamalt kätte . Sa vist tahad nad rannajalgpalli sebida, vutis olid nad kunagi vist JK Piraaja 10. aastapäeva mängul ning viimati olid nad platsis FIGHT NIGHT 4 nimelisel üritusel kus nad panid ka päris hästi. Ilusad on nad ka

                      Kommentaar


                        ohohh vaatab siin jah randa pärnus neiud olemas aga pole veel kindlad
                        kuskohast nendega ühendust saab ?
                        www.ehrakennus.ee
                        Ja kõigile teadmiseks ma pole Envar, ta on mu vend !

                        Kommentaar


                          Pole kaua aega betfairis ennustanud ja betfair punkte on kole vähe. Et siis otsin kedagi kellel oleks 100 või enam punkti, et mingitele andmetele ligi pääseda. Magistritöö jaoks siis see

                          Kommentaar


                            Sain täna Arki sõidueksami tehtud ja tahtsin küsida et kas ikkagi enne sõita ei või kui load päris kätte olen saanud?

                            Kommentaar


                              selle papilätakaga, mida nad autokooli tunnistuseks kutsuvad peaksid tohtima, kui seal see ARK-i tempel on. Minu ajal vähemalt käis nii see asi

                              Kommentaar


                                ok aga mul ARK-i templit seal pole ja noh ei käinud täna uurimas ka

                                Kommentaar

                                Working...
                                X