320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Felipe Vaata postitust
    http://www.youtube.com/watch?v=xn2GTQLgDPQ siin videos, kohe peale wremja sissejuhatavat lõiku, hakkab üks lugu mille järgi Põldroos tantsib, on kellelgi õrna aimu mis lugu see on ?
    Scatman Johni laul on see seal. Aga mingi remix vist. Vähemalt keegi teine laulab.

    Ahhaa, Scatgirl on see.
    The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

    Kommentaar


      Algselt postitas nag70 Vaata postitust
      kust saab tartus sellist mütsi osta, vansi poed läbi käidud, seal mingid pede emo ruudulised mütsid...
      teil seal provintsis misikist sportlandi poodi pole? sellistes oli vähemalt kunagi siukseid NY omasid ikka lademetes.
      armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

      Kommentaar


        Kas ma olen õigesti asjast aru saanud, et Kalev Sport on nüüd "TV4" ja lisaks on olemas mingi telekanal "Neljas"? Kes klound sellise nime valis kalev spordi asemele? ja kes see loll selle heaks kinnitas? Kas see nagu segadust ei tekita. Ma usun küll et päris palju võib neid omavahel näiteks sassi ajada

        Kommentaar


          Neljas lõpetas tegebuse ära ju. Niiet mingit segadust ei tohiks tekkida

          Kommentaar


            või nii...Siis küll.

            Kommentaar


              No ma ei tea, praegu tegin teleka lahti ja vaatasin täitsa edukalt Neljandat.
              The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

              Kommentaar


                Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                Kas ma olen õigesti asjast aru saanud, et Kalev Sport on nüüd "TV4" ja lisaks on olemas mingi telekanal "Neljas"? Kes klound sellise nime valis kalev spordi asemele? ja kes see loll selle heaks kinnitas? Kas see nagu segadust ei tekita. Ma usun küll et päris palju võib neid omavahel näiteks sassi ajada
                vähe sellest, et Neljas peaks selle kuuga oma tegevuse lõpetama kuulub see kanal täpselt samale omanikfirmale nagu TV4(endine Kalev Sport)
                olgem kristlased, vabandused on esitatud

                Kommentaar


                  jess, selge. Saada pilt aadressile
                  tattoo[at]gmail.com

                  Kommentaar


                    Kas on keegi kursis, et kuskil lähedal (Soome, Rootsi, Läti ja äärmisel juhul Peterburi) jalgpalliklubides on sellised testimised või katsed, et testimisepäev ja vabatahtlikud saavad tulla testimistele. Heade oskustega tüübid võetakse klubisse treeningutele ja kehvemad lähevad noruspäi koju. Tean, et vähemalt Saksamaal on mõningates klubides selline võimalus olemas. Vb on Eestiski, aga kuulnud küll pole.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas aanvaller Vaata postitust
                      Kas keegi eestimaalane on endale teinud tattoo, kus on mingi Eesti vutimeeskonna logo
                      Kui on siis andke teada.
                      plaanis on aga pole siiani jõudnud veel.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Aadu ja viinad
                        Sellisel juhul kui teha siis ikka riista peale
                        lemmikklubist ikka ei urineeriks ju
                        FC Flora

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Aadu ja viinad
                          Sellisel juhul kui teha siis ikka riista peale
                          Mkm. Erektsiooni tekkides venib logo pikaks.
                          Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                          Algselt postitas taku*
                          Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Kasper Vaata postitust
                            Mkm. Erektsiooni tekkides venib logo pikaks.
                            Siis tuleks erektsiooni ajal tatoveerida
                            The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                            Kommentaar


                              Vincent. suured tänud abi eest
                              Слава Україні! Героям слава!

                              Kommentaar


                                nüüd me kõik ootame pilti, kus sina oled selle capiga.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X