320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti koondise staaridega suhtlemine.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Eesti koondise staaridega suhtlemine.

    Siia palun postitada kõik seigad, mis Teil on olnud koondise mängijate ja muude koondisega seotud inimestega.

    #2
    Nägin pealt kuidas mingi tüdruk pärast Ekvatoriaal-Guinea mängu tegi seal Alekoki allruumis Kingiga intervjuud ja siis küsis särgi ka endale. Saigi :| Ei tea, kes see tüdruk oli.

    Kommentaar


      #3
      Eile käisin Kalev Spa-s saunas ja ka Martin Reim oli seal. Meil arenes seal ka väikestviisi vestlus.
      Viskasin leili ja tundsin et natukene oleks juurde vaja ja siis küsisin Reimilt: "Viskan juurde?"
      Reim vastas: "Jah".
      Viskasin siis kopatäie juurde...

      Rohkem tol hetkel vestelda ei julgenud, aga leian et siitmaalt on järgmine kord väga hea vestlust edasi arendada.

      Kommentaar


        #4
        Oligi kuidagi liiga vaikne. Sul saavad alati juuni keskel rohud otsa?
        INTER ARMA CARITAS

        Kommentaar


          #5
          Kord Nõmme ujulas oli minuga samal ajal ujumas Nõmme Kalju võistkond. Isklikult ujusin Terehoviga vb. oli mõni muu bras ka,seda ei tea nii täpselt aga Terehov oli kindlalt ühel rajal, ja Kalju treener oli minuga ühes Saunas pärast mida ta eriti ei kannatanud!

          Kommentaar


            #6
            Ma pakun, et võiks pealkirja muuta. Minu teada lahkus viimane staar 10. juunil koondisest.

            Kommentaar


              #7
              Ma olen Poomilt autogrammi küsinud. Päris sõbralik tundus.

              Ja kunagi pärast mingit euromängu küsisin kogu Levadia meeskonnalt autogramme. Samamoodi kõik tundusid sõbralikud.

              Kommentaar


                #8
                Algselt postitas salajane33 Vaata postitust
                Ma pakun, et võiks pealkirja muuta. Minu teada lahkus viimane staar 10. juunil koondisest.
                Eesti mõistest staarid siis ehk, Klavan, Oper, Piiroja on kindlasti meie mõistest staarid.

                Kommentaar


                  #9
                  Algselt postitas zip Vaata postitust
                  Eesti mõistest staarid siis ehk, Klavan, Oper, Piiroja on kindlasti meie mõistest staarid.
                  Ojamaa ka peaks ja võiks olla juu

                  Kommentaar


                    #10
                    Mõne jaoks võib ka 4. liigas mängiv koondislane staar olla.

                    Kommentaar


                      #11
                      Algselt postitas zip Vaata postitust
                      Eesti mõistest staarid siis ehk, Klavan, Oper, Piiroja on kindlasti meie mõistest staarid.
                      Siis peab ju siia kirjutama ainult Klavani, Operi või Piirojaga suhtlemisest, mitte ka teisi. Sellepärast oleks mõistlik, kui pealkiri muudetakse: "Eesti koondisega suhtlemine"

                      Kommentaar


                        #12
                        Algselt postitas salajane33 Vaata postitust
                        Siis peab ju siia kirjutama ainult Klavani, Operi või Piirojaga suhtlemisest, mitte ka teisi. Sellepärast oleks mõistlik, kui pealkiri muudetakse: "Eesti koondisega suhtlemine"
                        No pole mõtet selle kallal vaielda, iga ühe jaoks võib keegi erinev olla staar, mõne jaoks on võib olla Saag staar.

                        Kommentaar


                          #13
                          Algselt postitas zip Vaata postitust
                          No pole mõtet selle kallal vaielda, iga ühe jaoks võib keegi erinev olla staar, mõne jaoks on võib olla Saag staar.
                          Tuudest on orksis ju isegi kommuun.
                          Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                          Algselt postitas taku*
                          Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                          Kommentaar


                            #14
                            poom on sõbralik, kunagi kui derby county eestis käis floraga madistamas, siis sain derby bussi minna ja kõigilt mängijatelt oma kleepsualbumisse autogrammid korjata

                            Kommentaar


                              #15
                              Taas meenus aegade hämarusest seik, kuidas me sõprade Zen-i ja Luaga läksime jalgpalli vaatama ja siis sebisime mingid totsid hoopis statalt ja läksime ühikasse magama. Siis hommikul pead tõstes paistis Lua voodis oleva totsi püksisäärest kukk.
                              Mäng oli Eesti Küpros, seis jäi 1:1
                              Novikov skooris Eesti eest, seepärast oligi ta mu lemmikmängija tol ajal.

                              Kommentaar

                              Working...
                              X