320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti koondise staaridega suhtlemine.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #16
    Algselt postitas Alfonso Vaata postitust
    Mäng oli Eesti Küpros, seis jäi 1:1
    Novikov skooris Eesti eest, seepärast oligi ta mu lemmikmängija tol ajal.
    nii täpsustuseks, et Novikov skooris kauglöögist Küprose vastu 2:2 mängus Tallinnas. Teise Eesti kolli lõi Zelinski

    Kommentaar


      #17
      Kunagi viskasin pallipoisina Terehhovile palli, aga kurat ta ju selline jupp et viskasin temast üle.
      Suht kiire olukord oli ka, seega poisike oli päris tige mu peale.. Aga mul oli lõbus,

      Kommentaar


        #18
        Algselt postitas Alfonso Vaata postitust
        Taas meenus aegade hämarusest seik, kuidas me sõprade Zen-i ja Luaga läksime jalgpalli vaatama ja siis sebisime mingid totsid hoopis statalt ja läksime ühikasse magama. Siis hommikul pead tõstes paistis Lua voodis oleva totsi püksisäärest kukk.
        Mäng oli Eesti Küpros, seis jäi 1:1
        Novikov skooris Eesti eest, seepärast oligi ta mu lemmikmängija tol ajal.
        Zen-Zen
        kes see kukk oli, ma nagu ei mäleta seda kukke

        Kõige suuremad staarid olid ikkagi Krõm ja Olumets, vahest sai nendega koos viina joodud

        Kommentaar


          #19
          Zen kuul ety ikka elad. Hea on nendele pd-kt-le lükata.

          Kommentaar


            #20
            Nonii, nägin eile üht meistriliigas mängivat lätlast. Täitsa chillilt kõndis tänaval.

            Kommentaar


              #21
              Laulupeol sai Reimi nähtud.

              Kommentaar


                #22
                Koondiste omasid ei oska öelda, aga Meistriliiga jalgpallureid olen küll kohanud siin ja seal, markatsem näide on vist Deniss Malov Sikupilli keskuse WC-s, kus ma käsi pesin ja see sisse jooksis ning samal ajal ennast kergendades telefoniga kõva häälselt mingist naisest rääkis. Kuid Meistriliiga pallureid kotab Tallinnas igal sammul.

                Kuid siiski, omal ajal kui väiksed olime, siis käisime sõpradega Raio Piiroja hobusetallis pidevalt, autogrammi küsimas ja värki, keegi küsis talt, et ta võiks tuua FC Flora kõikide mängijate autogrammid talle, aga kui me järgmine kord sinna läksime siis seda küsijat ei olnud ja kui Raio tahtis teada kes see tahtis seda siis need FCF autogrammid rändasid minule . Muidu oli väga sõbralik vana. Kahjuks süttis ta hobusetall kuhu ta tohutult pappi investeeris põlema, arvatavasti süüdati

                Kommentaar


                  #23
                  Kunagi ammu-ammu, kui Lindpered ja Reinumäed Fc Valgas mängisin, käisin seal Valgas paar korda pallipoisiks, hiljem sain meeskonna bussiga pea 30 km koos kodu sõita (nemad sõitsid ju Tallinna tagasi). Lisaks on mul veel Lindpere nimega Fc Valga särk kapis

                  Kommentaar


                    #24
                    Ükskord nägin Kinki Viru Keskuses.
                    The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                    Kommentaar


                      #25
                      Ma olen Mart Poomiga samas sünnipäevalauas istunud.

                      PS! Mart ei tarvitanud alkoholi!

                      Kommentaar


                        #26
                        Kunagi kokakoola puhapaevaliigas tahtsin Aksalu kaest autogrammi saada , aga vot isik oli nii ennast tais ,et utles " mine ara tatikas, mul pole aega" aga see kolas nii ulbelt et sellest saadik ma vihkan aksalut, nõme ülbik
                        i don t like u u don t like me

                        Kommentaar


                          #27
                          pühapäeva liigas lõin palliga Marko Kristalile vastu selga, kogematta lati põrkest .
                          sigpic
                          Knock, knock?
                          "Who's there?"
                          A midget who couldn't reach the doorbell!

                          Kommentaar


                            #28
                            säästu marketis sai ka Reimi nähtud , enda tütrega olid seal.
                            iHala Madrid !

                            Kommentaar


                              #29
                              Indrek Siska andis kunagi trenni mulle, muhe vend.
                              sigpic

                              Kommentaar


                                #30
                                Kes see???

                                Kommentaar

                                Working...
                                X